FXOpen Broker

10+ years’
experience in FX

VISIT WEBSITE

Trading Accounts

ECN, STP,
Micro, Crypto

START TRADING

Free Demo

Practice Forex trading
risk free

OPEN DEMO ACCOUNT

PAMM Technology

Become a Master
or a Follower

JOIN PAMM SERVICE
Results 1 to 3 of 3

Thread: Želim deliti z vami moje nove strategije, in videli, če bi si morda mi pomaga izboljš

Moderator cool user
    Thanks
    29

Default Želim deliti z vami moje nove strategije, in videli, če bi si morda mi pomaga izboljš

Želim deliti z vami moje nove strategije, in videli, če bi si morda mi pomaga izboljšati.

Preden začnem pojasnjuje ta sistem želim reči hvala vsem tukaj. Jaz sem vedno presenetiti z sodelovanja in timskega dela, da vidim v skoraj vseh nit tukaj. To je samo super videti toliko ljudi, ki si delijo svoje misli in izkušnje (tako dobre in slabe) v poskusu, da bi bolje sami in drug drugega trgovanja izkušnje.

Zdaj pa k sistemu ......

Sem bil obravnavi veliko sistemov na tem forumu in so celo poskušali nekaj od njih na moji živo mini računa za zabavo. Nihče od njih se je res zdelo, da ustreza moji trgovanje slog. Vendar pa vsaka zdi, da imajo kos ali dva, da sem res všeč.

Našel sem ta sistem med branjem How tehnična analiza deluje tako, Bruce M. Kamich. V svoji knjigi ga imenuje "Sistem 3-gibljivih Povprečja". Gre za preprost sistem, ki sem ga res potrebujejo z Fulltime delo v IT in dve leti starega sina a.

Medtem ko nisem prvi, ki pride gor s to idejo, sem odloči, da bi lahko uporabili boljše ime, zato sem jo poimenoval "The Fibonacci Rainbow".

Osnove sistema gredo takole ...

Nastavitev: <xml: namespace prefix = o ns = "urn: Sheme-microsoft-comfficeffice" /> <o> </ o>

Postavite tri drseče povprečje za 1 uro grafikonu je po vaši izbiri.

Nisem velik strokovnjak na področju, ki se gibljejo povprečja, ampak eksponentno drseče povprečje (EMA), se zdi, da najpristnejši navedbo ukrepov cen na osnovni instrument. Za zdaj sem z uporabo EMA je.

Medtem ko so kombinacije številk, ki jih lahko uporabite za Emina brezmejna je ne omenja uporabo enega od teh treh skupin številk.

* Cycle Dolžine
    * Harmonične Številke
    * Fibonaccijeva Številke

<O> </ o>
    Jaz osebno kot Fibonaccijevih števil, tako bom s tistimi.

* EMA # 1 uporablja Fibonaccijevo število 8, ki je obarvan rumeno
    * EMA # 2 uporablja Fibonaccijevo število 13 in je obarvana oranžno
    * EMA # 3 uporablja Fibonaccijevo število 21, ki je rdeče barve

<O> </ o>
    Ko se določijo ti ven na grafikonu, da bo videti kot mavrica s tem ime

"The Fibonacci Rainbow"

Vstop Signal: <o> </ o>

Vnos signal za "The Fibonaccijevega Rainbow" je zelo preprosta.

Pojdi dolgo - Ko EMA # 1> EMA # 2> EMA # 3

<O> </ o>

<O> </ o>

Go short - Ko EMA # 1 <EMA # 2 <EMA # 3

<O> </ o>

<O> </ o>

Izhod signala: <o> </ o>

<O> </ o>
    Izhod signal je prav tako zelo enostavno uporabo te metode. Namesto čakanja za več prestopiti nazaj, izhod iz vaše trgovine, ko EMA # 1 križi nazaj čez EMA # 2. To vas bo ven iz trenda nekoliko prej kot čaka križa do najpočasnejšega EMA.
    <O> </ o>

Vzorec izhod signala

Povratna Signal: <o> </ o>

S to metodo se bo čas med pomemben premik v eni smeri, ki bo sprožil izhod signala, vendar še ni bil podan preobrat signala. Pazi za EMA # 1 prestopiti nazaj znova in nadaljevati s trendom. Takoj, ko EMA # 1 dvojnimi križi nazaj lahko nadaljujete svojo trgovino. Če boste ostali iz trgovine je povsem mogoče, da ste zamudili kar nekaj pešk.
    <O> </ o>

Zapiranje: <o> </ o>

Če pogledamo v zadnjih nekaj mesecih kart z uporabo teh pravil, ki sem jih videl nekaj velikih potez, ki bi pobotano 100+ pipov hkrati z minimalnimi whipsaws. Jaz sem dokaj neizkušen z drugimi vrstami kazalnikov, morda eden izmed vaju ima predlog enega, ki bi lahko pomagali izreza za nekaj whipsaws.
    <O> </ o>

Vse dodatne ideje bi bilo dobrodošlo, saj moram začeti varčevanje za kolidž mojega sina ...

Piplet
    Thanks
    0

Nisem velik strokovnjak na področju, ki se gibljejo povprečja, ampak eksponentno drseče povprečje (EMA), se zdi, da najpristnejši navedbo ukrepov cen na osnovni instrument. Za zdaj sem z uporabo EMA je.

Piplet
    Thanks
    0

nična analiza deluje tako, Bruce M. Kamich. V svoji knjigi ga imenuje "Sistem 3-gibljivih Povprečja". Gre za preprost sistem, ki sem ga res potrebujejo z Fulltime delo v IT in dve leti starega sina a.

Bookmarks

Bookmarks