FXOpen Broker

10+ years’
experience in FX

VISIT WEBSITE

Trading Accounts

ECN, STP,
Micro, Crypto

START TRADING

Try Free Demo

Practice Forex trading
risk free

OPEN DEMO ACCOUNT

PAMM Technology

Become a Master
or a Follower

JOIN PAMM SERVICE
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 17

Thread: O mai bună pârghie pentru începători

Moderator cool user
    FXO Shares
    0
    FXO Bonus
    0.000
    Thanks
    27

Default O mai bună pârghie pentru începători

Mergem aici pentru profit, așa că atunci când deschidem un cont, trebuie să selectăm pârghie pentru tranzacționare sigură. Cele mai multe dintre perdanți încep în forex pentru situația de pârghie, deci ar trebui să selectăm pârghie pentru comerțul sigur. scrieți aici propria recenzie aici pentru efectul de levier de către începător
    Last edited by AntonioSammy; 11-29-2017 at 02:08 PM.

Bullish
    FXO Shares
    0
    FXO Bonus
    8.000
    Thanks
    3

da succesul este sigur și trebuie să credem în sine și în Forex prea pentru succesul nostru, deoarece fără încredere ar fi dificil de realizat. astfel încât încercați să lucrați din greu maxim și nu opriți tranzacționarea în cazul în care pierderi mici sau greșeli încearcă să te oprească. doar treceți și continuați să încercați.

Bullish
    FXO Shares
    0
    FXO Bonus
    17.000
    Thanks
    12

Piața devine extrem de volatilă, cu știri cu impact ridicat. Există diferite tipuri de știri în funcție de impactul lor asupra pieței. Știrile cu impact ridicat fac cea mai mare mișcare pe piață în cea mai mare parte a timpului și în acest moment foarte dificil pentru un comerciant să prezică piața. Cred că ora de știri este timpul cel mai dificil pentru comerțul cu scalper.

Bullish
    FXO Shares
    0
    FXO Bonus
    12.000
    Thanks
    10

Sunt trei ani de experiență trader, dar apoi, de asemenea, în unele momente analiza mea merge unele greșit și am pierdut, de asemenea. În timp ce am pierdut în acel moment, nu mai fac niciodată mai mult comerț, mai degrabă să iau ceva est și să aflu ce greșeală am făcut în ultimul meu comerț, apoi din nou am începe analiza și apoi numai eu locul comerțului în continuare.

Bullish
    FXO Shares
    0
    FXO Bonus
    17.000
    Thanks
    12

profiturile în Forex nu sunt limitate și fiecare comerciant poate face bani nelimitat cu Forex și astfel el se va bucura de câștiguri repetate și poate face din ce în ce mai multe profituri și poate trăi mai bine și poate obține unele dintre visele pe care le dorește și poate deveni bogate, poate ajuta comerciantul să trăiască mai bine.

Bullish
    FXO Shares
    0
    FXO Bonus
    11.000
    Thanks
    17

Demo cont de tranzactionare este cunoscut sub numele de mama de afaceri de tranzactionare valutar si fara demo de tranzactionare castigand bani de la forex pentru a deveni un comerciant valutar de succes nu este posibil la all.Yes demo ne ajută să fie un comerciant forex.instruit și perfectă forex.Demo nu numai că ajută la practică analiză tehnică, dar și analiză fundamentală și sentimentală.

In Profit
    FXO Shares
    0
    FXO Bonus
    8.000
    Thanks
    5

Da, acest lucru este adevărat că avem nevoie de încredere pentru a ne susține pe piață și pentru a ne dura mult timp în afacerea de care avem nevoie pentru a avea încrederea în capacitatea sa de a avea încredere că ne-a dat posibilitatea de a-și asuma riscul de a cumpăra sau de a vinde pe piață, comerciantul trebuie să învețe să aibă încredere și cu cât creștem cu mai multă încredere în continuare vom fi o altă problemă ca un comerciant de experiență, trebuie să ne abținem de la prea multă încredere deoarece prea încrezător ne poate face să nu reușim să facem ceva obișnuit, *** ar fi neglijarea și lăcomia folosind stop loss

Bullish
    FXO Shares
    0
    FXO Bonus
    8.000
    Thanks
    3

Pe măsură ce noi toți, la prima oară pe piață, preferăm să folosim stop loss după o perioadă suficientă de timp pe piață ne place să reducem pierderile fără pierderi de oprire poate că timpul petrecut pe piață a făcut asta în maniera noastră, cred că mai mult practică cu cât vă dovediți mai mult abilitățile de tranzacționare în timp.

