i

Počítačový peněžní průmysl je založen na snahách o digitální peníze na Facebooku.

Bitcoin býci říkají tech goliath požehnání by legitimizovat prostor, aby bylo jednodušší nákup dalších pokročilých zdrojů, a jiskra velkých peněz souvisejících zařízení uniknout "sedět a sledovat" režimu.

"Snahy Facebooku v prostoru mohou být jedním z, ne-li nejkritičtějších vnějších impulsů pro příjem bitcoinů a kryptografií v historii inovací," řekl Spencer Bogart, generální kompliment v spekulativní společnosti Blockchain Capital se sídlem v San Franciscu.

Několik novinek, včetně Bloombergu a Wall Street Journalu, odhalilo, že organizace buduje své vlastní počítačové peníze pro klienty, kteří si mohou vyměňovat a trávit prostřednictvím Facebook Messenger a WhatsApp. Několik zpráv uvádí, že Facebook má tento týden vyhlásit své ujednání, což pomáhá bitcoinovému shromáždění nad 9 000 dolarů nad rámec jednoho roku. Facebook akcie navíc skočil přes 3 procenta pondělí před normální prohlášení.

Neformální organizace uzavřela smlouvu s bývalým úředníkem PayPal Davidem Marcusem, aby zahájila vyšetřování otvorů pomocí blockchainu, inovace za bitcoinem a různé digitální formy peněz. Vzhledem k tomu, že se blíží k otevřenému udělení absolutoria, v současné době se s podnikem zabývá více než 100 osob, jak uvádí údaje na LinkedIn, a Facebook tuto skupinu stále rozšiřuje. Informace podrobně uvádějí, že Facebook navíc zajišťuje fyzické, bankomaty podobné stroje, kde si klienti mohou peníze koupit a že zástupci organizace téměř jistě získají náhradu jako nové peníze.