PDA

View Full Version : Je to opravdu těžké, aby se stal profesionálním Obchodník!

AntonioSammy
01-29-2019, 06:35 PM
Mnoho dobrých a úspěšných obchodníků řekl, že je těžké, aby se stal úspěšným trader.so je to opravdu těžké ??

rdhisu
02-20-2019, 07:16 AM
Je to 100% pravdivé a souhlasím s tím, že obchodování s Gold je vyšší, ale také vysoce rizikové. Vždycky se bojím obchodovat s Goldem. Myslím, že analýza obchodování s Gold je pro mě velmi obtížná a snažím se vyhnout obchodování s Gold. Myslím, že pokud máte dobré zkušenosti, dobré dovednosti, získáte správné znalosti o světové ekonomice, řídíte se silným řízením peněz, řídíte řízení rizik a disciplínu na obchodování, pak můžete obchodovat se zlatými jinými moudrými pokusy vyhnout se obchodování s Gold, protože jednoduchá chyba může přinést velké ztráty a volání z okrajů. Měli bychom se snažit o úspěch ve Forexu. Děkuji.

Bohdan
03-18-2019, 06:22 AM
Pokud mluvíte o tom, jak v mém životě pronásledujete z Forexu, pak mám plnou podporu pro něco, co dělá Forex obchodování, a to je pro mě velká naděje, myslím. přemýšlím o tom, přemýšlím o podpoře pro něco.

DAMEK
03-29-2019, 06:35 AM
Pokud mluvíte o tom, jak v mém životě pronásledujete z Forexu, pak mám plnou podporu pro něco, co dělá Forex obchodování, a to je pro mě velká naděje, myslím. přemýšlím o tom, přemýšlím o podpoře pro něco.

ano, máte pravdu v forex obchodování můžete vydělat jen základ své znalosti a prectice zápis je possibal bez prectice, pokud chcete být bohem obchodník a chcete vydělat peníze z něj musíte naučit z demo účet nebo učitele, kteří vědí o foraxu, pokud nemáte výuku, pak jednoduše použijte internet