PDA

View Full Version : XRP/USD

AntonioSammy
12-11-2018, 11:51 AM
Lunea trecuta, costul de Ripple a fost de 0.37136 dolari la deschis. Din acel moment, costul a scăzut și sa diminuat la aproximativ 0.29371 dolari, ceea ce nu este deloc ca și în cazul Bitcoin, nu este cel mai redus cost al Ripple-ului de la începutul anului.
https://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2018/12/xrpusd-1h-1-1024x515.png

Pe diagrama orară, puteți observa că costul a determinat un canal de cățărare după ce căderea a făcut în mod adecvat un interval și costul este de acum la nivelurile inferioare. De aici aș aștepta o legătură cu linia întunecată intensă, care este linia imensă de creștere a trendului descendent, pentru o retestare a opoziției după care mă așteptam ca Ripple să se prăbușească la $ 0.25647, care este următoarea dimensiune uriașă în linie.

Nivelul de asistență planificată de referință menționat este costul de dimensiune al Ripple a fost cel mai redus de la începutul anului și costul a fost recent comunicat cu acesta de mai multe ori și a descoperit ajutor acolo, de unde costul a crescut ulterior și a ajuns la 0,6289 $. Deci, această dimensiune se umple ca ajutor solid și probabil va face ca atare mai târziu.

AntonioSammy
12-18-2018, 06:33 PM
Din luna decembrie a unsprezecelea, când costul Ripple era de 0,307 dolari, banii digitali au scăzut cu aproximativ 7% la început, ajungând la 0,2866 $. Aceasta a fost puțin mai mică decât scăderea trecută, care a fost de 0,29323 $ pe data de 7 decembrie, însă, așa *** ar trebui să fie evident atunci când costul a căzut sub ea, a început o expansiune. Ea a direcționat costul Ripple-ului la o valoare de 0.35382 $, ceea ce reprezintă nivelul opoziției. Aceasta a fost o extindere de 23,43% dintr-o dată. Acesta este motivul pentru care costul a început să se redreseze și este în prezent într-o direcție descendentă.
https://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2018/12/xrpusd-1h-2-1024x513.png
Dacă luați un gand la diagrama orară, puteți vedea că activitatea valorii a făcut un exemplu comparabil ca în graficul lui Bitcoin, demonstrând relații de piață solide. Mișcarea laterală a fost marcată ca un amendament WXY, ca și în cazul Bitcoin, astfel că acum, în perioada următoare, mai multe neajunsuri nu sunt extraordinare, cu costul Ripple-ului, ceea ce ar putea duce la o scădere mai scăzută a graficului orar și retestul scăzut anual, care ajută la nivelul de 0.2564 $

La început, mi-ar lua un gand la ceea ce face costul în jurul valorii de linie intensă întunecată, care este linia reală de ajutor / opoziție și *** costul recent a rupt-o. Este necesară o retestare a ajutorului înainte ca costul să crească.

Ambele situații anticipate sugerează că ajutorul nu va fi acolo în jurul liniilor întunecate puternice și că această extindere a fost una de remediere care a precedat noi scăderi sau retestarea vechilor minime, totuși probabil că nu va fi situația.

Pe șansa pe care valoarea descoperă să o înrăutățească, mai mult ar putea fi normal, deoarece puterea undei Y a terminat în prezent.

AntonioSammy
01-09-2019, 08:37 AM
La data de 1 ianuarie, costul Ripple a fost de 0,355873 dolari la fundul său absolut. Din acel moment înainte, costul a fost într-o evoluție laterală și a crescut până la 0.39105 $ la punctul cel mai uluitor până acum. Un timp mai târziu, Ripple a scăzut încă o dată la nivelul scăzut al anului. Acest lucru a avut loc la un alt moment în care costul a început din nou să se extindă, însă a fost ceva mai scăzut decât ultima dată, ajungând la $ 0.38418 înainte de a mai scădea.
https://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2019/01/xrpusd-1h-1024x478.png
Pe conturul orar, activitatea valorii a încadrat un triunghi simetric și luând o decizie prin verificarea lui Elliott Wave, vom vedea o scăpare din dezavantaj, pe măsură ce actuala undă restaurativă se termină pe partea superioară. Aceasta probabil că nu se va întâmpla imediat, deoarece se poate întâmpla un alt remediu. În orice caz, indiferent dacă a făcut-o, aș anticipa că ar trebui să meargă la nivelul de ajutor plat de la 0.35382 $, care este linia inferioară din ajutorul de rulare costul este în prezent de schimb de la.

Costul XRP / USD este, de asemenea, într-un canal de scădere din 21 septembrie, așa că mă caut o colaborare cu nivelurile diagramei încă o dată. Situațiile economice actuale ne demonstrează că vom vedea o cooperare cu dimensiunile superioare anterior o altă devalorizare a costurilor și un nou dezavantaj.

În acest mod, fără îndoială vom vedea o mică retracement la nivelul de ajutor plat cel inferior. Din acel moment, o altă extindere se bazează pe linia întunecată a întunericului superior, care este linia de opoziție a canalelor de scufundări. În acel moment o concediere se va întâmpla și vom vedea un nou dezavantaj cu prețul Ripple.

AntonioSammy
01-17-2019, 05:57 AM
De la deschiderea de ieri, când costul Ripple era de 0,321 USD, costul a crescut cu 4,85%, la ora actuală de 0,33697 $. Costul a crescut ieri și a ajuns la $ 0.348 în cel mai uluitor moment în care a urcat de la 0.3261 $, dar de la înălțime, costul a fost retras constant.
https://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2019/01/xrpusd-1h-1-1024x479.png
Pe diagrama orară puteți vedea că costul a atras atenția asupra nivelului minor de opoziție din intervalul anterior și sa întors, închizând lumânările orare de sub ea. Valoarea încă nu a atins dimensiunea inferioară a intervalului anterior. Acesta este motivul pentru care am anticipat că ar trebui să coborâm un pic, în ciuda faptului că sa întâmplat o asociație minoră înainte de a începe din nou în direcția ascendentă. Pe măsură ce mișcarea ascendentă ar părea inadecvată, m-aș aștepta la o altă extindere de aici până la linia de opoziție în următorul interval de $ 0.35382, în orice caz, până la 0.37 $ la max.

