PDA

View Full Version : EOS/USD

AntonioSammy
12-13-2018, 05:57 PM
În ultima zi de joi, când costul EOS a fost de 2.2642 $ la deschidere, la dimensiunile actuale de 1.9959 USD, criptografia a scăzut în cost cu 11%.
https://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2018/12/eosusd-1h-1-1024x505.png
Luând un gand la graficul orar, puteți vedea că costul a lovit cel mai puțin vineri, când costul a fost de 1.5717 dolari la fundul său absolut. De la acel moment, activitatea valorii a făcut un canal de alpinism, care a condus costul la recuperare la circa 33%, ajungând la nivelul de 2.1158 $, care este rangul anterior. Costul a fost concediat acolo. Ulterior, aceasta a mers într-o direcție descendentă și a ajuns să crească un nivel mai scăzut la 1,8384 $.

Din acel moment, costul a continuat să facă un alt pauză de sus. Oricum, a fost oprită din nou la nivelul obstrucționării și este sub a doua dimensiune mai mică critică și este respinsă acolo și prin aspectul lumanarilor actuale.

În consecință, ar trebui să ne așteptăm la mai multe neajunsuri la costul EOS, iar ținta potențială primară ar fi la dimensiunea redusă inițială, la aproximativ 1,6 USD. Fie ca atare, având în vedere energia din spatele licitației acest nivel de ajutor poate costa acum și vedem minime anuale la costul EOS.

AntonioSammy
12-20-2018, 04:29 PM
Din deschiderea de luni de la 1.95 dolari, costul EOS sa extins cu 43.08%, estimat la dimensiunile actuale de 2.7973 dolari.
https://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2018/12/eosusd-1h-2-1024x463.png
Pe conturul orar, puteți vedea că costul EOS-ului a început să se extindă începând cu data de 7 decembrie, când costul a scăzut până la 1.579 dolari la fundul său absolut. De la acel moment, costul a început să se recupereze și a fost oprit la început la un nivel de opoziție de 2,11 dolari, după care costul a revenit și a coborât totuși de această dată, ajungând la un nivel mai mic la 1,8 dolari. Pe măsură ce a fost creat un nivel mai scăzut, cumpărătorii au început să împingă din nou costul mai mare și să treacă peste costul trecutului liniei de opoziție din trecut. Fie ca atare, în acel moment s-au confruntat cu o obstrucție solidă la următorul nivel de opoziție, de la 2,86 dolari, din care sa retras.

Chiar acum, costul face o altă încercare de a sparge dimensiunea și de a lua o decizie prin flacăra actuală pe care o neglijează să o facă ca atare. Creșterea actuală care a direcționat costul înapoi pentru a se asocia cu nivelul de obstrucție menționat este cel de-al cincilea val de mișcare ascendentă. Costul ar putea continua să urce de aici, caz în care aș anticipa că ar trebui să meargă la următorul nivel de obstrucție la 3,77 USD. De asemenea, costul ar putea începe să se învârtă în mod excepțional, deoarece a cincea vală s-ar putea încheia în regiunea punctului de finalizare a celui de-al treilea val unde costul este de acum.

Apropiindu-se mai departe la diagrama orară, puteți observa că costul a început această extindere după ce a ieșit din linia de obstrucție descendentă descendentă care a început după ce a fost făcut un remediu Minor WXYXZ. Deoarece costul este în prezent între nivelurile de 0.236 și 0.382 Fibonacci, probabil că vom vedea o creștere suplimentară, eventual la nivelul de 0.382 Fibonacci, unde a fost anticipat punctul de finisare al cincelea val înaintea datei în care valoarea începe să scadă din nou.
https://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2018/12/eosusd-1h-2-1-1024x463.png
*** structura actuală apare ca și *** ar fi o altă revizuire WXY a dezavantajului, actualul increment ar fi valul X, care ar putea merge până la nivelul de 0.786 Fibonacci înainte de a merge din nou în jos și de a face noi minime, totuși nu am încredere că va apar într-un drept, indiferent dacă are sau nu.

RSI demonstrează o concluzie de mare valoare, deoarece evaluarea încadrează un canal care cade și este de acum încolo pe cel de sus, la aproximativ 70%.

AntonioSammy
01-03-2019, 01:30 PM
Spre începutul anului 2019, costul monedei digitale EOS a fost de 2,6 dolari. De atunci, altcoin a inregistrat o extindere de 14,95% pana la 2.9853 dolari, ceea ce a fost cel mai uluitor punct de ieri. Fie ca atare, deoarece costul a cunoscut oarecare opoziție, el se îndreaptă în prezent spre descendență. EOS / USD este de acum așezat pe linia de obstrucție plat. În orice caz, cam la fel ca și când costul a trecut ultima dată de această dimensiune și a căzut rapid sub ea, observăm această reîmprospătare, totuși, pe o scară mai mică și mult mai rapidă.
https://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2019/01/eosusd-1h-1024x481.png
Pe graficul orar, o circumstanță este ca Litecoin, deoarece piața este conectată ferm și, în plus, activitatea valorii. După o mișcare grăbită, suntem în prezent responsabili de o revizuire marcată ca WXY. Mișcarea curentă ascendentă, probabil finalizată, este valul X din această soluție. Acest lucru implică faptul că de aici mai multe dezavantaje sunt normale pentru EOS, dar ținta valorii rămâne neschimbată cu un număr atât de semnificativ de rezultate potențiale.

Mă așteptam, în orice caz, ca costul să se întoarcă la linia minoră de susținere ascendentă, care se poate umple ca linia de ajutor într-un triunghi simetric sau ceva care îi afectează. Fie ca atare, aceste părți rămase nesubstanțiale pentru prezent, deoarece activitatea valorii trebuie încă să afirme exemplul. Asta ar duce costul monedei EOS la aproximativ 2,4 dolari. În orice caz, în cazul în care concluzia mea despre Elliott Wave este corectă, obiectivul cel mai ideal ar fi să ajungă în jurul ajutorului plat de 2.115 dolari.

Anticipând lungimea valului W din valul X, linia se închide în jurul zonei de 2.115 dolari, chiar ajutătoare pe care noi încă nu o vedem.

AntonioSammy
01-11-2019, 10:18 AM
Luni, costul EOS a fost de 2,96 USD. În ziua următoare, moneda digitală a scăzut la 2,8 USD și a rămas acolo până ieri, când sa extins din nou la 3,038 USD la cel mai înalt nivel.
https://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2019/01/eosusd-1h-1-1024x460.png
Pe graficul pe oră, costul EOS / USD a început la început să izbucnească de pe teritoriul triunghiului simetric în sens invers, dar la acel moment a provocat o falsă, pe măsură ce valoarea a scazut de la acel punct la spate în interiorul zonei, a ajuns la 0,236 Fibonacci nivel și interfațat cu el lăsând un fitil. Combinația monetară criptografică este în prezent la 2,62 dolari, care este astăzi o scădere de 13,62% din valoarea de la nivelul ceva mai mic de 3 dolari.

La fel ca la Litecoin, costul a scăzut rapid, demonstrând o conexiune solidă cu marker. Fie ca atare, în cazul EOS, RSI a obținut 23,94% în fundul său absolut pe graficul orar. Fakeout-ul pe care l-am văzut a fost valul X din recursul Minute WXY. În acest mod, mai mult dezavantaj ar fi normal de aici. Având în vedere faptul că ultimul său val Y, costul se va muta probabil în dezavantajul modului indiscret 12345. Anticipând lungimea valurilor W până la scopul de finalizare al valului X, putem ajunge la teritoriul țintă brut, care este de 2,17 USD.

AntonioSammy
01-18-2019, 10:13 AM
Începând de luni, când costul a scăzut la 2,26 dolari, la un nivel absolut inferior față de mișcarea anterioară descendentă, costul a început să se extindă cu forță solidă, ajungând cu 11,45%, până la 2,52 dolari. Din acel moment, în condițiile în care costul a suferit o obstrucție solidă, sa produs o retracement, deoarece costul este de acum stabilit la 2.447 dolari.
https://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2019/01/eosusd-1h-3-1024x481.png
Luând un gand la diagrama orară, puteți vedea o proiecție comparativă, ca și în cazul Litecoin, deoarece piața este conectată fără echivoc. Actuala dezvoltare ascendentă a format o pană de alpinism, care probabil va termina ca o pauză pentru dezavantajul cu continuarea continuă a descendentului, deoarece este fără îndoială remediere în natură. Mișcarea grăbită pe care am văzut-o acum o săptămână este cea de-a treia vală Y, ceea ce înseamnă că structura pantei de alpinism este al patrulea val X și este motivația din spatele motivului pentru care nu ar trebui să iasă mai mult dezavantaj ca cel de-al cincilea val Z la dezavantajul probabil va începe după o creștere din ce în ce mai mică.

Obiectivul creșterii minore normale ar fi în jurul nivelului de Fibonacci de 0,236 ori în cazul în care este cea mai critică opoziție. După ce se închide valul Z ar trebui să înceapă, ceea ce va conduce costul în jos și focalizarea primară pentru punctul său de finalizare ar fi pe următoarele chiar ajută teritoriul de la $ 2.11 - $ 1.94.

AntonioSammy
01-25-2019, 11:26 AM
Din ultima zi de luni a paisprezecea, când costul EOS a fost de 2,25 USD la deschidere, am văzut activitatea de valoare făcând o gamă de alpinism cu dimensiunea superioară fiind de 0,236 și o linie minoră ascendentă mai mică, paralelă cu cea precedentă. A fost spart pe valul Minor Y. Costul este de acum 2.4945 $, ceea ce reprezintă o creștere generală de 10.52% estimată din ultima luni.
https://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2019/01/eosusd-1h-2-1024x463.png
Pe conturul orar puteți vedea intervalul de arbitrare în care activitatea de valori a fost depășită. Este numit ca al doilea val X de la un WXYXZ de grad mic. Pe măsură ce structura valurilor din interiorul gamei pare a fi restaurată, vom vedea un declin remarcabil în ceea ce privește costul, deoarece valul Z ar trebui să împingă costul fundamental scăzut din dimensiunile actuale. Fie că așa *** este posibil, înainte de începerea valului Z, al doilea val X trebuie să creeze complet. Acesta este motivul pentru care îmi imaginez că vom vedea o altă mișcare în sus înainte de acest declin normal.

Obiectivul creșterii normale ar fi pe linia ascendentă de uptrend trecut, care în prezent servește opoziției și a fost conectată în prealabil. Nivelul de 0.236 Fibonacci este, de asemenea, completat ca o obstrucție solidă, cu toate acestea nu am încredere că va opri valoarea în prezent, deoarece are o forță urbana. Regiunea se va completa ca obstrucție, și acesta este motivul pentru care cooperarea are mai multe dezavantaje normale. Cu toate acestea, deoarece valul Z nu a fost adoptat de colaborarea cu dimensiunea 0.236, dealerii sunt probabil în căutarea unui cost "superior", iar un mic vârf asupra dimensiunii de referință ar putea acționa foarte bine acea energie în mișcare care este necesară la costul pentru începerea ultimei faze a ajustării minore.

Costul obiectiv pentru declinul normal ar fi în jurul valorii de 2 USD pe teritoriul în care este cea mai critică dimensiune plată, cu toate acestea ar putea termina atât mai mare, cât și mai mică.

AntonioSammy
02-01-2019, 10:46 AM
Din ultima joi, când costul EOS era de 2.471 USD, estimat la dimensiunea actuală de 2.3511 USD, banii criptografici au devalorizat în stimulente cu aproximativ 5%.
https://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2019/01/eosusd-1h-4-1024x459.png
Costul la început sa extins de la acel punct la nivelul de 0.236 Fibonacci sau în valoare de la 0.25575 $. Fie ca atare, deoarece a suferit o obstrucție solidă acolo a fost împins în jos și costul a fost mai mic decât timpul trecut pe val Y Minor, făcând un scăzut scăzut, care se produce, de asemenea, imediat, deoarece costul a venit de la acest punct totuși a fost oprită la linia de opoziție a canalului descendent.

