FXOpen Broker

10+ years’
experience in FX

VISIT WEBSITE

Trading Accounts

ECN, STP,
Micro, Crypto

START TRADING

Free Demo

Practice Forex trading
risk free

OPEN DEMO ACCOUNT

PAMM Technology

Become a Master
or a Follower

JOIN PAMM SERVICE
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 17

Thread: Forex by neměl být považován za komplexní obchod

Moderator cool user
    Thanks
    27

Default Forex by neměl být považován za komplexní obchod

Je lepší si uvědomit, jak je to možné. V podstatě forex není složité věci, pokud si člověk myslí, že je komplexní způsob, jak dosáhne v jiném bodě a udělá a

špatný obchod? Takže byste měli udělat jednoduchý plán - co si myslíte?

In Profit
    Thanks
    12

Jeden může záviset na signálech v závislosti na zdroji. Existuje mnoho poskytovatelů signálů a mnoho z nich není tak dobré, jako jste, ale stále vám dávají signály, které nakonec zlikvidují váš účet. Myslím, že nejlepší možností je mít dobrou obchodní strategii a strategii aplikovat podle stanovených zásad.

In Profit
    Thanks
    16

Všechno v tomto oboru závisí na nás. všechny zisky a ztráty jsou výsledkem našich kroků, které jsme podnikli při obchodování. není pro obchodníka příliš obtížné, aby podnikl zisk zcela závislý na sobě. potřebuje dobré znalosti pro analýzu trhu, pak připravuje strategii, otevřenou pozici v pravý čas v pravém páru pro správný směr. všechny tyto věci mu mohou dát dobrý zisk na konci obchodování.

In Profit
    Thanks
    12

Neexistuje žádný jednoduchý způsob, jak být úspěšným a profesionálním obchodníkem. Všechny cesty jsou velmi obtížné a těžké. Neberte to jednoduše. Pokud to budete mít snadno, nemůžete vidět úspěch ve svém obchodním životě. Je to otázka tvrdé práce a trpělivosti. Je to záležitost zkušeností. Někdy to trvá mnoho let, než se stát úspěšným obchodníkem.

In Profit
    Thanks
    10

Tato věc zcela závisí na tom, jak obchodník chce tento obchodní trh přijmout. Jsem student, nemohu trvat Forex obchodní trh jako moje stálé zaměstnání. Tak jsem si vzal tento forex obchodního trhu jako jako můj part-time podnikání. Myslím, že pokud chci dosáhnout obrovského zisku z tohoto obchodního trhu, musím se dozvědět více o obchodním trhu. V Forexu nefunguju denně, ale každý den jsem se o Forexu dozvěděl. Vzhledem k tomu, že kdybych nedokázala zvládnout žádnou práci, mohla jsem pokračovat v obchodování s Forexem a mohu s ní i v budoucnu pracovat.

In Profit
    Thanks
    12

Já osobně mám řadu experimentů na demo účtu a já jsem neměl žádný úspěch a totéž se mi stalo, když jsem začal skutečný obchodní účet. Myslím, že mezi reálným a demo účtem není žádný rozdíl.

In Profit
    Thanks
    10

Je těžké přijít o peníze. Ale pokud jste stanovili výši ztráty, pak trh nemůže udělat větší. Předpokládejme, že pokud tarder pevně stanovil, že vezme ztrátu pouze 10 dolarů v každém obchodě, pak trh nikdy nezpůsobí mnoho ztráty od obchodníka. Obchodník bude bezpečný a také kapitál bude bezpečný. Forex je hra se ztrátou zisku. Pokud můžete dosáhnout zisku, musíte také přijmout ztrátu

In Profit
    Thanks
    12

dobře, pokud máme velmi dobré zkušenosti a dovednosti v systému skalpování pak můžeme říci, že je to velmi dobrý systém, ale viděl jsem poměr obchodníků se skalpery je velmi obrovský a poměr obchodníka se ziskem od skalpování je mnohem méně, protože to je nejvíce nejhorší obchodní systém forexu.

In Profit
    Thanks
    12

Obchodní plán je pro obchodníky nejcennější. Protože když začneme dělat cokoli nejdříve, uděláme sen. Poté pokračujeme podle plánu, který jsme udělali. Bez plánu nemělo obchod. Tady 90% obchodníků je poražených. Znají důvod ztráty, ale nedokázali se ovládnout. Samostatná kontrola je prvním prvkem, který je úspěšným obchodníkem. Musíme udělat plán, abychom se ovládli. Musíme udělat plán, jako 10% za týden. Také plánujete zastavit ztráty a mít zisk. Můžeme se tedy stát dobrým obchodníkem.

In Profit
    Thanks
    12

Druh obchodníků, kteří vydělávají více v tomto oboru, jsou ti, kteří mají velký kapitál a kteří získali skvělé obchodní dovednosti, vynikající strategii a zkušenosti za nimi. Se strategií, dovedností a zkušenostmi nemůže obchodník získat velké zisky ani z velkého kapitálu. Co se týče hlavního města, viděl jsem obchodníky, kteří mohou získat zisk z malého kapitálu.

In Profit
    Thanks
    16

skutečný forex obchodník analyzuje grafy předtím, než rozhodne o obchodní předpojatosti vzít. pak trpělivě čeká na správné nastavení obchodu v souladu s jeho analýzou. obchodník s hazardními hrami by neměl analyzovat grafy ani by čekal na dobré obchodní nastavení. a když hráč obchoduje, používá velké množství.

In Profit
    Thanks
    12

Forex obchodník je zvláštní osoba on dělá jeho všechny práce na základě logiky a výpočtů. Forex obchodník učinil všechny kroky na základě výpočtů gambler nebral všechny své rozhodnutí na základě výpočtu jen dát svou sázku na základě instinktů. Obchodníci se nejdříve učí podnikání a poté uplatní své zjištění v podnikání na základě demo testování.

Moderator cool user
    Thanks
    27

téma je otevřeno, připojte se k diskusi

Piplet
    Thanks
    6

úspěch v tomto oboru není snadný, vyžaduje náročnou práci a neustálý boj o dosažení nejlepších a nejžádanějších výsledků. takže ti, kteří nefungují tvrdě a jen sedět nečinně, nic nezískájí. nenajdeme jednoduché způsoby a zkratky v Forexu, protože to je takový obchod, který vyžaduje znalosti a mnoho odborných znalostí od obchodníků, které přicházejí po nějaké době.

Piplet
    Thanks
    1

Všichni obchodníci nemohou obchodovat se zlatou kvůli potřebám obrovských kapitálových peněz. Tam je velmi velké rozšíření v obchodu Gold a tak obchodník dostat velké ztráty těsně po otevření obchodu. Existují největší šance na získání ztráty v obchodování se zlatem, takže obchodník se obává z obchodování s Gold a většina obchodníků se vyvaruje obchodu s Gold. Největší obchodníci rádi obchodují s měnou kvůli velkým šancím dosáhnout zisku.

Page 1 of 2 12 LastLast

Bookmarks

Bookmarks