Bullish
    FXO Shares
    0
    FXO Bonus
    11.000
    Thanks
    17

M-am recuperat din pierderile și greșelile mele și nu mai vreau să fac astfel de greșeli, fac analiza mea și nu iau prea multe meserii, așa că mereu mă asigur că mă uit la toate posibilitățile înainte de a face un comerț și când comerțul pe care îl iau are mai mult risc, aș trece peste el și să-mi salvez contul de la așa ceva.

In Profit
    FXO Shares
    0
    FXO Bonus
    8.000
    Thanks
    5

tranzacționarea cu avionul este foarte importantă deoarece tranzacționarea cu avionul ne ajută prea mult să tranzacționăm cu risc scăzut și cu gestionarea banilor, deoarece ținta noastră zilnică va depinde doar de avionul nostru cu un procent mic, astfel încât acest lucru ne va face comerțul cu risc scăzut și în același timp tranzacționare cu avionul ne ajută prea mult pentru a controla lăcomia și emoțiile noastre, așa că văd că tranzacționarea cu avionul este un lucru important înainte de a investi orice bani reali pe contul nostru

Bullish
    FXO Shares
    0
    FXO Bonus
    17.000
    Thanks
    12

Oh, dragă, nu-ți face griji în legătură cu capcana ascendentă. Păstrați un ochi ascuțit pe piață și controlați emoția dvs. vă va ajuta să fiți în siguranță de la capcană. De asemenea, îl puteți lua ca semnal de piață pentru a vă selecta sezonul de investiții. Deci, pentru a avea succes, încercați să câștigați împotriva oricărei situații.

In Profit
    FXO Shares
    0
    FXO Bonus
    8.000
    Thanks
    5

Există numeroase moduri de a interpreta o diagramă a sfeșnicului, iar analiza dvs. ar trebui să fie de așa natură încât să fie orientată spre determinarea oportunităților bune de tranzacționare în funcție de strategia dvs. de tranzacționare valutară aleasă. Fiecare strategie de tranzacționare este puțin diferită de cea a celeilalte, așa este și fiecare analiză.

Piplet
    FXO Shares
    0
    FXO Bonus
    0.000
    Thanks
    4

Pentru mulți oameni, priceperea și cunoștințele sunt concepte similare utilizate pentru a descrie coerența ... cunoașterea se referă la învățarea lucrurilor, la strângerea informațiilor utile și apoi la utilizarea abilităților tale în conformitate cu ceea ce ai învățat să faci un concept ...

Bullish
    FXO Shares
    0
    FXO Bonus
    0.000
    Thanks
    7

Cred că numai comerciantul poate decide cu adevărat ce poate face în astfel de situații și va depinde și de modul în care a survenit pierderea capitalului, o pierdere de timp sau o serie de pierderi consecvente care reduc de capital la 50%, în cazul în care pierderea este consistentă atunci evident, sfatul va fi de a opri de tranzacționare pe acest cont și poate încercați demo-ul de cont pentru a vedea cândva.

Piplet
    FXO Shares
    0
    FXO Bonus
    5.000
    Thanks
    6

da, ai dreptate, pentru ca daca avem un magazin simplu inca avem riscul ca totul se poate intampla sa pierdem, dar daca ne este teama de pierdere atunci nu putem face nici o afacere, pentru ca ne castigam bine toti ar trebui sa practicam si sa castigam experimentați acest lucru ne poate salva și ne poate face capabili să câștigăm ceva bun, așadar prefer să risc, dar după ce am câștigat o bună strategie

Page 1 of 2 12 LastLast

Bookmarks

Bookmarks