În cazul în care remedierea minoră WXYXZ se va termina în curând, este probabil să se termine pe linia de susținere a canalelor care a fost încadrată de ajustare. Deci obiectivul meu pentru declinul normal ar fi la punctul de trecere al canalului de alunecare și al dimensiunii uniforme la 1.9757 $. Linia de ajutor din canalul de alunecare ar putea fi atrasă distinctiv pentru a încorpora ultimele două puncte de dezavantaj. Într-un astfel de caz, obiectivul ar fi mai mare, eventual, finisând pe dimensiunea superioară a platului la 2,11,58 USD, cu toate acestea, oricare ar fi mai mult dezavantaj este normal de aici.

AntonioSammy
02-08-2019, 12:04 PM
De la deschiderea de ieri la pretul de 2.42 dolari, costul EOS a coborat abrupt si cu forta ca costul lui Litecoin, cu doar 3,59%, ajungand la 2,33348 dolari la fundul sau absolut.
https://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2019/02/eosusd-1h-1024x465.png
Luând un gand la diagrama orară, puteți vedea că costul a izbucnit din panta care se încadrează pe a treia atunci când o expansiune a fost făcută indiscretă la dezavantajul și a atins nivelul superior de obstrucție de la panta care se încadrează, care avea doar un singur scop colaborarea cu valul primar X din ajustarea Minor WXYXZ. Costul este acum de a fi respins la nivelurile de opoziție, așa că aș anticipa că ar trebui să se întoarcă la nivelul scăzut de sprijin pentru comunicare și la efortul de a-și construi ajutorul.

Pe șansa că ajutorul este acolo, la acel moment o altă extindere a potențialului de creștere la 2.5575 dolari ar fi normală în cazul în care nivelul 0.236 Fibonacci, cu toate acestea pe șansa de a nu fi, aș anticipa că ar trebui să meargă din acel punct pentru ceea ce merită în ultima fază a revizuirii minore și există unul cu atât mai scăzut înainte de a se închide, așa *** indică verificarea mea Elliott Wave.

AntonioSammy
02-14-2019, 07:08 PM
Costul EOS a cunoscut, de asemenea, o expansiune pe parcursul celei mai recente saptamani si a urcat de la 2,36 $ la 3,04 $ pe vineri si a urmat de atunci si este de 2.7983 $, ceea ce reprezinta o crestere generala de 18.31%.
https://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2019/02/eosusd-1h-1-1024x481.png
Pe conturul orar, putem vedea un exemplu comparabil, *** ar fi LTC, deoarece piața este în mod explicit legată. Costul a distorsionat linia de opoziție a pantei care se încadrează în cazul în care a fost redresată din 24 decembrie. În orice caz, a fost oprită la obstrucția găsită în jurul liniei superioare a canalului în creștere, în regiunea undei primare X din remedia Minor WXYXZ.

Ca și în cazul lui Litecoin, structura valurilor afirmă că o altă mișcare în sus ar trebui să fie normală după ce retrasul actual se închide pentru un nivel mai înalt comparativ cu cel marcat ca undă intermediare W (portocaliu). Redresarea actuală trebuie să se termine de la început, așa că aș plăti o minte specială colaborării cu o parte din nivelurile de ajutor imaginabil în jurul nivelului de 0.236 Fibonacci înainte de începerea creării celui de-al cincilea val normal.

Focalizarea valorii pentru cel de-al cincilea val și pentru finisarea remedierii WXY ar fi marginal mai mare decât nivelul de 0.328 Fibonacci, dar ar putea ajunge acolo, pe măsură ce cel de-al treilea val va fi mai mic.

AntonioSammy
02-28-2019, 12:53 PM
Din Joia trecută, când costul EOS a fost de 3.992 dolari, altcoin a continuat cu direcția ascendentă. Ea a fost mult similară cu criptografiile diferite, deoarece piața este conectată fără echivoc până duminică, când a ajuns la 4,463 dolari în punctul cel mai demn de remarcat, care a fost o extindere de 12,13%. Duminica, costul a inceput sa se prabuseasca rapid, ajungand la 3.4656 de dolari in ultima sa zi de jos, care a fost in scadere de 22.5%.
https://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2019/02/eosusd-1h-3-1024x430.png
Pe diagrama orară, puteți observa că valul de 5 direcții în sus a terminat, deci o retracement se așteaptă să se joace. Costul a ajuns la nivelul de ajutor plat. În prezent, el a completat opoziția la 4,5896 dolari pentru o colaborare care sa încheiat ca o concediere, nu pe motiv că dimensiunea se umple de obstacole solide, ci mai degrabă în lumina faptului că costul a crescut cu peste 104% de la începutul celui de-al doilea iar cea mai importantă opoziție minoră a experimentat sa încheiat.

În prezent, costul comunică cu nivelul 0.5 Fibonacci, retestându-l pentru opoziție față de dezavantaj. Deoarece servește drept o opoziție solidă, m-aș aștepta la o concediere în curând, care va impulsiona valoarea în continuare pentru dezavantajul.

S-ar putea să vedem niște clădiri de restaurare care, datorită EOS, ar putea fi la nivelul de 0.628 Fibonacci. Fie ca atare, dacă este adevărat, creșterea nu trebuie să depășească înălțimea duminicală. Indiferent *** piața a fost într-o perioadă bullish care sa încheiat duminică, trebuie să vedem evoluții suplimentare în domeniul restaurării înainte de a crea o altă mișcare imprudentă.

AntonioSammy
03-08-2019, 07:54 AM
De luni, când costul EOS a fost de 3.246 de dolari în fundul său absolut, am văzut o extindere de 22.3%, costul fiind de până la 3.97 dolari, la cel mai uluitor punct de astăzi.
https://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2019/03/eosusd-1h-1024x447.png
Costul EOS-ului a început să se extindă după ce a fost ajustat într-un val cu trei valuri și a păstrat un ochi când a coborât la nivelul ajutorului său de la $ 3,2787 într-un post de ajutor. Am calculat sub-influxurile mișcării actuale și s-ar părea că mai are un val înainte să se închidă. Obiectivul creșterii normale ar fi cel mai ideal în jurul valorii de 0,618 $ Fibonacci, însă, ar putea continua să se deplaseze mai înalt, deoarece dimensiunea nu a dispărut ca un punct solid de obstrucție.

În momentul în care creșterea actuală se închide, mă așteptam mai multe dezavantaje la costul EOS, deoarece această mișcare ascendentă ar putea fi al doilea val din cele trei valuri de modificare a unui grad mai înalt. Pentru această situație, ar însemna că o altă structură de remediere a dezavantajului nu ar trebui să dispară. Deja valul Intermediar Y a terminat pe un val de cinci valuri, deci acum suntem cu toată probabilitatea să observăm prelungirea remedierii menționate sau începutul continuării modelului spre dezavantaj.

Pe măsură ce structura arată o remediere progresivă, simt că aproape sigur că vedem prelungirea rectificării, dar acest lucru va fi aprobat înainte de mult din cauza profunzimii unei mișcări normale în jos.

AntonioSammy
03-15-2019, 09:59 AM
Din ultima joi, costul EOS a fost de 3,9564 USD, la cel mai înalt nivel, costul înregistrându-se într-o scădere minoră și a scăzut cu aproape 3,5 dolari la sfârșitul săptămânii absolute a săptămânii, cu o scădere de 11,6%. Marți am văzut o extindere de 6,63%, costul ajungând la 3,7414 de dolari la punctul său cel mai uluitor, dar din nou a început să se aplece înapoi la dezavantajul care se mișca sub nivelul de 0,5 Fibonacci încă o dată.
https://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2019/03/eosusd-1h-1-1024x432.png
Nivelul de 0.5 Fibonacci se completează ca un punct de sprijin / opoziție demn de remarcat, așa *** ar trebui să fie evident din diagrama orară și din moment ce costul a venit sub el am putut vedea conexiunea cu ajutorul de la aproximativ 3.2787 dolari, în cazul în care amendamentul principal terminat după scaderea de bază de peste 18 % am văzut la 25 februarie. După această mișcare de restabilire a dezavantajului, pe care l-am numit ca Minute WXY, vom vedea cu probabilitate cel de-al doilea remediu în partea superioară, care este motivul după care această închidere a scăderii minore se așteaptă la o altă expansiune pe care am văzut-o începută în ultima luni când costul a fost extins într-un mod cu cinci căi spre partea superioară.

Această extindere ar fi trebuit să se limiteze la tendința actuală de scădere spre sfârșitul care este motivul de aici, mă așteptam la un alt nivel mai scăzut la început și, probabil, o conexiune cu linia de susținere inferioară la 3.2787 dolari, bazându-se astfel pe profunzimea diminuării normale pe care trebuie să o a se vedea unde se poate încheia extinderea. Cea mai potrivită concentrare a costurilor pentru creșterile normale ar fi în jurul valorii de 0,618 Fibonacci la nivelul de 4.162 $, însă atunci când se va închide, aș anticipa mai multe neajunsuri la costul EOS.

AntonioSammy
04-04-2019, 06:34 PM
De la o săptămână în urmă, când costul EOS era de 3.627 $ la minimul său lunar, estimat la cel mai demn de remarcat costul obținut ieri, care este cel mai notabil scop al săptămânii, până acum am văzut o extindere a 65,12%, costul fiind de 5,994 dolari.
https://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2019/04/eosusd-1h-1024x451.png
Pe conturul orar, vedem că costul a crescut peste nivelul Fibonacci de 0,618, care a fost completat ca un punct de obstrucție critic la acel moment și a continuat să se deplaseze mai mult peste dimensiunea lui Fibonacci, tocmai pe un vârf ascuțit. Deoarece costul experimentat de opoziție care intră în domeniul comerciantului sa produs o înfrângere de aproximativ 13,92% estimată la închiderea orară a luminii, însă costul a crescut mai departe până la nivelul de 0,866 Fibonacci, resetându-se pentru ajutor.

Pe măsură ce costul a crescut în cinci valuri cu expansiunea celui de-al cincilea val, în prezent vedem începutul etapei de remediere după *** am văzut după data de 25 februarie, când treapta precedentă a fost făcută într-un mod cu cinci valuri. Aceasta ar putea fi o solidificare după ce costul sa extins exponențial înainte de dezvoltarea ulterioară, cu toate acestea cred că, fără îndoială, observăm începutul unei dezvoltări de grad mai înalt la dezavantaj, pe măsură ce creșterea sa terminat.

În intervalul de timp care vine, mă aștept să vadă dezvoltarea laterală, remedierea naturii, după care va începe avansarea descendentului.

AntonioSammy
04-11-2019, 06:56 PM
De la nivelul ridicat de ieri, la aproximativ 6 dolari, costul EOS a scăzut cu 12,6%, estimat la dimensiunea actuală de 5,3 dolari, pe care se schimbă cripta. Nu a fost cel mai mic cost a fost, deoarece a spiked până la 5.1 dolari încă lumina orare închise mai sus ca cumpărătorii s-au aventurat în și sunt în prezent deținerea costurilor.