Cu toate acestea, atunci când extinderea se închide mi-aș aștepta să vadă mai multe dezavantaje la costul de Ripple, deoarece miscarea prezent este probabil un val de remediere în sus înainte de o procedură pentru o altă miscare drawback, care ar fi sfârșitul val Y Minor.

AntonioSammy
01-23-2019, 12:55 PM
Din ultima marți, când costul Ripple a fost estimat la 0.34156 dolari SUA la dimensiunea actuală de 0.32136 dolari, am înregistrat un declin de 5.87%.
https://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2019/01/xrpusd-1h-2-1024x462.png
Luând un gand la graficul orar, puteți vedea un design asemănător, asemănător cu Bitcoin - cu o săptămână în urmă o revizuire Minute WXY până la final, care a fost al doilea val X dintr-o redresare Minor WXYXZ. Costul Ripple sa diminuat de la acel moment și a scazut de la 0.3396 dolari la 0.3158 $ la sfârșitul săptămânii absolute, dar cumpărătorii au condus costul deasupra dimensiunii plate la 0.32032 $, care a fost cea mai mică dimensiune scăzută în cazul în care costul a fost în derivă.

Costul este de acum încolo într-o direcție ascendentă, dar totuși a atins o mică opoziție la linia de model de alunecare din gama actuală. Luând un gand la structura de undă am încredere că vom vedea o pauză în sus, deoarece aceasta este, probabil, o triplă trei recurs. Cu toate acestea, nu am încredere că costul va fi mai mare decât nivelul din zona de ajutor din trecut, la nivelul de 0,327 $. După aceste închideri m-aș aștepta la un nou dezavantaj, pe măsură ce undă Z creează complet, iar concentrarea valorii pentru scăderea normală ar fi la aproximativ 0,3 $ zona.

AntonioSammy
01-29-2019, 04:54 PM
Din ultima luni când costul Ripple a fost de 0.32298 $, estimat la dimensiunea actuală de 0.29250 $, am înregistrat un declin de 9.57%. Costul a fost blocat într-un interval undeva între 0,3178 $ și 0,322565 $ pe parcursul celei mai mari părți din cea mai recentă săptămână. Ca și în cazul lui Bitcoin, s-au făcut eforturi sâmbătă pentru a rupe nivelul de obstrucție din intervalul de referință terminat, totuși, ca o colaborare cu opoziția din rază.
https://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2019/01/xrpusd-1h-3-1024x462.png
De la acel moment, costul a început să coboare în direcția descendentă și a atins forța solidă, la început, până la poziția de bază. Fie ca atare, greutatea vânzătorilor a fost strânsă deoarece costul a scăzut aproape de nivelul de susținere a gamei și costul a fost înăbușit în mod efectiv până când sa produs în cele din urmă o pauză în ceea ce privește dezavantajul.

Pe graficul orar, puteți vedea că costul lui Ripple a descoperit un ajutor undeva între 0,294 și 0,2849 $. Structura valurilor pare imprudentă și toate cele 5 valuri au fost create complet. Acesta este motivul pentru care m-aș aștepta acum la o inversare de la sfârșitul anului, fără nici un dubiu.

Costul lui Ripple a înregistrat o redresare Minor WXYXZ, așa *** a costat Bitcoin. Exemplul ar putea fi văzut pe numeroase alte cripte majore, astfel încât legătura de piață este solidă. Din această legătură putem afirma proiecția și am afirmat cu diferite ocazii până acum. Așadar, am încredere în mod iminent că o altă mișcare urâtă în sus va veni așa *** am văzut de la 15 decembrie până pe 24 decembrie. A fost principala mișcare imprudentă numită W Intermediary W, amendamentul Minor WXYXZ este valul X, astfel încât un al treilea val ar trebui să înceapă să creeze un moment în plus în orice moment în viitorul apropiat.

Acest lucru probabil că nu va apărea imediat, deoarece valoarea a pierdut o mare parte din stima sa din târziu. Deci, un timp de solidificare ar fi următorul, după toate probabilitățile, organizat cu o dezvoltare minoră laterală, care ar duce la o altă expansiune atunci când este setată.

AntonioSammy
02-06-2019, 08:19 AM
De la ultima marți, când costul Ripple a fost de 0,2874 $ la fundul său absolut, estimat la dimensiunea actuală de 0,3013 $, costul a crescut cu 4,75%. Costul a crescut și mai mult, în urma cooperării cu linia de susținere a pantei care a scăzut în ultimul trimestru de marți, până la $ 0.3431. A fost o colaborare cu linia de obstrucție a panzei care se încadrează, care a terminat ca o concediere împingând din nou costul descendent.
https://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2019/02/xrpusd-1h-1024x434.png
Colaborarea cu opoziția care se încadrează în jos a fost sfârșitul valului Minor X, deci se așteaptă în prezent mai multe dezavantaje, deoarece valul Z a început. Costul este, de acum, într-un fel de triunghi alunecător, pe care nu l-am marcat pe contur, însă este evident de valul Elliott Wave Z și este de acum încolo de ajutorul triunghiului care speră să izbucnească dezavantajul.

În cazul în care se întâmplă acest lucru și am încredere că se va întâmpla, probabil că vom vedea o forță suficientă pentru ruperea nivelului de ajutor plat la 0.29405 $ și pentru dezvoltarea ulterioară a următorului la $ 0.26617 în cazul în care suportul de pană care se încadrează.

