PDA

View Full Version : Myslíte si doporučit začátečníkům používat automatizované obchodování?

AntonioSammy
01-29-2019, 06:36 PM
Jsem začátečník obchodník v tomto oboru, upřímně jsem myslel, že Forex je snadná práce, ale já se mýlil. Slyšel jsem o automatické obchodování, a myslím, že teď ji používat, dokud jsem se dozvědět obchod sám, tak to, co si o tom myslíš? dělá to pozitivní nebo negativní pro začátečníky? prosím podělte se o svůj názor.

Honza
01-31-2019, 07:54 AM
Mým hlavním cílem v oblasti forex obchodování je stát se velmi dobře na obchodování na trhu a být schopen vybudovat obrovský obchodní účet v průběhu času. Především to, že mohu důsledně vydělat peníze z tohoto skvělého podnikání, je všechno, o čem snoubí a přestože to trvá určitou dobu, budu trpět trpělivostí, protože se to stane, když se dál učím.

Garshasp
03-18-2019, 06:17 AM
mohu důsledně vydělat peníze z tohoto skvělého podnikání, je všechno, o čem snoubí a přestože to trvá určitou dobu, budu trpět trpělivostí, protože se to st

Alzbeta
03-29-2019, 06:34 AM
ano samozřejmě nejen v tomto oboru, v jiných oblastech podnikání a práce, i když nemáme řádné učení, nemůžeme vydělávat, pokud nemáme dostatečné zkušenosti, můžeme ztratit objednávku, takže se ujistěte, že děláte dobře obchod a děláte zkušenost,