Dacă luați un gand la graficul orar, puteți vedea că costul a ajuns la dimensiunea de ajutor încă neasociată a canalului în creștere. Apreciez prezumția mea că incrementul trecut a fost de natură restaurativă și nu o continuare a forței ascendente pe care am văzut-o terminată miercurea trecută, când costul EOS sa mărit cu 61,83%, ajungând la 5,847 dolari la săptămâna înaltă.
https://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2019/04/eosusd-1h-1-1024x432.png
Pe măsură ce costul a cunoscut cel mai important punct de obstrucție în sus, a început să se creeze un remediu, costul fiind în jurul valorii de 16,25%, după care sa produs o extindere de 22,43% și acum o altă distrugere. Această evoluție pe care am văzut-o de miercurea trecută este destinată să se încheie cu un nivel mai ridicat de rectificare în trei valuri.

Dat fiind faptul că RSI înregistrează o suprapunere și costul obținut, nivelul ascendent al ascensiunii minore este în prezent de așteptat, ceea ce ar putea fi o continuare a forței ascendente pe care am văzut-o acum o săptămână și care ar fi cea de-a cincea grabă a undelor de control al vitezei minore.

Pe șansa de a face ca cel de-al cincilea val să se termine oricum, evoluția laterală observată lateral ar putea constitui piesa unui remediu mai mare, care va fi introdus ca punct de combinare între cumpărători și comercianți înainte ca vânzătorii să preia controlul din nou.

AntonioSammy
04-18-2019, 07:25 PM
Din dimensiunea de ieri de 5.5613 dolari, costul EOS a scăzut cu 2.67% față de scăderea de ieri, dar la acel moment a început să se extindă din nou și a dat seama *** să se dea înapoi la dimensiunile din care sa făcut reducerea. Este chiar acum lounging în jur de 5.515 dolari.
https://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2019/04/eosusd-1h-2-1024x422.png
Pe graficul orar, puteți vedea un design comparativ, asemănător celui din diagrama lui Litecoin, despre care se poate spune că a avut loc o revizuire cu trei valuri în fața structurii actuale, ceea ce se datorează faptului că EOS este unul alpinist. Ca și înainte de dezvoltarea structurii actuale de alpinism, a fost făcută o mutare solidă la dezavantajul în care costul EOS a scăzut cu peste 14%, structura în creștere ar putea fi piesa unei revizuiri similare și a fost completată ca o retestare a a ajutat la un ajutor de aproximativ 5.58 dolari, care a fost retestat astăzi încă o dată.

Retestul a fost terminat ca o altă concediere a treia, care ar putea fi ultima, înainte de a vedea o pauză în dezavantaj și o continuare a reglării cu trei valuri. Cu toate acestea, ar putea fi, de asemenea, o anumită activitate de valoare consolidată înainte de începerea celei de a cincea valuri. Acesta este motivul pentru care punctul critic de criză ar fi la nivelul opoziției de referință, la circa 5,58 dolari. Mai mult, dacă valoarea indică *** să vină deasupra ei, situația bullish ar fi în joc.

În cazul în care valoarea începe să se diminueze acum, după o altă experiență cu obstrucția la nivel și se află dedesubtul liniei de ajutor ascendent observată, o situație de urgență ar fi în joc, deoarece toate lucrurile sunt considerate, cu toate probabilitățile, observând continuarea structurii restaurative care a început în a treia zi a lunii aprilie.

AntonioSammy
04-25-2019, 11:05 PM
De la ultima luni de la $ 5.6268, costul EOS a scazut cu 17.22% estimat la saptamana dupa saptamana scazuta, care a venit ieri, costul a ajuns la 4.6578 dolari. Costul a revenit cu 4,49% de la acel moment astăzi și a ajuns la 4,8616 de dolari, dar din nou o altă ruină minoră a fost făcută cu costul în prezent de ședința de 4.733 dolari.
https://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2019/04/eosusd-1h-3-1024x423.png
Pe conturul orar, vedem că costul lui EOS a căzut sub nivelul trecutului, chiar și de la nivelul primei ajustări ABC de la Subminuette, de aproximativ 4,95 USD și este în prezent în direcție descendentă. S-a găsit un ajutor tranzitoriu, dar nu am încredere că acesta este sfârșitul dezvoltării dezavantajelor observate acum, de vreme ce valul C ar trebui să creeze în cinci valuri și tocmai am plătit trei până acum cu cel de-al patrulea.

În prezent, fără îndoială, vom vedea o dezvoltare în sens ascendent, care va determina retestarea intervalului rupt înainte ca un alt val inferior să poată fi făcut pe cel de-al cincilea val. Aceasta ar fi încheierea celui de-al treilea amendament ABC, care ar putea fi finalizarea unei ajustări cu trei valuri de grad mai mare, care este cel de-al patrulea val de la unda de mișcare Minute până în sens invers, ceea ce înseamnă că după ce acesta închide altul, iar ultimul increment ar fi normal.

Valoarea concentrată pentru scopul normal de închidere a dezvoltării dezavantajelor observate în prezent ar fi în jurul valorii de 4,4-4,16 dolari teritoriul în mijlocul dimensiunilor chiar și din structura minore restrânsă.

AntonioSammy
05-02-2019, 06:00 PM
Costul EOS sa extins cu minim 10%, de la scăderea de luni de la 4,61 dolari, estimată la valoarea de ieri de la 5,07 dolari, care este săptămâna după săptămâna ridicată până în acest moment. Ca și în cazul lui Litecoin, costul a scăzut din nou de ieri, dar a început să se extindă și se apropie de dimensiunile ridicate de ieri, acum fiind schimbat la 5.0199 USD.
https://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2019/05/eosusd-1h-1024x422.png
Pe graficul orar puteți observa că costul a terminat valul Y de la recursul WXY care a început în aprilie și a coborât la dimensiunea plată imensă la 4,58 USD pentru o retestare de ajutor. Pe măsură ce nivelul de ajutor a fost retestat și demonstrat că se completează ca ajutor și printr-o creștere promptă de remediere sa produs înaintea celui de luni. Costul în prezent pe nivelul ajutorului plat minor de la 4,9 dolari și încă în interiorul domeniului canalului în creștere, astfel încât această dezvoltare ar putea fi, în orice caz, piesa a structurii echivalente de restaurare cu toate acestea, deoarece costul sa mutat abrupt de luni, îmi imaginez că aproape sigur am văzut finalizarea căilor de atac.

În cazul în care acest lucru este valabil, la acel moment costul EOS este în prezent stabilit spre un alt grad de creștere mai mare față de nivelul anterior de la 6 dolari. Cu toate acestea, se așteaptă o afirmare ulterioară și va fi văzută fie ca o altă retestare a nivelului de ajutor de la 4,58 dolari, fie că se va termina în mod ideal oarecum mai mare dacă expansiunea văzută de luni este valul principal din unitatea de grad superior, caz în care costul nu poate mergeți sub dimensiunea scăzută a zilei de luni.

AntonioSammy
05-23-2019, 08:17 PM
De la nivelul de ieri de la 6.334 dolari, costul EOS a scăzut cu 9.64%, ajungând la 5.72 dolari la fundul său absolut de astăzi, peste care este în prezent schimbat.
https://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2019/05/eosusd-1h-3-1024x423.png
Luând un gânditor la conturul orar, puteți vedea că costul lui EOS a coborât până la nivelul de notorietate, chiar dacă nivelul de ajutor din trecut a scăzut, dar a venit marginal sub el și în prezent îl retestă din partea superioară încă o dată. Acest lucru ar putea fi un semn precoce că costul a fost dus la următorul nivel de ajutor plat de la 5,58 dolari înainte de a termina deplasarea în jos sau în ciuda pentru un breakout la dezavantaj.

Probabil că observăm cel de-al patrulea val din mișcarea de cinci valuri spre partea superioară, care este de natură restaurativă, iar după terminarea acesteia, o altă extindere ar fi normală, cu excepția cazului în care valoarea continuă să scadă de aici și se duce sub 5,34 $, ceea ce reprezintă consumul scopul primului val în care costul nu poate intra pe cel de-al patrulea. În cazul în care acest cost descoperă o creștere mai mare, la acel moment dimensiunea menționată și începe să se extindă indiscretă din nou, al cincilea val va fi invocat pentru a împinge costul peste valoarea maximă înregistrată în ultima joi, care este de 6,81 USD.

AntonioSammy
05-31-2019, 07:26 AM
Costul EOS a crescut cu peste 42% de la ancheta de o săptămână în ziua de joi 23, când a stat la 5.759 dolari, ajungând până la 8.229 dolari la cel mai uluitor punct de astăzi. Costul a suferit o obstrucție solidă la acele dimensiuni și a început să încadreze un triunghi, care are în prezent toate semnele de a fi alpinist.
https://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2019/05/eosusd-1h-4-1024x420.png
Așa *** ar trebui să fie evident din graficul orar, EOS a fost într-o creștere de cinci valuri de la 26 aprilie și de când cel de-al cincilea val a început să creeze în sus și sa apropiat de dimensiunea mea obiectivă, o altă majorare minoră ar fi bazată pe 0,382 Nivelul Fibonacci sau în valoare de aproximativ 9,16 dolari înainte de încheierea mișcării imprudente. S-ar fi putut vedea realizarea celui de-al cincilea val cu banda observată în prezent fiind partea de sus, însă structura valurilor sugerează că o altă extindere nu ar trebui să dispară, mai ales că structura observată în prezent este una în creștere, demonstrând greutatea cumpărătorilor .

Nu mai mult timp, vom vedea începutul trecerii gradului mai înalt la dezavantajul care ar putea aduce costul EOS fundamental inferior, eventual înapoi sub nivelul de 0.236 Fibonacci și chiar mai mic la o parte din nivelurile de opoziție uriașe împărțite în tranzit pentru o retestare de ajutor, din care cel mai critic ar fi de aproximativ 3,27 dolari.

AntonioSammy
06-27-2019, 03:37 PM
De la nivelul ridicat de ieri la 7,3832 dolari, costul EOS a scăzut cu 15%, ajungând la 6,2724 $ și chiar și mai mult, datorită dezavantajului, până la 6.124 $ la fundul său absolut. Fondurile criptografice sunt în prezent schimbate la 6,36 dolari, deoarece s-au găsit câteva sfaturi utile.
https://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2019/06/eosusd-1h-3-1024x439.png
După *** ar trebui să fie evident din graficul orar, costul EOS a căzut sub nivelul de ajutor plat de la 6,81 dolari cu forță solidă, deoarece lumina orară care a rupt dimensiunea a fost de 12% și a fost cea mai mare parte a scăderii înregistrate. După un efort de recuperare minoră, a fost observată o altă defalcare, însă valoarea a dat seama *** să tragi din nou nivelul Fibonacci de 0,236 ca flacăra orară închisă mai sus.

Pe data de 23 iunie, am văzut finalizarea structurii ascendente, care a încadrat-o după un declin indiscret. Valoarea a ajuns la dimensiunea 0,618 Fibonacci a diminuării imprudente din trecut asupra recuperării ascendente care a urmărit gândirea că structura valurilor sugerează că culminarea celui de-al cincilea val de gradul I la prima lună din iunie este posibil să observăm în prezent cea de-a treia grabă a revizuirii la dezavantaj.

În cazul în care acest lucru este valabil, în acest moment, costul este setat să meargă sub scopul de finalizare a valului principal, care este de 5.95 dolari. Principala zonă de ajutor critic în tranzit în jos ar fi de 5,58 USD.

AntonioSammy
07-11-2019, 07:25 PM
De la nivelul de ieri de la 5.9224 dolari, costul EOS sa diminuat cu 23.38%, ajungând la 4.53 $ și chiar și mai mult, până la 4.32 $ la fundul absolut. Costul este ca de acum fiind schimbat la 4,71 dolari, deoarece a descoperit ajutor la nivelul critic chiar de ajutor și se străduiește să facă o recuperare.
https://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2019/07/eosusd-1h-1-1024x421.png
Pe conturul orar, puteți vedea că costul EOS a scăzut la nivelul anticipat într-un mod cu cinci căi, dar nu a făcut o recuperare normală. Valoarea a încercat să se mute înapoi peste nivelul 0 Fib în cele din urmă ca greutatea comerciantului a umplut ca obstacol acolo și cumpărătorii par ca și *** s-ar preda cu o altă licitație a început o pauză sub nivelul de 5.8 dolari.