AntonioSammy
02-13-2019, 12:30 PM
De la ultima marți, când costul Ripple era de aproximativ 0,3 dolari, am văzut o extindere de 1,48% estimată la dimensiunea actuală de 0,30674 $. Costul s-a mărit și vineri, ajungând la $ 0.325, de când a avut parte de o opoziție solidă la acea dimensiune, a avut loc o retragere rapidă.
https://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2019/02/xrpusd-1h-1-1024x479.png
Dacă luați un gand la graficul orar, puteți observa că costul se află în faza restabilire a căilor de atac reduse în interiorul cadrului care se încadrează. Extinderea de vineri a fost la linia de obstrucție și sa asociat cu ea din acel punct. Redresarea este necesară pentru a continua pentru mai mult, deoarece costul a scăzut la nivel de ajutor plat de la $ 0.3021. Deci, ajutorul găsit acolo ar putea provoca o pauză și asta dacă valul Minor Z a terminat.

Pe graficul de peste ajustare este marcat ca nefinalizat pentru a proiecta probabilitatea. În orice caz, am terminat pe valul Y numit acum, și acesta este motivul pentru care cred că expansiunea pe care am văzut-o vineri este începutul unei pauze. În cazul în care nu este situația, în acel moment, costul se află sub nivelul ajutorului de referință de la care putem vedea legitimitatea situației anticipate.

AntonioSammy
02-20-2019, 06:46 AM
De la ultima marți când costul Ripple a fost de 0.30344 dolari, în fundul său absolut până la nivelul ridicat de la 0.3548 dolari, am văzut o extindere de 16.78%. Din punct de vedere actual, costul a scăzut rapid lăsând un fitil de la partea superioară a diagramei orare și se află chiar acum la 0.34592 $.
https://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2019/02/xrpusd-1h-2-1024x448.png
Dacă luați un gand la diagrama orară, puteți vedea că Elliott Wave se potrivește că a fost sfârșitul celui de-al treilea val, deci acum vom vedea probabil o dezvoltare de restaurare la fel ca ceea ce este normal din cauza Bitcoin. Unele focuri de obstrucție remarcabile au fost rupte, din care cea mai mare este opoziția plată la nivelul de 0.236 Fibonacci. Scopul de consumare al primului val care ar putea fi interfațat cu cel de-al patrulea care este necesar să se creeze.

Acest lucru implică o creștere suplimentară care ar putea fi normală un scurt timp mai târziu, deoarece ultima cincea vală ar trebui să înceapă să creeze în sus și ținta potențială ar fi la nivelul Fibonacci următor, la nivelul de 0.36952 $.

AntonioSammy
02-27-2019, 09:11 AM
De la scăderea de vineri la $ 0.32225, costul Ripple sa extins la început cu 8.58%, ajungând până la 0.3496 $ la cel mai notabil moment al zilei de duminică. Fie ca atare, deoarece, din cauza Bitcoin, cand expansiunea a terminat, costul a inceput sa se prabuseasca rapid, cu o scadere de 13%, ajungand la 0.3042 dolari la fundul sau absolut de ieri.

Luând un gand la diagrama orară, se poate observa că de la scăderea de ieri costul a crescut din nou cu o forță solidă de aproximativ 12,77% în sus și a ajuns la 0,34362 dolari la punctul cel mai ridicat de ieri. În orice caz, o altă structură de scufundări a început să se modeleze și costul este ca de acum vânătoare de ajutor la nivelul de aproximativ 0.236 Fibonacci nivel.

Ca și în cazul lui Bitcoin, esențialul meu se bazează pe diagrama Ripple este că valul Intermediar Y a terminat, așa *** am înregistrat 5 valuri. Deci, dacă acest lucru este autentic, vedem începutul unei continuări a modelului spre dezavantajul din care expansiunea de ieri ar putea fi cel de-al doilea val, care a venit puțin sub scopul inițial al potențialului prim val pentru dezavantaj.
https://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2019/02/xrpusd-1h-3-1024x434.png
Acesta ar putea fi un alt amendament minor și o prelungire a celei anterioare, în care am putea vedea evoluții viitoare de remediere. Cu toate acestea, deoarece expansiunea de ieri nu a afectat negativ proiecția mea, verificarea esențială rămâne în continuare.

AntonioSammy
03-06-2019, 09:14 AM
Costul Ripple a scăzut cu 4,84% pe parcursul celor mai recente șapte zile, coborând de la 0,33561 dolari marți la dimensiunea actuală de la 0,31885 $.
https://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2019/03/xrpusd-1h-1024x450.png
Pe graficul orar, putem observa că costul Ripple-ului este de-a lungul și în direcția ascendentă, deoarece a coborât la nivelul său de ajutor pentru o mișcare cu 5 valuri. Ca și în cazul lui Bitcoin, am încredere că această evoluție ascendentă este restabiltivă, deoarece costul lui Ripple a rupt sub nivelul de 0.236 Fibonacci, care a fost completat ca ajutor, iar acum am putut vedea costul înapoi în regiunea sa pentru o retestare a obstrucționării.

Structura Wave deduce că actualul increment este imprudent, astfel că mișcarea trecută de 5 valuri nu a fost începutul următorului val de acționare la dezavantaj și este probabil probabil amendamentul din Minute WXY, iar actualul increment ar putea fi undă Y deoarece evoluția trecuta până la dezavantaj ar putea fi valul X. În cazul în care acest lucru este valabil, în acest moment am putea vedea costul Ripple peste nivelul de Fibonacci de 0,236 înainte de alte drawback, deși acum în toate privințele probabile.