Această tranziție la dezavantaj ar fi putut fi consumarea valului Y din corelația de remediere care a început în prima zi a lunii iunie, dar trebuie să fie primul său val cu costul în cele din urmă după o recuperare minoră, continuând să se mute din nou în dezavantaj chiar acum a descoperit ajutor în regiunea de ajutor critic. Pe șansa de a se întâmpla acest lucru, am putut vedea o retestare a unei părți din nivelurile de ajutor în care a fost încurcat, din care cel mai ideal ar fi de 5,58 $, însă recuperarea poate provoca o nouă licitație dacă rectificarea este extrasă.

Costul a intrat în regiunea celui de-al doilea val (x) de la 28 până la 30 iunie, motiv pentru care această diminuare este văzută ca fiind restabilire și nu intemătătoare. Deoarece acesta este esențialul, am putea vedea un altul să-și continue finalizarea, totuși, pe șansa ca costul EOS-ului să fi terminat a cincea inundație a cecului Minor la o înaltă anuală de la 1 iunie, am putea avea în vedere structura restabilirii ca subwave principală a mișcării descendente a gradului superior, caz în care costul EOS este setat să scadă în mod fundamental.

AntonioSammy
07-26-2019, 06:04 AM
De la o săptămână în urmă scăzută la 3.574 dolari, costul EOS sa mărit cu 30.79%, ajungând până la 4.674 dolari în punctul cel mai demn de azi, în jurul căruia se schimbă acum. Pe conturul orar, puteți observa că costul EOS a ajuns la nivelul de ajutor chiar și în cazul în care a fost retestat pentru obstrucție. Nivelul uniform se traversează pe cel de alpinism și o pauză a avut loc exact pe convergența care aprobă semnificația nivelului. Acum observăm o structură de alpinism care aplică greutatea din dezavantajul care se străduiește să pătrundă și accept că s-ar întâmpla o pauză în sus.
https://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2019/07/eosusd-1h-2-1024x442.png
Am observat o revenire minoră la nivelul de 4,16 dolari înainte de o pauză, deoarece valoarea caută un ajutor solid înainte de a putea continua să treacă peste punctul solid de opoziție. Pe măsură ce valul Y a terminat din revizuirea anterioară, probabil că vom observa începutul recuperării din ultima miercuri și cu culminarea activității valorii doar cele două valuri ale acesteia, cea de-a treia prezentă care depășea anterior înălțimea anterioară, se va baza pe continuarea după *** cel de-al treilea val crește complet.

Costul ar putea să ajungă în zona de ajutor critic de la 5,8-5,5 dolari înainte de încheierea celui de-al treilea val și să se finalizeze ca o retestare a ajutorului rupt.

AntonioSammy
08-01-2019, 10:18 PM
Costul EOS s-a mutat lateral, începând cu vineri, 19 iulie, când s-a gândit *** să vă întoarceți peste nivelul de ajutor plat de 4,167 dolari în jurul căruia costul este acum schimbat.
https://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2019/08/eosusd-1h-1024x442.png
Pe conturul orar, puteți vedea că costul EOS a fost într-o direcție descendentă de la nivelul său anual până la interferirea cu tendința de escaladă, unde a descoperit ajutor la aproximativ 3,6 USD. Aceasta a fost, fără îndoială, o reparație WXY în trei valuri, care este motivul pentru care recuperarea costurilor a început, cu toate acestea, deoarece nu am văzut erupții în direcția ascendentă, ci mai degrabă indicii ale unei bătălii între nivelurile în creștere, este aproape sigur un alt restaurator în joc. înainte de a continua direcția descendentă.

Această creștere de remediere ar putea duce costul EOS până la 5,58 dolari, ceea ce ar fi o reîncărcare a nivelului de ajutor, chiar înainte de începerea unei alte scăderi și, probabil, se va încheia ca o structură cu trei valuri. Având în vedere că costurile se mișcă lateral, cred că am văzut consumul celui de-al doilea val, care este motivul pentru care în curând o altă expansiune ar fi normală, având în vedere energia neputincioasă văzută, nu accept faptul că creșterea ar fi atât de critică.

Mai probabil este să vedem colaborarea cu închiderea nivelului de 5,56 USD ca demitere după care costul este să continuăm să trecem la dezavantajul către o porțiune a nivelurilor critice chiar de ajutor din care cel mai important ar fi la linia 0 Fib la Cu toate acestea, scăderea s-ar putea opri marginal peste 1,6 USD, deoarece există multe centre de ajutor la mijloc. În cazul în care acest lucru se joacă așa *** s-a anticipat, ar presupune, cu probabilitate, că am văzut redresarea WXY trasă de două valuri X și Z suplimentare și după rodirea ei, aș anticipa o recuperare demn de remarcat.

AntonioSammy
08-23-2019, 05:31 AM
În urmă cu o săptămână, joi, costul EOS era de 3,31 dolari, la nivelul maxim cel mai mic, de unde am observat o recuperare de 14% până luni, când cel mai de remarcat costul a ajuns la 3,78 dolari. În orice caz, începând de luni, am observat o altă creștere în scădere, cu valoarea trecând înapoi în cea mai recentă regiune a săptămânii scăzute, peste care se schimbă acum, la 3.588 dolari.
https://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2019/08/eosusd-1h-3-1024x481.png
În graficul pe oră, puteți vedea că, după o întrerupere de la nivelul de peste 4,16 USD, s-a făcut o scădere mai mică în contrast cu scopul consumului valului de remediere Y, care ar putea demonstra că revizuirea a fost extrasă de două valuri suplimentare, de asemenea ca pe contul Litecoin. Costul s-a apropiat de nivelul plat la 3,27 dolari, însă nu a existat o asociere care să se schimbe de îndată ce costul testează cel mai mic nivel chiar de opoziție și se confruntă cu greutatea comerciantului.

Întrucât am observat o scădere de 10,1% de la valoarea maximă de luni, recuperarea poate începe, însă structura valurilor deduce că, în orice fel, un alt nivel mai mic nu ar trebui să fie ieșit din comun înainte de începerea unei recuperări importante. În cazul în care ajustarea WXY a fost întârziată cu două valuri suplimentare, intervalul de nivel ar fi fost a doua undă X, în timp ce mișcarea dezavantajului văzută ca o defalcare este unda Z. Aceasta presupune că recuperarea este înainte de mult timp normală, dar nu există indicii de inversare în curând, motiv pentru care un alt nivel scăzut ar părea mai probabil. În cazul în care șansa ca valoarea să se mențină la dezavantaj, următoarea concentrare valorică în scopul finalizării valului Z ar putea fi în jurul valorii de 2,86 dolari, în timp ce am putea observa o scădere considerabil suplimentară a zonei de 2 $.

AntonioSammy
08-29-2019, 09:25 PM
Vineri trecut, costul EOS a ajuns la 3.7589 dolari în cel mai uluitor punct al acestuia, care a fost punctul obstrucționat plat din data de 18 august. Pe măsură ce comunicarea s-a încheiat ca o concediere, am observat că vânzătorii au avut o greutate care împinge valoarea în mod semnificativ pentru ca dezavantajul să scadă până la 3.112 dolari la nivelul său absolut ieri, ceea ce reprezintă o reducere de 17,2% față de valoarea maximă de acum o săptămână.
https://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2019/08/eosusd-1h-4-1024x530.png
Luând o marjă la graficul pe oră, puteți vedea că valoarea a coborât sub nivelul de ajutor egal la 3.2787 USD, care a fost retestat din dezavantaj și a respins costul afirmând că s-a produs o întrerupere.

Ca și în contul Litecoin, costul a scăzut într-un mod de cinci valuri față de nivelul său anual, ceea ce implică că creștem un grad mai redus de creștere, cu toate că activitatea valorică acum își construiește valul de consum, la care reducerea este probabil se termină de îndată ce ar trebui să înceapă recuperarea.

Înainte de recuperare, costul trebuie să obțină un ajutor ferm, iar cea mai ideală concentrare valorică pentru partea din aranjament ar putea fi la următorul nivel egal, în linie cu dezavantajul, care este de 2.8647 dolari, dar am atins dezavantajul de sub acesta intrarea în zona inferioară s-ar putea întâmpla, care ar fi apoi privită ca o fitilă pe perioada de timp mai mare.

AntonioSammy
09-05-2019, 04:35 PM
Începând de joi, când costul EOS era de aproximativ 3 dolari în partea sa absolută, am observat o recuperare de 12,3% până marți săptămâna aceasta, când valoarea a crescut de 3,45 dolari la cea mai remarcabilă. În prezent, costul este schimbat la aproximativ 3,27 USD, deoarece o retracție minoră a sărit la nivelul de ajutor plat, care a fost separat în tranzit. În diagrama oră, puteți vedea că costul a calculat *** să reveniți la nivelul planului critic și îl testează în acest moment pentru ajutor, motiv pentru care ajutorul este apărut în momentul în care se poate continua recuperarea. Începând cu 25 iulie, am văzut că costurile se deplasează într-un canal alunecat în interiorul căruia acest cost este încă plutitor. Până când nu vom observa o descoperire de la nivelul opoziției canalului, nu putem afirma că a început o recuperare imensă, totuși aceasta se poate schimba curând dacă valoarea descoperă suport la nivelurile actuale.
https://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2019/09/eosusd-1h-1024x478.png
În cazul în care costul nu descoperă suportul și începe să treacă din nou la dezavantaj, următorul obiectiv potențial pentru scăderea normală ar fi nivelul mai scăzut de ajutor, de 2,86 USD.

AntonioSammy
09-12-2019, 06:42 PM
Costul EOS a revenit începând de sâmbătă, când a crescut de la 3,19 dolari, cel mai redus până la 3,666 dolari, cel mai de remarcat, ceea ce a fost o expansiune de 14,6%. Costul a continuat să se extindă până luni și a ajuns la 3.966 dolari la valoarea maximă cea mai ridicată când a început retracementul. În prezent, costul este schimbat la 3.697 dolari, care este în mod marginal mai mare față de valoarea minimă de ieri, ceea ce ar putea arăta o continuare continuă, însă costul poate continua cu retracarea sa. Făcând o schemă la conturul orar, putem vedea că sâmbătă valoarea a izbucnit din opoziția sa uriașă, care a fost gradul superior al devierii de alunecare în care costurile s-au diminuat începând cu 27 iulie. În condițiile în care vedem începutul recuperării, activitatea de costuri ar trebui să creeze într-un mod de cinci valuri, care este motivul pentru care o altă extindere poate avea loc în curând. În cazul în care creșterea costurilor se realizează cu punctul de consum rezonabil al celui de-al cincilea val, s-ar putea situa în jurul punctului de trecere al nivelului obstrucției plane la 4,16 dolari, iar creșterea intrusă pe linia de tendință până la 4,3 USD
https://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2019/09/eosusd-1h-1-1024x477.png
Așa *** s-ar putea, costul ar fi putut să-l finalizeze cu un plus de remediere în trei valuri, care ar fi al treilea val din revizuirea ascendentă, în scopul finalizării undei Y a trecutului trei valuri WXY, de la nivelul maxim. În cazul în care valoarea scade sub 3,44 USD ceea ce ar presupune că a intrat în domeniul celui de-al doilea val.

AntonioSammy
09-20-2019, 06:26 AM
Costul EOS s-a extins începând de luni, însă expansiunea a fost una minoră, deoarece valoarea a crescut cu doar 5,89% de la valoarea minimă de luni, la 3,98 USD până marți, când a ajuns la 4,21 USD la punctul cel mai de remarcat. De marți, am observat o scădere de 8,43% estimată până la nivelul actual la care se schimbă costul, care este de 3,86 USD.
https://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2019/09/eosusd-1h-2-1024x478.png
În graficul pe oră, putem vedea că, de la începutul lunii septembrie, costul s-a mișcat în sus și a izbucnit de pe canalul de plumeting. Creșterea costurilor într-un mod de cinci valuri, care este indicația principală a lipsei de prudență, însă pe măsură ce a cincea undă terminată, observăm în prezent retracementul primar care începe să creeze un dezavantaj. Cu șansa ca acesta să fie începutul recuperării gradului mai ridicat, costul ar putea acum să coboare la nivelul Septembers scăzut și să reestimeze nivelul de 3,27 USD înainte de a continua cu direcția ascendentă, dar ar putea descoperi suport la un nivel mai ridicat.

În cazul în care valoarea descoperă sprijin peste nivelul de 3,27 USD și începe să se miște din nou în sus, într-un mod grăbit, plauzibilitatea recuperării începutului ar fi mai mare. În orice caz, dacă valoarea continuă să se miște sub nivelul și intră într-un nivel mai mic, probabil că reducerea valorii va continua.

AntonioSammy
09-26-2019, 05:42 PM
Costul EOS a fost în jur de 3,86 USD în cel mai ridicat punct de luni de unde am observat o scădere de 37,84% estimată la cea mai mică cotă de ieri, care a fost de 2,4 dolari. În prezent, costul este schimbat la 2,85 dolari, deoarece am observat o recuperare a valorii, totuși ca în contul Litecoin, costul este de a-și reestima nivelul egal pierdut din dezavantaj, ceea ce înseamnă că nivelul se completează în prezent ca punct de obstrucție.
https://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2019/09/eosusd-1h-3-1024x478.png
Făcând o schemă la conturul oră, putem observa că, înainte de înfrângere, costul a făcut o creștere de cinci valuri până la nivelul de 4,16 dolari, chiar dacă a fost respins. Extinderea văzută a fost fără îndoială valul Y de la remediul WXY până la situația de sus, care datează din șaisprezece iulie. În cazul în care acest lucru este valabil, în acest moment am văzut continuarea scăzutului ca etapa de remediere terminată cu valoarea care se deplasează în prezent în grabă spre dezavantaj.

În condițiile în care valoarea descoperă obstrucția la nivelurile actuale, o altă scădere ar putea fi normală, sau putem vedea recuperarea care trece peste punctul de opoziție pentru ceva mai mult timp înainte de o altă înfrângere la nivelurile inferioare, în jur de 2 $.

AntonioSammy
10-03-2019, 09:05 PM
Costul EOS s-a extins de la cel mai mic luni de la 2.7336 dolari la 3.1335 dolari în ziua următoare, ceea ce a fost o expansiune de 14,73%, cu toate acestea, din acel moment a scăzut din nou și se schimbă acum la 2.9584 dolari.
https://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2019/10/eosusd-1h-1024x480.png
În graficul pe oră, puteți observa că valoarea a scăzut abrupt cu o energie solidă de urs înainte de dezvoltarea acestui triunghi de urcare și a atârnat până la 2,4 dolari în partea sa inferioară absolută, dar din acel moment am descoperit *** să recuperăm nivelul plan plat critic la 2,86 USD. completează ca ajutor. Această recuperare poate trece la nivelul superior superior la 3.2787 USD ca o reîncercare a obstrucției, deoarece nivelul a fost perforat în tranzit.

În prezent, costul testează din nou nivelul de 2,86 USD pentru ajutor, la fel ca nivelul bolsterului de urcare din triunghiul încă neverificat, care este motivul pentru care costul descoperă suport acolo, urmând să creștem suplimentar. În orice caz, dacă valoarea se încadrează sub nivelul de 2,86 USD, aceasta ar însemna că s-a făcut o defalcare minoră cu valoarea probabilă în direcția de dezavantaj. Cu șansa neplăcută de a vedea fructul WXY până la capătul de la șaisprezece iulie până la șaptesprezece septembrie, mișcarea dezavantaj care a jucat ar putea fi valul principal din următoarea mișcare descendentă, triunghiul urcând fiind ulterior ceea ce implică faptul că o treime ar începe să crească în curând până la dezavantaj.

AntonioSammy
10-10-2019, 07:14 PM
În plus, ca în contul Litecoin, costul EOS a construit, de asemenea, un canal de escaladă începând cu 27 septembrie. Am observat o expansiune de 14,58% de la minimul de luni, la 2,89 USD până la nivelul maxim de ieri, la 3,3124 dolari, însă de ieri valoarea a început să scadă din nou și în prezent se schimbă în jurul valorii de 3,1 USD
https://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2019/10/eosusd-1h-1-1024x480.png
Valoarea a venit în legătură cu obstrucția canalelor de urcare și nivelul egal la 3,27 dolari, care în prezent se completează ca opoziție pentru o reîncercare și, odată ce a fost respinsă, am observat o dezvoltare neplăcută în regiunea înaltă anterioară, care acum este încercată pentru ajutor. Costul este probabil îndreptat mai departe către dezavantajul la nivelul nivelului de plombeting al canalelor sau înapoi la nivelul plat de 2,86 USD, dacă suportul de urcare nu se menține și îmi place, din cauza Litecoin, consider că această structură în creștere este o rectificare WXY, cu o prelungire imaginabilă jucând afară.

Acest lucru va fi aprobat cu mult timp înainte de o notificare notabilă la nivel de referință, așa că aș observa cu atenție ce se întâmplă în jurul teritoriului de 3 dolari, întrucât acesta ar fi locul următorului critic critic dacă costul va continua să se miște în sus.

AntonioSammy
10-18-2019, 09:45 AM
Costul EOS a fost într-un ritm redus față de miercuri trecut, precum Litecoin, și a scăzut cu 13,81%, provenind din valoarea maximă de miercuri, la 3,319 dolari până la 2,86 dolari, la nivelul său inferior astăzi.
https://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2019/10/eosusd-1h-2-1024x479.png
Făcând o schemă la diagrama oră, puteți vedea că costul EOS și-a încheiat suplimentar remediul WXY fără prelungire înainte de a începe să se mute din nou la dezavantaj și să se desprindă de nivelul creșterii canalelor. Valoarea descoperită ajută la următorul nivel de remarcat, care este ajutorul egal la 2,86 dolari, în condițiile în care cooperarea actuală s-a încheiat ca un bogat. De acum, vedem că valoarea se luptă pentru a face un nivel mai mare și dă indicii de neajuns, arătate de fitilul din partea superioară a flăcării orare trecute, indicatorul de greutate al dealerului este disponibil la aceste niveluri, astfel încât bobul probabil a câștigat ' t cere unul progresiv de gestionat.

În plus, ca pe contul Litecoin, m-aș aștepta ca aici să fie continuată scăderea sub nivelul de ajutor plat și, eventual, ca o reîncărcare a minimului de 2,6 USD, care, dacă nu se completează ca un alt punct de ajutor, va duce la o distrugere suplimentară la 2,11 USD, care este următorul critice chiar la nivel de linie.

AntonioSammy
10-25-2019, 03:02 AM
Costul EOS a scăzut cu 11% de la valoarea maximă de luni, la 3 dolari, estimată până la nivelul minim actual, la 2.6729 dolari, în jurul căruia se schimbă acum. Făcând o schemă la graficul orar de dedesubt, puteți vedea că costul a fost în scădere într-un mod de cinci valuri de la demitere la nivelul plat 3.2787 USD și a încadrat o înclinare care ar putea fi una de un fel principal, care ar fi principalul undă din gradul superior de mișcare de cinci valuri spre dezavantaj.

În trecut până la dezvoltarea canalului care a scăzut, am văzut unul în creștere, care este privit ca o undă B, mutarea actuală către dezavantaj este marcată ca o undă C, care este necesară pentru a transporta costul EOS la o porțiune a echivalentului niveluri de ajutor sub cel rupt ieri, la 2,86 USD.
https://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2019/10/eosusd-1h-3-1024x478.png
Valoarea C la care se face referire ar fi sub-unda undei Z, de la trecerea în valuri de cinci grade a celei mai mari la dezavantajul estimat de la nivelul maxim anual și ar imprima finalul declinului, cu toate că este la fel de neplăcut în ceea ce privește capacitatea Unda Z crea. Cu toate acestea, observăm o înclinare principală a costului care ar putea scădea la 1,21 dolari înainte de terminarea reducerii. În orice caz, dacă valoarea creează două valuri suplimentare în dezavantaj și își va finaliza scăderea pe măsură ce o mișcare în trei valuri, cea mai ideală țintă a valorii ar fi la 1.6178 dolari, ceea ce ar fi o reîncărcare a nivelului minim din decembrie.

AntonioSammy
10-31-2019, 04:07 PM
Începând de joi, costul EOS s-a extins cu 32,51%, provenind de la valoarea minimă de 2,663 dolari, până la valoarea maximă de 3,529 dolari, realizată sâmbătă și reintestată luni. Făcând o rafală în graficul orar de dedesubt, puteți vedea că această dezvoltare a valorii a fost numită unitate de cinci valuri, după care costul a fost într-un canal minunat.
https://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2019/10/eosusd-1h-4-1024x479.png
În momentul de față, costul este din nou peste nivelul de 3,27 dolari, care a fost separat în tranzit, însă costul a început să se extindă din nou de ieri și a ajuns astăzi în scopul obstrucției canalului de scufundare. Pe măsură ce vârful canalului se apropie, înainte de mult vom vedea o declanșare care, luând un gander la structura de val, pare legată în sus.

În cazul în care valoarea depășește nivelul de 3,27 dolari, întrucât și-a dat seama *** să se întoarcă deasupra și începe descoperirea până la capătul de sus, ceea ce ar presupune, probabil, îmbunătățirea celui de-al treilea flux de grad superior, să luăm în considerare remediul trecut. terminat pe 24 octombrie.

Așa s-ar putea, dacă costul este mai mic decât cel testat acum, contribuie chiar la deteriorarea ulterioară.

AntonioSammy
11-15-2019, 08:18 AM
În plus, la fel ca pe contul Litecoin, costul EOS a încadrat, de asemenea, un triunghi urcător după o creștere grăbită și, după *** a ajuns la 3,61 dolari, duminică, a început să scadă. Valoarea s-a diminuat cu 7,44% de la acel punct până la baza absolută astăzi, la 3,34 dolari, în jurul căruia costul se schimbă în acest moment și astfel s-a făcut o decalare a dezavantajului din triunghi.
https://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2019/11/eosusd-1h-1-1024x477.png
Deoarece structura valului triunghiului pare restaurantă, continuarea lui ar fi normală, însă nu sub nivelul egal de 3,27 USD. În interiorul triunghiului, am văzut două structuri de restaurare care creează motivul pentru care actuala este privită ca ultima după care ar trebui să urmeze creșterea, dar cu șansa de a reduce valoarea în valoare de 3,2 USD. înainte de începerea continuării creșterii normale.

Nivelul de ajutor plat mai scăzut pentru care s-ar putea încheia devalorizarea remedială este opoziția față de intervalul de consolidare chiar la 3 $, cu toate că cel de la 2,8 USD care a completat ca ajutor în intervalul de referință este unul de remarcat progresiv și urmează testarea sa înainte de continuarea creșterii arata sensibil in miscarea valorii.