AntonioSammy
03-13-2019, 08:13 AM
De la ultima marti, martie a cincea, cand costul Rippleului a fost de 0.30714 dolari la fundul sau absolut, am inregistrat o crestere de 6,6% la inceput, in timp ce costul a fost in crestere si a ajuns la 0.32738 dolari la punctul cel mai uluitor.
https://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2019/03/xrpusd-1h-1-1024x451.png
Luând un gânditor la diagrama orară, puteți vedea că costul Ripple asociat nivelului de Fibonacci de 0,236 cu o săptămână în urmă, când a suferit obstrucție. Acesta a redus costul într-o direcție descendentă încă o dată. Un alt efort a fost făcut pe nouăsprezece, dar costul nu a depășit nivelul anterior, făcând doar o legătură scurtă cu nivelul Fibonacci, cu un fitil care a impins din nou costul într-o direcție descendentă și dorea o scădere mai mică la $ 0.31209 astăzi.

De când costul a început să se extindă încă o dată. Suntem, probabil, observând că îmbunătățirea valului C la partea superioară a amendamentului ABC poate apărea acum după ce trecutul a fost terminat. În cazul în care acest lucru este valabil, am putea vedea costul Ripple care să depășească nivelul Fibonacci și să ajungă la aproximativ 0.3366 dolari în cazul în care următorul punct plat obstruction este.

AntonioSammy
03-20-2019, 07:00 AM
În ultima zi de marți, costul Ripple a fost de 0,31232 $, la baza sa absolută, de unde costul a crescut cu aproximativ 4,92%, ajungând până la 0,32768 $ la cel mai notabil moment de sâmbătă.
https://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2019/03/xrpusd-1h-2-1024x430.png
Luând un gand la graficul pe oră, puteți vedea că costul Ripple a atins nivelul de 0.226 Fibonacci sâmbătă, însă a fost neglijat să rămână deasupra acestuia, deoarece a căzut sub el, urmând costul crescat de deasupra care demonstrează domeniul comercianților. Ca și în cazul lui Bitcoin, această creștere a fost normală, pe măsură ce Minute WXY spre partea superioară ar trebui să crească complet și din moment ce costul a intrat în gama superioară și, fără îndoială, a descoperit opoziția, nu trebuie încă să verificăm dacă forța are loc.

În afara șanselor ca valoarea să avanseze în direcția ascendentă, următorul punct critic de opoziție ar fi la obstrucția plată la 0.3366 $, care este linia mijlocie între nivelurile Fibonacci, totuși, în cazul în care valoarea începe să se diminueze din nou M-aș aștepta la o pauză de la liniile de trend ascendente mai mici, care se completează ca ajutor și, probabil, o asociere cu nivelul său de ajutor plat cel mai scăzut de la $ 0.29405.

AntonioSammy
04-03-2019, 07:19 AM
Costul Ripple sa extins cu 10,44% de la deschiderea de ieri, la 0.31367 USD, estimat la cel mai înalt punct de astăzi la $ 0.34641.
https://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2019/04/xrpusd-1h-1024x448.png
Pe conturul orar, vedem că costul lui Ripple a depășit nivelul de obstrucție chiar la 0,3366 de dolari, însă nu a fost încă la nivelul de 0,382 Fibonacci. În consecință, o creștere suplimentară ar fi normală, deoarece activitatea valorii este de a termina proiectul cu cinci valuri. De acum, vedem indicii unei bătălii în jurul nivelului opoziției, la care se referă încă, deoarece costul este încă deasupra acestuia, care poate fi văzut ca un semn decent.

Dimensiunea va fi, probabil, completă, pentru a fi necesară o nouă retestare, și ne gândim că, fără îndoială, am observat îmbunătățirea celui de-al treilea val, în prezent cel de-al patrulea val ar putea crea peste dimensiunea care ar presupune că acum am putea vedea o anumită solidificare înainte de o altă execuție.

AntonioSammy
04-16-2019, 05:06 PM
De la valoarea de ieri de la 0.33307 dolari, costul Ripple-ului a scăzut cu 5.7%, estimat la fundul său absolut astăzi, care este de 0.3141 dolari. Costul a făcut o mică recuperare până la $ 0.32328 încă o dată a început să se diminueze și este chiar acum stau la 0.3206 dolari.
https://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2019/04/xrpusd-1h-2-1024x421.png

Pe graficul orar se poate observa că costul a rupt ajutorul din jurul nivelului de 0.226 Fibonacci pe ruina de ieri și a descoperit ajutor pe nivelul minim minor de ajutor și pe linia de trend ascendentă care este "sprijinul modelului" din iulie 2017. Acesta a oferit pentru a completa ca ultimul punct de ajutor, dar costul a trecut deasupra lui diverse ocazii, ceea ce îl face ca un punct critic oriental.

Luând un gand la structura de undă, putem vedea că probabilitatea costului este într-o ajustare cu trei valuri, începând cu a cincea lună aprilie, când vârful până la capăt a fost făcut peste nivelul de Fibonacci de 0,5. Pe șansa pe care o vedem despre îmbunătățirea celei de-a treia revizuiri, mai multe dezavantaje ar fi normale, deoarece valul C ar trebui să crească complet. Costul ar putea să ajungă la un nivel inferior, chiar și la un nivel de ajutor de aproximativ 0,3131 dolari, totuși bazându-ne pe forță, putem vedea un vârf mai profund.

AntonioSammy
04-23-2019, 10:16 PM
De la scăderea de ieri de la 0.32119 dolari, costul Ripple sa extins cu 2.73%, estimat la dimensiunea pe care banii criptografici este în prezent schimbat, care este de 0.32988 $.
https://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2019/04/xrpusd-1h-3-1024x423.png
Pe conturul orar, puteți vedea că costul Ripple a ajuns la starea anormală anterioară în care, fără îndoială, a descoperit din nou opoziția, deoarece costul a fost oprit. Valoarea a calculat *** să vină ieri nivelul de 0.236 de Fibonacci și să rămână sus deasupra acestuia, deoarece ajutorul a fost acolo. Acesta este un semn decent încă de când expansiunea a încetat din nou la o dimensiune asemănătoare cu cea de la ieri, putem vedea costul înapoi sub nivelul Fibului încă o dată. În cazul în care se întâmplă acest lucru, costul este, fără îndoială, îndreptat spre nivelurile reampinate de sprijin pe care a descoperit în prealabil ajutor care este în valoare de aproximativ 0,32 dolari.

Costul mai probabil a făcut o evoluție pentru creșterea, deoarece a fost creat un ajutor pentru ruina trecută atunci când costul asociat cu nivelurile uriașe de ajutor și a început să se extindă în grabă, deoarece a fost creat ajutor pentru dimensiunea superioară a evenimentului. În cazul în care ruina trecută a fost cel de-al doilea val din motivația de mai sus cu cinci valuri în sens ascendent, în prezent vedem îmbunătățirea celui de-al treilea val de acționare care urmează să depășească nivelul Fibonacci de 0,382, deoarece a fost închiderea scopul primului val.

AntonioSammy
04-30-2019, 07:00 PM
De la o săptămână în urmă, când costul Ripple era în jur de 0,33 dolari la cele mai ridicate, am văzut o reducere de 12,37% până vineri la un low de 0,28952 $. De-a lungul saptamanii, costul a inceput sa se redreseze si a ajuns pana la 0.31209 dolari inca din acel moment, din nou, a scazut la nivelul de 0.3 dolari ieri.
https://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2019/04/xrpusd-1h-4-1024x420.png
De la scăderea de ieri la aproximativ 0,3 dolari, costul Ripple-ului a început să se extindă din nou și a crescut cu 6,12% astăzi, ajungând la 0,32 $ și sporind considerabil în continuare. Pe graficul orar puteți observa că valoarea a încercat să izbucnească din domeniul deviației de scufundări în care a fost din a treia zi de aprilie încă a descoperit fără îndoială o opoziție solidă în jurul nivelului de Fibonacci de 0,236, care converge o parte din nivelurile critice de ajutor care au fost rupte cu forță solidă și în prezent se umple cu focalizare solidă.

Modificarea din a treia zi a lunii aprilie poate fi terminată pe măsură ce am măsurat subwave-urile și am încredere că valul Y a terminat. În orice caz, din moment ce expansiunea de vineri pare a fi de trei valuri, am putea observa prelungirea amendamentului menționat, caz în care sfârșitul recuperării săptămânii ar fi al doilea val X. Aceasta implică o altă mișcare a dezavantajului pentru o ar putea să se întâmple ceva mai scăzut, dar acest lucru va fi aprobat până acum de evoluția activității valoroase, ca și când valoarea va continua să se îndrepte spre partea superioară și va descoperi sprijinul în jurul dimensiunilor actuale, probabil că am observat finalizarea căilor de atac.

În cazul în care costul începe totuși să cadă și să intre în regiunea canalului de ponderare, probabil vom vedea un alt nivel inferior inferior înainte ca revizuirea să se finalizeze și ținta cu toate probabilitățile ar fi sub dimensiunea 0 Fibonacci, care este începutul etapei de recuperare a unui grad mai înalt, care a început la 15 decembrie.

AntonioSammy
05-15-2019, 08:42 AM
Costul Ripple sa extins cu 29% fata de low-ul de ieri de la 0.3106 $ pana la cel mai uluitor punct din prezent, la 0.40066 $. Pe măsură ce valoarea a crescut rapid, a fost făcută o revenire, costul fiind acum schimbat la nivelul de 0,3783 USD.
https://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2019/05/xrpusd-1h-1024x422.png
Luând un gand la conturul orar, putem observa ca costul a aparut pe linia de trend ascendenta remarcabila, care este modelul de model datand din august 2017 si este cea mai semnificativa linie de trend care nu a fost niciodata anulata inca din 24 aprilie cand costul a venit sub el a descoperit încă ajutor pe dimensiunea imensă plat la $ 0.29405. Întrucât colaborarea cu nivelul de ajutor plat a fost făcută de două ori, iar valoarea descoperită a ajutat, a început o mișcare indiscretă în sus.

Acesta este probabil cel de-al treilea val al valului de motivație cu cinci valuri, primul început după colaborarea primară cu dimensiunea critică de referință și cea de-a doua asociație care a stabilit ulterior ajutorul a fost al doilea. În cazul în care acest lucru este valabil, la acel moment acum, după cel de-al treilea val, probabil sa terminat în jurul nivelului Fibonacci de 0,618, o retracement ar fi normal. Cea mai ideală situație ar fi aceea că valoarea revine la nivelul de alpinism (susținerea modelului) dintr-o retestare de ajutor și descoperă sprijinul acolo înainte de a continua cu energia sa bullish.

În afara șanselor ca costul să se situeze sub el, s-ar anula considerarea că costul va intra în domeniul celui de-al doilea val asumat, pe care nu-l poate face pe al patrulea. Pe măsură ce precede mișcarea ascendentă, am văzut o structură de alunecare corectă, care a împins costul sub un ajutor demn de remarcat, costul probabil a început să depună eforturi pentru a trece dincolo de linia medie.

AntonioSammy
05-22-2019, 07:31 PM
Din ultima joi, costul lui Ripple a scăzut cu 22,39%, ajungând la 0,36952 dolari pe a doua zi. De-a lungul săptămânii am văzut o ușoară recuperare peste nivelul Fibonacci de 0.768, totuși la fel de rapidă, căci costul următor a început să se deplaseze sub ea și este în prezent așezat la nivelul Fibonacci de 0.618, unde a fost construit ajutor în jurul $ 0.39 regiune.