În orice caz, după ce înfrângerea se va închide, mă voi aștepta la o altă extindere din care vom verifica dacă acesta este începutul creșterii gradului superior sau nu.

AntonioSammy
11-21-2019, 04:51 PM
Spre începutul săptămânii, costul EOS era de 3,425 USD la deschidere. Din acel moment, am observat o scădere de 13,45% estimată la nivelul său absolut astăzi, la 2,964 dolari în jurul căreia se schimbă în prezent.

Făcând o schemă la graficul pe oră, puteți vedea un design comparativ creând ca pe Litecoin, pe măsură ce a fost făcută o desprindere din triunghiul de urcare. Deloc ca pe seama Litecoin, costul EOS nu a ajuns la nivelul său mai scăzut de ajutor, însă obiectivul obstrucțional al intervalului plat înainte de creșterea dezavantajului din 24 octombrie. Acesta este motivul pentru care am putea observa o deteriorare suplimentară până la nivelul egal mai mic, la 2,86 USD
https://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2019/11/eosusd-1h-2-1024x479.png
În prezent, aceasta ar putea fi o revizuire ABC după valul de motivație în cinci valuri până la dezavantaj, după care se va vedea o altă expansiune. În orice caz, am putea observa o altă creștere de remediere, după care s-ar încheia acest lucru înainte de al treilea val și ar conduce costul EOS pentru un nivel mai mic.

AntonioSammy
11-28-2019, 06:14 PM
Luni costul EOS era de 2.357 dolari, la nivelul său absolut, luni, de unde am observat ieri o creștere de 15,76% la cel mai ridicat punct la 2.7288 dolari. O retracție minoră s-a întâmplat cu valoarea în prezent, ședințată marginal mai mică decât ieri, cu toate acestea este peste minorul trecut care își testează opoziția pentru ajutor.
https://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2019/11/eosusd-1h-3-1024x460.png
În graficul pe oră, putem observa că, ca în cazul Litecoin, valoarea a făcut o valoare mai mică contrastată cu cea de 2,66 USD, care este foarte încercată pentru obstrucție. Aceasta implică faptul că stadiul de remediere încă nu s-a terminat și că valorile minime suplimentare ar putea fi normale înainte de culmea sa.

Reducerea văzută după o declanșare din triunghiul în creștere este privită ca a treia undă din rectificarea ABC la dezavantajul, care este unda Z cu un grad mai mare. Și fără șansa ca acest lucru să fie valabil, la acel moment, unda C ar trebui să creeze într-un mod de cinci valuri, care nu accept faptul că acesta este motivul pentru care aș aștepta o comunicare cu o porțiune din nivelurile plate de ajutor. dedesubt. Cel mai imens nivel egal este de 1.617 dolari, fiind scăzut în decembrie 2018, însă nu accept faptul că costul ar putea merge acolo în linie dreaptă.

Aproape sigur că reducerea s-ar încheia într-un anumit loc în regiunea de 2 dolari, de parcă am anticipa lungimea valului A până la punctul de finalizare a undei B, obiectivul pentru unda C se termină în acea zonă.

AntonioSammy
12-06-2019, 11:25 AM
În plus, costul EOS a scăzut din gama sa de escaladă, însă a scăzut în mod unic cu 7,36% din punctul cel mai ridicat de duminică, de la 2,81 la 2,61 USD. Ca și în contul Litecoin, costul a crescut în ritmul de ieri, venind să retesteze nivelul de opoziție de 0.786, însă fără alte pretenții a revenit la nivelurile de la care s-a realizat extinderea. Urmărind conturul orar, putem vedea că costul EOS a fost format o urcare directă în care valoarea s-a mișcat într-un mod de cinci valuri. Acest lucru ar putea fi tradus ca o principală înclinare, în special, gândirea la acest lucru s-a întâmplat după o conexiune cu nivelul 1.272 Fibonacci și decăderea din energia de rupere din triunghiul în ascensiune.
https://www.fxopen.blog/wp-content/uploads/2019/12/eosusd-1h-1024x448.png
Costul a scăzut la nivelul 1 Fibonacci și a descoperit ajutor acolo, astfel încât, dacă extinderea continuă fără a merge sub el, ar putea arăta o apreciere suplimentară a valorii. În orice caz, dacă valoarea continuă să se deplaseze la dezavantajul sub nivelul de 2,62 USD, o reîncărcare a nivelului de 1,272 Fib ar arăta mai probabil cu potențial minim mai mic.

Toate lucrurile considerate canalul de urcare ar fi fost de natură remedială și nu a fost o înclinare principală care va fi aprobată prin devalorizarea valorii peste 2,36 USD

AntonioSammy
12-13-2019, 09:55 AM
Începând de duminică, când costul EOS era de 2.776 dolari în cel mai ridicat punct al său, am observat o reducere de 8% estimată la valoarea inferioară actuală la 2.554 $. Valoarea este în prezent schimbată în mod marginal față de valoarea minimă actuală, dar oferă indicii timpurii de creare a inversiunii minore.
https://www.fxopen.blog/wp-content/uploads/2019/12/eosusd-1h-1-1024x462.png
Făcând o schemă în diagrama oră, putem observa că costul EOS nu a scăzut înapoi la gradele minime anterioare, așa *** am găsit pentru situația o Litecoin, cu toate acestea, un exemplu comparativ este creat, așa *** am văzut un triunghi glisant încadrarea de la sfârșitul lunii noiembrie. Aceasta implică o dorință comparabilă, în ciuda faptului că, probabil, nu vom vedea o reexaminare a valorii anterioare pentru culminarea colțului de finalizare la colț.

Retracementul inferior, pe seama Litecoin, ar putea deduce că vedem încă o mișcare ABC în sus, în loc de cel de-al patrulea și al cincilea val de acum. Toate lucrurile luate în considerare, al patrulea val ar fi valul A și al cincilea va fi valul B, caz în care trebuie să se termine ca o mișcare de trei valuri din care vor fi aprobate aceste rezultate imaginabile.

AntonioSammy
12-19-2019, 04:10 PM
De la valoarea maximă de luni, la 2,56 dolari, costul EOS s-a diminuat cu 15,23%, estimat până la valoarea absolută a costului pentru această săptămână actuală, care se ridică la 2,17 USD. Oricum ar fi, costul a început să se miște repede de la scăderea de ieri și a revenit la 2.511 dolari, ceea ce reprezintă o extindere de 15.56%. În prezent, valoarea este schimbată la 2,46 USD și se combină.

În diagrama oră, putem observa că valoarea a scăzut sub nivelul de 1.272 Fibonacci, care era cel mai devreme scăzut și a îndrăznit să fie scopul consumării celei de-a treia vârfuri de un grad inferior de la o mișcare de cinci valuri la dezavantajul care este privit ca o undă C cu un grad mai mare. Ca și în cazul Litecoin, am observat un nivel ascendent, însă pentru situația EOS, costul nu a descoperit obstrucția la nivelul plat anterior și a făcut doar o retracție minoră.
https://www.fxopen.blog/wp-content/uploads/2019/12/eosusd-1h-2-1024x463.png
Am fi putut observa fructarea undei C și, odată cu aceasta, unda Z cu un grad mai mare include, în acest caz, vârful a fost văzut a fi un indiciu timpuriu al recuperării normale. Aceasta este destinată să fie aprobată de energia valorică, dar cu șansa de a se deplasa peste nivelul de 2,54 dolari, fără îndoială că ar arăta asta. În cazul în care costul începe, totuși, să scadă, ar putea arăta că vârful a fost remediabil și ar trebui privit ca o parte a unei ajustări similare cu incrementul trecut.

AntonioSammy
12-26-2019, 04:29 PM
Ca și în contul Litecoin, costul EOS și-a revenit fundamental începând de miercurea trecută, când s-a așezat la 2,19 dolari în fundul său absolut, ajungând la 2,6 dolari la cel mai demn de luni de săptămâna aceasta, care a fost o expansiune de 18,6%. În prezent, valoarea este schimbată la aproximativ 2,49 dolari, întrucât era într-o direcție descendentă de la începutul săptămânii.
https://www.fxopen.blog/wp-content/uploads/2019/12/eosusd-1h-3-1024x460.png
Așa *** ar trebui să fie evident, luând o schemă la diagrama oră, am anticipat că acest vârf ar trebui să fie dezavantajat, însă ca început al recuperării mai mari. O mișcare de cinci valuri în sus a creată, care ar putea fi prima undă a undei motivației de grad superior. În cazul în care această șansă este valabilă, la acel moment, descompunerea văzută de luni este cea de-a doua undă creatoare, care poate împinge valoarea chiar înapoi, până la începutul scăzut, deși mai îndepărtat.

Aproape sigur că vom vedea o reîncercare a nivelului mai mic anterior anterior la nivelul 1.272 Fib înainte de continuarea creșterii ulterioare, dacă aceasta este o motivație inițială. Cu șansa ca acest cost să fie mai mic decât nivelul 1.272 Fibonacci, va demonstra că vârful observat de miercuri trecute până luni de săptămâna aceasta ar fi putut fi valul C din ABC până la creșterea cu alte valori minime. înainte.

AntonioSammy
01-16-2020, 08:14 PM
În graficul EOS, puteți considera o imagine ca pe contul Litecoin, deoarece această monedă digitală a întâlnit suplimentar o creștere exponențială de la începutul anului. Din a treia ianuarie, când costul era de 2,44 dolari, am observat o extindere de 65,82% estimată până la cel mai ridicat punct pe care l-a constituit costul, care se ridică la aproximativ 4 dolari, făcut marți săptămâna aceasta.
https://www.fxopen.blog/wp-content/uploads/2020/01/eosusd-1h-1024x446.png
În diagrama oră, puteți vedea că valoarea este acum schimbată la 3,6 USD și testează nivelul 0 Fib pentru ajutor, care este scopul notabil de închidere a gamei superioare și se completează ca un punct de rotire. Deoarece costul a crescut în interiorul domeniului superior și a calculat *** să rămână peste linia 0 Fibonacci, aceasta poate presupune că o creștere suplimentară este în mod excepțional plauzibilă, însă în cazul în care valoarea se încadrează sub nivelul de referință, diminuarea ulterioară ar arăta aproape sigură.

În cazul în care costul este să continuăm să se extindă de aici, următorul nivel de remarcabil ar fi în jur de 4,16 dolari, cu toate acestea, cu șansa de a continua să scadă de aici, aș putea să scad din nou sub 3 $.

AntonioSammy
01-23-2020, 06:53 PM
De la începutul săptămânii, am observat că costul Litecoin s-a extins în mod marginal, întrucât a provenit de la 55,8 USD în partea inferioară absolută de luni până la 59,155 dolari în cel mai ridicat punct de ieri. În orice caz, de la maximul de ieri s-a întâmplat o altă tranziție la dezavantaj, valoarea fiind acum schimbată în jurul nivelurilor indistinguibile de la cele minime de luni.
https://www.fxopen.blog/wp-content/uploads/2020/01/eosusd-1h-1-1024x463.png
Analizând graficul pe oră, puteți vedea că costul Litecoin a început să se deplaseze indiscret până la dezavantajul, din nou, sub nivelul 0.382 Fibonacci, eliminând toată recuperarea făcută de la începutul săptămânii. Deoarece costurile s-au rupt recent sub linia de urcare superioară, a fost un semn timpuriu că am văzut finalizarea creșterii pripite de la începutul timpului de peste 61%.

Deoarece valoarea a procedat cu scăderea precară, aceasta este, fără îndoială, începutul celei de-a treia valuri la dezactivarea structurii restauratoare din gradul superior. Aceasta ar putea fi revizuirea cu trei valuri după care s-ar întâmpla o creștere suplimentară, dar ar putea fi, de asemenea, sub-unda primară a redresării gradului superior, caz în care costul Litecoin ar putea scădea sub 50 USD înainte de începerea unei alte creșteri.