Așa *** ar trebui să fie evident din conturul orar, dezvoltarea ascendentă a fost normală și costul a mers la nivelul Fibonacci demn de remarcat pe dezvoltarea ascendentă, totuși este încă climatul cețos sau nu, acesta a fost sfârșitul creșterii normale de cinci valuri ca vârful dimensiunea 1 Fibonacci ar fi putut fi al treilea val. Pe șansa că acest lucru este valabil, că scăderea care a urmat ar fi cel de-al patrulea val cu ultimul în clipi de ochi venind și ar fi trebuit să depășească cele mai recente săptămâni ridicate la aproximativ $ 0.4762.
https://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2019/05/xrpusd-1h-1-1024x422.png
Pe șansa ca costul să rămână peste nivelul Fibonacci de 0.618 înainte de a continua dezvoltarea în sus, am putea observa aproape cu siguranță o altă extindere față de nivelul anterior, pe măsură ce creștea cel de-al cincilea val, totuși pe șansa ca costul să continue să se îndrepte către dezavantajul și se încadrează sub nivelul de 0.236 Fibonacci, ar însemna că treapta de cinci valuri sa terminat și că extinderea văzută de la ultima vineri până în ziua de astăzi are un caracter restabilitor și este o continuare a distrugerii de 22,39%.

Dacă acest lucru a reușit într-un fel să fie valabil, în acel moment vom vedea o dezvoltare ulterioară a dezavantajelor, cu prețul Ripple-ului sub nivelul de ajutor remarcabil chiar și în jurul nivelului de 0,5 Fibonacci, indiferent dacă ar trebui afirmat. Pe șansa de a vedea progresul unei alte motivații de cinci valuri de la ultima vineri, mai degrabă decât trecerea cu trei valuri de restaurare, costul nu poate să cadă sub nivelul de 0,618 Fibonacci, deoarece ar intra în regiunea celui de-al doilea val pe care îl nu se poate face pe cel de-al patrulea val asumat care este creat chiar acum și este motivul pentru care nivelul 0.628 Fibonacci este văzut ca un punct de rotație.

AntonioSammy
05-29-2019, 07:06 AM
Începând cu ultima zi de joi, când costul Ripple a fost de 0,36133 dolari în fundul absolut al unei săptămâni în urmă, estimat la cele mai ridicate, făcute ieri la $ 0,43791, am văzut o creștere de 21,19%.
https://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2019/05/xrpusd-1h-2-1024x421.png
Această extindere este cel de-al cincilea val de înregistrare a minutelor și reprezintă continuarea energiei bullish după cel de-al patrulea val restaurator care a împins costul Ripple undeva în jurul valorii de 24% față de nivelul trecut, care a fost scopul de închidere al celui de-al treilea val. De când a început o altă mișcare imprudentă, m-aș aștepta să vadă costul care depășește cel de-al treilea val al cărui punct de închidere era de 0,4778 $.

Deoarece acest lucru ar fi cel de-al cincilea val de gradul mai mare, atunci când se va închide, mă așteptam să se înceapă o scădere mai înaltă, ceea ce ar determina să suporte costul Ripple până la o parte din nivelurile uriașe de ajutor pentru o bază de ajutor . Înainte de aceasta, costul probabil că va continua să se îndrepte în sus, de vreme ce am văzut trei valuri din ultima mișcare de cinci valuri, expansiunea așteptată ar fi doar una minoră și aproape sigur că va veni la următoarele Nivelul Fibo la 1.272, care este în valoare de doar sub $ 0.5.

AntonioSammy
06-11-2019, 06:08 PM
De la deschiderea de ieri de la $ 0.37978, costul Ripple sa extins cu 6.29%, estimat la cel mai înalt nivel, costul fiind de astăzi de 0.4036 $.
https://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2019/06/xrpusd-1h-1-1024x421.png
Luând un gand la conturul orar, puteti vedea ca costul a inceput sa se deplaseze din nou la dezavantaj si ca acum este schimbat la 0.38940 $ la nivelul Fibonacci de 0.618, care se completeaza ca ajutor si este de acum incercat. Activitatea valorii a încadrat un canal / triunghi alunecos de la 30 mai, în timp ce se mișcă într-un mod cu cinci valuri. Deoarece valoarea a venit peste nivelul 0.786 Fibonacci cu o săptămână în urmă și a intrat în regiunea celui de-al doilea val, valul necorespunzător a fost anulat, motiv pentru care am încredere că aproape sigur că vedem o structură de remediere WXYXZ.

Remedierea poate sa fi terminat de la spike la ajutorul canalului făcut duminică, totuși am încredere că o comunicare adecvată cu nivelul 0.5 Fibonacci i-ar stampa sfârșitul, acesta fiind motivul de aici, m-aș aștepta la un alt dezavantaj să ajung la 0.36952 $ înainte de a fi realizat. Pe măsură ce costul lui Ripple și-a încheiat creșterea pe cinci valuri pe 30 mai, este posibil să observăm o ajustare mai mare a gradului, din care revizuirea revizuită WXYXZ va fi prima sa mișcare.

După terminarea rectificării actuale, o pauză de la canalul de alunecare din partea superioară ar fi normală, totuși, pe șansa pe care o vedem la începutul descendentului, că nu va depăși nivelul de 0,866 Fibonacci înainte de a începe o nouă criză.

AntonioSammy
06-19-2019, 06:08 AM
De la scaderea de ieri la pretul de 0.4277 dolari, costul Ripple-ului sa extins cu 6.83%, ajungand la 0.4568 dolari la cel mai remarcabil moment al zilei de astazi, insa din momentul inalt valoarea a inceput sa se deplaseze la dezavantaj si a scazut la 0.433 dolari la cel mai mic punct.
https://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2019/06/xrpusd-1h-2-1024x422.png
Luând un gânditor la diagrama orară, puteți vedea că costul a făcut o comunicare cu dimensiunea 1 Fibonacci, care a fost punctul imens de opoziție plat din ultimele două valori, valoare care a depășit marginal, totuși, după ce a scăzut în grabă, revenind sub el la 0,5 Nivelul Fibonacci la 0,36952 $. Costul se extindea de la ultima luni, din 10 iunie, până în ziua de astăzi, când a fost făcută legătura cu opoziția critică, chiar opusă. De când a fost făcută o extindere de 19,86%, iar valoarea neglijată a ieșit în sus, suntem în prezent probabil să vedem că se dezmembrează înapoi la o parte din nivelurile critice de ajutor, din care primul ar fi la nivelul de 0,8686 Fib care este în valoare de 0,4177 $.

Fie ca și *** ar fi posibil, dacă extinderea văzută din ultima luni a fost al doilea val din scăderea de început a unui grad mai înalt, costul ar continua să se îndrepte mai departe spre dezavantajul sub nivelul de 0,5 Fibonacci.

AntonioSammy
06-26-2019, 07:48 PM
Per tutta la settimana, il costo di Ripple è aumentato del 15,6% dal minimo di venerdì a $ 0,4233 a $ 0,4895 il giorno successivo e ha raggiunto punte notevolmente superiori, sopra $ 0,5. Da quel momento in poi il costo è iniziato a diminuire e è sceso del 7,3% lunedì, scendendo a $ 0,454. Dal minimo di ieri, il costo ha iniziato ad espandersi di nuovo e $ 0,4751 al punto più significativo oggi intorno al quale è attualmente scambiato.
https://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2019/06/xrpusd-1h-3-1024x439.png
Dando un'occhiata al grafico orario, puoi vedere che il costo di Ripple ha raggiunto il livello di Fibonacci a 1.272 e si è sforzato di sovraperformare, ma è finito come una delusione per l'attività di valore che ha lasciato un enorme segno sul diagramma orario rispetto alla dimensione degna di nota. Mentre l'impresa si è conclusa come una delusione e l'ostruzione solida è stata sperimentata, abbiamo assistito a un ritiro di circa il 6%, ma in maniera brusca e frettolosa.

La struttura ondulatoria suggerisce che abbiamo visto il completamento della motivazione delle cinque onde da lunedì 10 giugno, motivo per cui attualmente stiamo senza dubbio osservando una revisione che si sta verificando. Nel caso in cui questo è valido, a quel punto il costo ha iniziato a costruire la successiva ondata fuori dal movimento correttivo con il terzo per l'inconveniente in un battito di ciglia per creare. Questa terza ondata porterebbe il costo di Ripple sotto la dimensione di 1 Fibonacci che attualmente si riempie come aiuto.

Passato alla disposizione dell'ultimo movimento a cinque onde verso l'alto, abbiamo visto un canale in caduta all'interno del quale è stata creata una regolazione a cinque onde dell'insetto. Questo risarcimento WXYXZ è stato creato dopo che è terminata la quinta corsa del livello Minuto e ora potremmo vedere la continuazione all'inseguimento in un tipo di un'altra onda di guida o l'ondata successiva dell'emendamento a tre onde di grado più elevato.

Dal momento che la spinta delle cinque onde dal decimo appare come se fosse finita, probabilmente vedremo uno svantaggio che potrebbe essere solo di poco inferiore alla precedente continuazione al rialzo o all'inizio della normale recessione.

AntonioSammy
07-10-2019, 07:52 AM
De la scăderea de vineri la $ 0.37812, costul Ripple sa extins cu 7.71%, estimat la cel mai uluitor punct al zilei de astăzi, care a fost de 0.4072 $, însă sa diminuat până la 0.39591 $, unde este în prezent schimbat.
https://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2019/07/xrpusd-1h-1024x419.png
Luând un gânditor la conturul orar, puteți vedea că costul lui Ripple a venit peste linia de trend ascendentă, care a fost ajutorul nefondat al triunghiului simetric care a început să încadreze din 23 mai sau mai mult nivelul de Fib 0.618 care în prezent se umple ca ajutor așa *** a fost retestată după o pauză. Valoarea a apărut astăzi în regiunea de spike breakout și a fost respinsă de obstrucție găsit acolo, dar a descoperit ajutor la trendline în creștere.

O creștere suplimentară ar fi normală pentru comunicarea cu nivelul Fibrelor 0,786, deoarece, fără îndoială, observăm o rectificare de trei valuri în sens invers, care se va termina pe un nivel inferior ridicat, în contrast cu cel care sa terminat marginal peste nivelul Fibonacci de 0,786 pe 30 din iunie. După *** am văzut punctul culminant al mișcării cu cinci valuri ca o cooperare cu nivelul Fibului de 1.272 și un ABC pentru dezavantaj, această structură este, probabil, trecutul unei căi de recuperare similare de un grad mai înalt și ar considera toate lucrurile, fi al doilea val care este motivul după o conexiune cu nivelul 0.786 aș anticipa că o altă ruină ar avea dezavantajul în jurul punctului de trecere a liniei de tren de cădere inferioară afirmat și a nivelului de 0,382.

AntonioSammy
07-17-2019, 11:56 AM
De la scăderea de ieri la $ 0.29979, costul Ripple sa extins astăzi cu 6.63%, ajungând până la 0.31996 $ în punctul cel mai demn de azi. Costul este în prezent schimbat la aproximativ 0,31 $, ca urmare a unei mici retrageri.
https://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2019/07/xrpusd-1h-1-1024x420.png
La scăderea de ieri, costul a contribuit în continuare la dezavantajul pentru cooperarea cu nivelul plat uriaș de la $ 0.29405, unde a descoperit ajutor deoarece costul extins din acel punct a lăsat rapid un fitil pe flacăra orară. Astăzi, costul a încercat să se mute înapoi la nivelul de Fibonacci de 0,236 dar nu a fost văzut nici o colaborare care se poate schimba mai târziu astăzi dacă costul începe să se extindă din nou după o recuperare minoră.