În orice caz, de aici mă aștept să scadă în continuare sub nivelul de 0,5 Fibonacci, care este scopul consumului primului val de remediere. Cu șansa de a anticipa lungimea primului val în scopul consumului maximului de ieri (presupus punctul de finalizare al celui de-al doilea val), obiectivul de 51,7 USD vine ca un potențial scop de închidere a declinului actual, care ar aduce costul Litecoin la conexiune potențială cu linia de tendință în creștere mai mică, unde poate descoperi suport.

AntonioSammy
01-31-2020, 09:01 AM
De la deschiderea de luni, la 3,64 dolari, costul EOS s-a extins cu 15,5%, deoarece a ajuns până la 4,2 USD, fiind cel mai ridicat în ziua de azi, fiind în prezent schimbat în jurul acestor niveluri. Valoarea este încă într-o direcție ascendentă și demonstrează o activitate urcătoare.
https://www.fxopen.blog/wp-content/uploads/2020/01/eosusd-1h-2-1024x478.png
În graficul pe oră, puteți vedea că, în comparație cu Litecoin, costul EOS a depășit valoarea superioară realizată la data de 17 ianuarie, însă Litecoin a ajuns la un nivel de obstrucție aproape și este în prezent testarea acestuia pentru opoziție.

Așa *** am observat, fără îndoială, motivația cu cinci valuri de gradul superior din șaptesprezece decembrie în urmă cu un an, expansiunea este înainte de a se termina de mult, însă acest lucru nu implică faptul că valoarea nu poate continua să se miște în sus pentru încă 10% întrucât mai există spațiu la care să mergi. Valul consumului este probabil și creează și se gândește că a șocat nivelul maxim anterior, poate trece la următorul nivel plat, până la nivelul de sus, care este la 4,6 USD, dar totuși se bazează pe cooperarea de flux cu obstrucția uniformă.

AntonioSammy
02-06-2020, 06:00 PM
Din contul EOS putem observa o situație comparabilă ca în graficul Litecoin, deoarece costul a continuat să se extindă după o retracție minoră de la începutul săptămânii. De la marți scăzute la 4 dolari, câștigătorul de valori 13,72% a ajuns la 4.6262 dolari la cel mai ridicat punct de astăzi, în jurul căruia este în prezent schimbat.
https://www.fxopen.blog/wp-content/uploads/2020/02/eosusd-1h-1024x477.png
Făcând o schemă în diagrama oră, puteți vedea că a ajuns la un nivel egal, ceea ce nu este la fel de demn de remarcat, însă ar putea da un semn precoce că a cincea undă ar fi putut fi terminată sau este aproape de consumare, deoarece valoarea începe să intre gama superioară.

Începând cu decembrie în urmă cu un an, când costul EOS era la un nivel scăzut anual, la 2,12 USD, am observat o expansiune de 117%, motiv pentru care această creștere este înclinată cu ochii până la capăt, fie cu principalul. o retracție semnificativă într-o creștere a începutului sau continuarea continuă a scăderii. Aceasta se va baza pe forța de cost pentru dezavantajul din care urmează să evaluăm rezultatele imaginabile, cu toate acestea, indiferent de modul în care o suplimentare ar fi normală înainte de acest început.

AntonioSammy
02-21-2020, 09:56 AM
Costul EOS s-a redus cu 18,93%, de la nivelul maxim de ieri, la aproximativ 4,6 dolari, deoarece a scăzut la 3,724 dolari și a crescut chiar mai jos. Din acel moment, am observat o ușoară recuperare, cu valoarea care a identificat *** să rămână peste nota de 4 dolari.
https://www.fxopen.blog/wp-content/uploads/2020/02/eosusd-1h-2-1024x480.png
În graficul pe oră, putem observa că valoarea similară din contul Litecoin a descoperit ajutor în regiunea tendinței de urcare inferioară și a venit pur și simplu peste nivelul 0 Fib înainte de a descoperi ajutorul. Recuperarea care a urmat nu a făcut câștiguri semnificative și se luptă să mențină costul peste 4 dolari.

Din cauza șansa că am observat fructarea undei B de la rectificarea ABC, unda C se dezvoltă, motiv pentru care dezvoltarea ulterioară a dezavantajului ar putea fi normală. Anticipând lungimea valului A până la valul B, ne gândim la un obiectiv la nivel plat de aproximativ 3,28 dolari, care este unul uriaș, așa că putem vedea că este reîncercat înainte de apogeul acestei mișcări de scădere.

Această diminuare este considerată ca una de restaurare, astfel încât continuarea creșterii ar fi normală, după ce între timp, trebuie să vedem unde se închide.

AntonioSammy
02-28-2020, 07:14 AM
În plus, costul EOS a scăzut în mod imprudent, începând de luni deschis la 4,41 USD, ceea ce este cel mai ridicat scop al săptămânii la 3,42 dolari, realizat astăzi. Această scădere de 22,44% a început să pară finalizată, întrucât o recuperare minoră a fost realizată cu costul actual schimbat la 3,57 USD
https://www.fxopen.blog/wp-content/uploads/2020/02/eosusd-1h-3-1024x464.png
În graficul orar, puteți vedea că costul EOS a scăzut sub nivelul critic Fibonacci la începutul critic și a încercat unul 0.236 cu un vârf puternic. Întrucât s-ar părea că această achiziție a fost promulgată prin această dezvoltare, o recuperare minoră de aproximativ 6% s-a făcut cu valoarea care se străduiește să descopere suport la nivelul 0 Fib din partea superioară.

Cu șansa necorespunzătoare ca valoarea să descopere sprijin aici, s-ar putea demonstra că am văzut finalizarea reducerii și valul C al ajustării Zigzag la dezavantaj, totuși acesta poate fi al patrulea val din gradul inferior, inclusiv în mod comparabil ca pe contul Litecoin. Acesta este motivul pentru care conexiunea la nivel 0 Fib poate oferi un semn precoce al mișcării valorii suplimentare.

În orice caz, dacă costul este respins la nivelurile actuale, este posibil să vedem un alt nivel mai mic, posibil până la nivelul de 3,27 dolari, care este lungimea anticipată a valului A.

AntonioSammy
03-13-2020, 08:59 PM
În plus, ca și pentru Litecoin, costul EOS a înregistrat, de asemenea, un declin critic astăzi, provenind de la 3,1 USD în mod deschis la 1,9 dolari, fiind cel mai minim, ceea ce reprezintă o reducere de 38,61%.
https://www.fxopen.blog/wp-content/uploads/2020/03/eosusd-1h-1-1024x400.png
Pe conturul orar, putem observa că demiterea la nivelul 0,5 Fib a provocat o scădere critică, iar valoarea a ajuns la 1.618 unde a descoperit ajutor. Schița din partea cumpărătorului arată că costul care a ajuns în regiunea cumpărătorilor, totuși forța ursală este solidă, motiv pentru care am fi putut vedea o oprire impermanentă înainte de o altă degradare.

Din cauza șansei ca costul să se extindă de aici, ar putea presupune că am văzut finalizarea mutării pripite în cinci valuri spre dezavantaj, ca din contul Litecoin, dar totuși șansa ca ajutorul plat să se rupă și mai mult. ar fi normal.

În perioada următoare și următoare, probabil vom vedea dezvoltarea laterală cu ajutorul postului.

AntonioSammy
04-02-2020, 09:53 PM
Din minimul de ieri, la 2.161 dolari, am observat o expansiune de 6,82% în costul EOS, deoarece a ajuns la 2,3 dolari la nivelul maxim actual. Ca și în contul Litecoin, acum se așteaptă o redresare minoră cu potențial de dezavantare momentană.
https://www.fxopen.blog/wp-content/uploads/2020/04/eosusd-1h-1024x462.png
Făcând o schemă la diagrama oră, puteți vedea că costul a izbucnit din linia de tendință glisantă și se conectează la gradul plat minor ne-numit din gama superioară între nivelul 1.272 Fibonacci. Ca și în cazul Litecoin, suntem bine pe cale să vedem o evoluție în creștere ulterioară, după ce această retracție se termină, deoarece o forță a urâtului a fost suficient de capabilă să rupă linia de tendință plonjantă, astfel că retracementul aludat se poate termina ca o reîncercare a liniei de alunecare.

Acesta este motivul în cazul în care costul se reduce la linia de tendință alunecare și descoperă sprijin pe reîncepere. Aș anticipa că o creștere suplimentară, oricum, ar trebui să fie nivelul de 1.272 Fibonacci la 2.372 USD. Așa s-ar putea, dacă costul se întoarce sub acesta, aș anticipa că o scădere ar trebui să dezavantaje sub nivelul de 2,11 USD.

AntonioSammy
04-23-2020, 07:58 PM
De la un nivel absolut de luni, la 2.441 de dolari, costul EOS s-a extins cu 8,58%, estimat până la punctul cel mai de remarcat, costul a fost astăzi, care a fost de 2,65 USD. În acest moment, acesta este schimbat la 2,6 USD pe măsură ce un pullback minor s-a întâmplat.
https://www.fxopen.blog/wp-content/uploads/2020/04/eosusd-1h-3-1024x478.png
Un exemplu comparativ poate fi observat în graficul EOS pe măsură ce costul a crescut de-a lungul acestor linii. Activitatea valorică a format un canal în creștere cu nivelul de opoziție al cui am văzut astăzi o colaborare care s-a încheiat ca demitere. Aceasta ar putea fi a doua undă de restaurare din următoarea mișcare de trei valuri la dezavantaj sau ar putea fi următoarea motivație în cinci unde. Ca și în contul Litecoin, vom căuta indicații de aprobare sau de refutare, în special regiunea celui de-al doilea val din cele două rulmenți.

Dacă există șansa ca prețul să depășească nivelul de 2,6 USD, o șansă în vogă ar părea aproape sigură, însă în cazul în care începuturile se încadrează sub 2,4 dolari, un urs ar părea mai probabil.

AntonioSammy
04-30-2020, 11:29 AM
Costul EOS s-a extins cu 20,3% față de joi trecut, când stătea la 2,58 dolari, deoarece a ajuns la 3,1 dolari la cel mai ridicat punct de astăzi. În momentul de față, se schimbă ceva mai puțin, cu toate că s-a menținut peste nota de 3 dolari.
https://www.fxopen.blog/wp-content/uploads/2020/04/eosusd-1h-4-1024x479.png
În diagrama oră, puteți vedea un exemplu comparativ cu cel al Litecoin cu valoarea care creează o ascensiune explicativă de la începutul săptămânii. Dacă ați luat o structură de undă, se pare că aceasta ar putea fi valul de închidere din motivația cu cinci valuri începând cu data de 21, însă pentru că Litecoin trebuie să fie a treia din gradul superior. Costul se situează în jurul valorii de jumătate între două niveluri plate notabile, astfel încât, în intervalul de timp următor, putem vedea cooperarea cu cea superioară la 3,27 dolari, fie că, după *** se poate, nu accept faptul că costul va merge acolo într-un mod ordonat. Modă.

Mai probabil este să vedem un pullback din ce în ce mai critic, posibil până în jurul regiunii de 2,9 USD sau chiar o rejudecare a opoziției distruse, înainte de a începe ascensiunea.

AntonioSammy
05-07-2020, 08:47 PM
Costul EOS s-a redus cu 15,77% față de joi de săptămâna trecută, deoarece a coborât de la 3,1 USD la 2,61 dolari, la un nivel absolut de astăzi, totuși, ca urmare a LTC, a descoperit ajutor pe linia de tendință care se încolțește și a început să se extindă încă o dată.
https://www.fxopen.blog/wp-content/uploads/2020/05/eosusd-1h-1024x480.png
În graficul pe oră, puteți vedea că valoarea a scăzut în regiunea primei viteze asumate de gradul superior, anulând considerația incorectă care a început o șansă din cauza Litecoin. Acest lucru ar putea completa ca un semn timpuriu că costul LTC va face la fel, însă niciodată, cu atât mai puțin de aici, aș anticipa o extindere.

Structura glisantă a făcut o mișcare de cinci valuri, care ar putea fi o rectificare ABCDE, gândindu-se în special la faptul că dă impresia că este cu atât mai mult un triunghi decât un canal. Următorul nivel egal, în sus, este de 3,2 USD, astfel încât se pare profund plauzibil faptul că costul se va îndrepta către nivel, dar încă trebuie să vedem din ce parte se va produce o defalcare folosind structura actuală de scufundare.

AntonioSammy
05-15-2020, 07:27 AM
Începând cu sâmbăta trecută, când costul Litecoin a fost cota pe cel mai ridicat la aproximativ 49,23 dolari, am observat o reducere de 20,32% estimată până la fondul absolut, costul a fost de 39,23 dolari, făcut luni. De la începutul săptămânii, recuperarea a început cu valoarea care a ajuns la 43,75 dolari la cea mai ridicată de ieri, dar în prezent este schimbată ceva mai scăzută și încă peste nota de 43 $.

Făcând o schemă la conturul orar, puteți vedea că costul este încă într-o direcție ascendentă, dar încă se luptă pentru a menține energia bullish peste nivelul de 43 de dolari, când a ajuns la opoziția plană din gama superioară. Înainte de această recuperare, am considerat că a fost un declin ca o dezlănțuire a scăderii directe în care a fost începând cu 29 mai. Acest canal care a scăzut a fost, după toate probabilitățile, principalul val de remediere din următoarea mutare către dezavantaj, deoarece al cincilea val din motivația ascendentă a terminat pe data de 30.

Mișcarea ascendentă care a urmat dezvoltării canalului culisant a împins valoarea înapoi pentru a retesta nivelul de 49,23 dolari, unde a fost respinsă și a determinat scăderea bruscă a erupției, care a terminat luni săptămâna aceasta, când costul a fost ocupat cel mai redus în ceva timp. Acesta este motivul pentru care accept faptul că observăm în prezent îmbunătățirea unei alte revizii ABC cu un nivel mai redus.

În cazul în care acest lucru este valabil, la acel moment, un nivel mai ridicat ar putea fi normal după o dezvoltare laterală minoră, cu costul de a acumula ajutor peste suma de 43 USD, încă după avansarea valului B, se poate observa o altă motivație de cinci valuri în sus. în orice caz, pentru a reîncerca, în orice caz, nivelul de 45,6 USD, dar mai probabil, mergeți ceva mai mare pentru a reestima nivelul de ajutor plat de 47,1 USD care a fost realizat în canalul glisant.

AntonioSammy
05-15-2020, 07:28 AM
Începând cu sâmbăta trecută, când costul Litecoin a fost cota pe cel mai ridicat la aproximativ 49,23 dolari, am observat o reducere de 20,32% estimată până la fondul absolut, costul a fost de 39,23 dolari, făcut luni. De la începutul săptămânii, recuperarea a început cu valoarea care a ajuns la 43,75 dolari la cea mai ridicată de ieri, dar în prezent este schimbată ceva mai scăzută și încă peste nota de 43 $.
https://www.fxopen.blog/wp-content/uploads/2020/05/eosusd-1h-1-1024x480.png
Făcând o schemă la conturul orar, puteți vedea că costul este încă într-o direcție ascendentă, dar încă se luptă pentru a menține energia bullish peste nivelul de 43 de dolari, când a ajuns la opoziția plană din gama superioară. Înainte de această recuperare, am considerat că a fost un declin ca o dezlănțuire a scăderii directe în care a fost începând cu 29 mai. Acest canal care a scăzut a fost, după toate probabilitățile, principalul val de remediere din următoarea mutare către dezavantaj, deoarece al cincilea val din motivația ascendentă a terminat pe data de 30.

Mișcarea ascendentă care a urmat dezvoltării canalului culisant a împins valoarea înapoi pentru a retesta nivelul de 49,23 dolari, unde a fost respinsă și a determinat scăderea bruscă a erupției, care a terminat luni săptămâna aceasta, când costul a fost ocupat cel mai redus în ceva timp. Acesta este motivul pentru care accept faptul că observăm în prezent îmbunătățirea unei alte revizii ABC cu un nivel mai redus.

În cazul în care acest lucru este valabil, la acel moment, un nivel mai ridicat ar putea fi normal după o dezvoltare laterală minoră, cu costul de a acumula ajutor peste suma de 43 USD, încă după avansarea valului B, se poate observa o altă motivație de cinci valuri în sus. în orice caz, pentru a reîncerca, în orice caz, nivelul de 45,6 USD, dar mai probabil, mergeți ceva mai mare pentru a reestima nivelul de ajutor plat de 47,1 USD care a fost realizat în canalul glisant.

AntonioSammy
05-21-2020, 05:59 PM
Dal massimo di lunedì a $ 2,75, il costo di EOS è diminuito di poco sotto l'8%, scendendo a $ 2,53 ieri. Dopo un leggero recupero a $ 2,6 è attualmente scambiato in ribasso a circa $ 2,56 ed è in una direzione discendente.
https://www.fxopen.blog/wp-content/uploads/2020/05/eosusd-1h-2-1024x481.png
LTC ed EOS - Linee di modello ascendenti interrotte, inconveniente previsto

Dando un'occhiata allo schema orario, possiamo vedere un esempio comparativo a quello di LTC, ma è possibile effettuare una traduzione alternativa. Un'onda nel diagramma del Litecoin è l'ABC in questo con la seguente mossa che è venuta dopo il rialzo essendo l'onda B fuori dalla goccia ABC per l'inconveniente che attualmente sta costruendo la sua onda C. Nel caso in cui ciò sia valido, a quel punto il costo probabilmente continuerà a spostarsi ulteriormente verso l'inconveniente dopo che è stato realizzato questo minimo inferiore e che probabilmente finirà intorno alla regione del punto di consumazione dell'onda a $ 2,45

In ogni caso, nel caso in cui ciò sia valido, a quel punto si potrebbe verificare una continuazione dopo la fine della scivolata ABC, in quanto si potrebbe prevedere un ulteriore sviluppo correttivo al rialzo.

AntonioSammy
05-28-2020, 11:54 AM
Costul EOS a urmat un design similar al costurilor din contul EOS, deoarece am observat o diminuare de aproximativ 11,8% USD față de valoarea maximă de luni trecută, după care s-a făcut o extindere și două sau trei reîncadrări în jurul unei regiuni similare înainte de începutul dezvoltare actuală ascendentă.
https://www.fxopen.blog/wp-content/uploads/2020/05/eosusd-1h-3-1024x479.png
LTC și EOS - Creștere ușoară înainte de a anticipa continuarea continuă

Pe conturul orar, puteți observa că decăderea de luni trecută a fost făcută într-un mod de cinci valuri, care dă impresia că este începutul următorului val de scufundare, după ce a fost modificat în sus cu o val de trei valuri. Din punct de vedere al costurilor actuale, o extindere ar fi bazată pe cel mult maxim 2.65 USD, după *** am observat, cu probabilitate, înaintea a trei valuri din mișcarea în cinci unde care este unda C. Cel mai ideal, vom vedea o reexaminare a nivelului anterior, care ar fi în jur de 2,63 USD.

Oricum ar fi posibil, după această finalizare a extinderii, o retragere s-ar fi bazat pe dezavantajul de sub minimul făcut la 1 mai sau în jurul regiunii sale, care se ridică la 2,3 USD.

AntonioSammy
06-04-2020, 11:38 AM
La fel ca în contul Litecoin, costul EOS a urmat, de asemenea, un exemplu comparabil, întrucât a scăzut luni în mod marginal peste 10%, provenind de la 2,89 USD la 2,6 USD în partea inferioară absolută de unde a început retușarea. În momentul de față, acesta este schimbat la 2,73 dolari este încă într-o direcție ascendentă.
https://www.fxopen.blog/wp-content/uploads/2020/06/eosusd-1h-1024x480.png
LTC și EOS - Recuperarea prețurilor s-a gândit la luarea unei remedii în diagrama oră, puteți vedea că costul a încercat să depășească nivelul plat critic la 2,86 USD, cu toate acestea, în timp ce a început să intre în gama superioară, greutatea dealerului a fost adoptată . Acesta este motivul pentru care s-a observat o trecere erupțională a dezavantajului, care a implicat probabil începutul următoarei motivații de alunecare, care probabil va duce costul EOS în regiunea minimului anterior, cu aproximativ 2,37 USD.

Există probabilitatea ca recuperarea actuală să poată continua ceva mai mult timp după o retracție minoră și să facă un alt efort pentru o ieșire în sus, înainte ca valul de acționare a plonjării să crească, dar cu siguranță, tocmai am observat că este începutul.

AntonioSammy
06-11-2020, 11:14 AM
De asemenea, costul EOS a încadrat un triunghi, deoarece începând de vineri trecute am văzut fundamentul nivelului său superior de obstrucție, când costul a ajuns până la nivelul de 2,86 dolari pentru o reexaminare în care a descoperit opoziția și a început să scadă la cel puțin 2.689 dolari. De acum se schimbă în mod marginal în săptămâna după săptămână scăzută, dar se gândește *** să mențină un ajutor egal la 2,7 USD.
https://www.fxopen.blog/wp-content/uploads/2020/06/eosusd-1h-1-1024x480.png
LTC și EOS - Triunghiul simetric este încadrat cu o descoperire în curând așteptată. Privind la graficul pe oră, putem vedea că costul a reanalizat linia de tendință a suportului de urcare începând cu data de 11 mai și a descoperit un ajutor acolo, care este motivul ca, din cauza Litecoin, un triunghi egal să fi fost în formă. Pe măsură ce o descoperire se apropie mai mult de a începe, rulajul este încă neclintit, dar șansa de a vedea consumul ABC ascendent, este probabil să treacă la dezavantaj, în special având în vedere unitatea descendentă spiky pe care am văzut-o pe a doua din Iunie, când valoarea a scăzut de la 2,89 USD la 2,59 USD, ceea ce a reprezentat o reducere de 10,57%.

AntonioSammy
06-18-2020, 11:02 AM
Costul EOS a făcut un exemplu comparativ, începând de luni, când s-a înregistrat o valoare mai mică la 2.424 dolari, am observat o extindere de la 7,49% la 2,605 dolari, dar o altă mișcare în scădere a urmat ca o mișcare de remediere ascendentă cu trei valuri.
https://www.fxopen.blog/wp-content/uploads/2020/06/eosusd-1h-2-1024x481.png
Făcând o viteză la graficul pe oră, puteți vedea că, ca și pentru Litecoin, dezvoltarea normală a dezavantajului de la nivelurile actuale este considerată a treia o verificare suplimentară, care este din nou unda Y de o rectificare considerabil mai mare, care a început de la începutul lunii mai. Acesta este motivul pentru care m-aș aștepta la o scădere critică de la nivelurile actuale, până la cel mai uriaș teritoriu egal, în jur de 2,1 USD.

În cazul în care vedem începutul unei alte mișcări de alunecare într-o măsură mai mare, atunci aceasta nu ar coborî în mod ordonat, mai degrabă, vom vedea îmbunătățirea unui alt ABC cu un grad mai scăzut, eventual cu unda C cea mai necuviincioasă pentru a reduce costurile într-un mod accentuat așa *** s-a întâmplat în ziua de 10 mai.