Nivelul de $ 0.29405 este un nivel de ajutor foarte important, cu toate acestea, costul ar putea retesta cel mai mic la $ 0.26617 pe șansa de pe care nu am văzut finisarea celui de-al treilea ABC la dezavantaj. Înainte de o pauză sub nivelul de 0.236 Fib, am văzut o motivație cu cinci valuri, motiv pentru care următoarea mișcare care a fost o retestare a nivelului de Fib 0.382 a fost considerată ca fiind valul B. În orice caz, deoarece valul C este în mod normal o dimensiune echivalentă sau mai lungă decât valul A, se poate observa o dezvoltare ulterioară a dezavantajelor înainte de consumarea sa.

AntonioSammy
07-23-2019, 07:08 PM
De la valoarea de ieri de la $ 0.34129, costul Ripple a scăzut cu 9.54%, estimat până la sfârșitul său absolut astăzi la 0.30874 $, în jurul căruia este acum schimbat.

Dacă luați un ghttps://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2019/07/xrpusd-1h-2-1024x412.pngand la graficul orar, puteți vedea că valoarea decupată din triunghiul de alpinism ca valoare returnată pentru a retesta punctul critic de opoziție la nivelul Fibonacci de 0,382 și punctul de trecere cu linia de trend în creștere mai mare.

Acest triunghi alpinist ar fi putut fi principalul val de la începutul valului de forță până în sus, pe măsură ce valul de remediere a dezavantajului sa terminat pe nivelul de notorietate chiar de ajutor de la $ 0.29405. În cazul în care acest lucru este valabil, în acel moment vedem cel de-al doilea val creând. Cel de-al doilea val pare o culminare apropiată și încă o mai mică diminuare ar putea fi observată înainte de consumarea sa, deoarece se poate întâmpla o altă retestare a nivelului plat plat.

În orice caz, după această retragere, m-aș aștepta la o altă extindere peste punctul de obstrucție critic și, bineînțeles, la un nivel de 0,866 Fibonacci la $ 0,4177.

AntonioSammy
07-30-2019, 11:53 PM
Costul pentru Ripple a urmat exemplul contur al Bitcoin, ca în cazul Bitcoin, am văzut un nivel de nivel după o încercare de recuperare terminată ca o dezamăgire cu reducerea costurilor pe parcursul sfârșitului săptămânii. De la o săptămână în urmă, la 0,3303 dolari, am înregistrat o scădere la 0,305 dolari în partea inferioară absolută, după care recuperarea la nivelul 0,236 Fib s-a întâmplat, însă costul a fost respins de opoziția găsită acolo și a scăzut din nou la nivelul scăzut referit.
https://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2019/07/xrpusd-1h-3-1024x442.png
Pe conturul orar, puteți vedea că costul Ripple este blocat într-un interval egal între nivelul de 0,236 Fib și 0,305 USD scăzut, ceea ce este probabil probabil un interval consolidant care demonstrează incertitudine, deoarece costul este blocat între ajutoarele critice de ajutor / obstrucție. . Așa *** am observat o expansiune de la nivelul plat 0.29405 la nivelul 0.382 Fib și o reducere după ce suntem cu siguranță, observăm o redresare cu trei valuri cu un grad mai mare în sus, după distrugerea anterioară terminată.

Acesta este motivul pentru care m-aș aștepta la o altă extindere de aici până la nivelul 0.382 Fib ca o altă retestare a punctului de opoziție critică înainte de o altă dezavantaj la nivelul de ajutor plat inferior. Probabilitatea unei scăpări din cele două părți este echivalentă acum, motiv pentru care nu accept faptul că vom vedea o mișcare definitivă în curând, mai degrabă, aproape sigur că vom vedea o dezvoltare laterală ulterioară în perioada următoare și următoare.

AntonioSammy
08-14-2019, 01:21 PM
De luni trecute până vineri, costul Ripple s-a redus cu aproximativ 12% provenind de la 0,33141 USD la 0,2908 dolari, la nivelul cel mai redus, totuși a început să recupereze încă o dată la sfârșitul săptămânii, când a ajuns la 0,3065 USD duminică. Din acel moment, costul a scăzut din nou, deoarece a scăzut până la cel mai critic nivel de ajutor la 0,29405 dolari, care a fost reevaluat pentru ajutor. În acest moment, costurile sunt schimbate marginal mai mare, întrucât ajutorul a existat, dar nu au existat indicii de entuziasm pentru partea cumpărătorului din acel moment, întrucât nu am văzut o recuperare solidă.
https://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2019/08/xrpusd-1h-1-1024x480.png
Costul este într-o direcție descendentă, ceea ce poate determina o altă încercare a nivelului egal, însă costul ar putea continua să se miște sub nivelul uriaș, deoarece probabil nu va menține mai mult timp. Ținând cont de faptul că valoarea a scăzut cu 42% într-o singură dată de la nivelul 1.272 Fib unde a fost respinsă și a încadrat o gamă plană cu un nivel mai mic, această gamă ar putea fi tradusă ca o mișcare de consolidare înainte de a începe ruina.

O altă probabilitate ar fi ca costul să fi ajuns la nivelul său de ajutor esențial de unde ar trebui să înceapă achiziția, cu toate că nu am observat recuperarea de remarcat după comunicarea primară, înainte de realizarea unui nivel mai scăzut și o altă reîncărcare a nivelului, aceasta nu este " la fel de probabil. În cazul în care valoarea continuă să se miște sub nivelul imens, următorul, cu care probabil va fi asociat, ar fi de 0,26617 dolari.

AntonioSammy
08-21-2019, 06:00 AM
Cu o săptămână în urmă, miercuri, costul pentru Ripple și-a rupt nivelul critic de ajutor chiar și la 0,29405 dolari și a continuat să treacă de următoarea la 0,26617 dolari, ajungând la 0,25503 dolari cel puțin joi. Din acel moment am observat o recuperare de 15% până duminică, când s-a efectuat o reexaminare a nivelului de ajutor naufragiat, cu toate că conexiunea s-a încheiat ca concediere, o altă scădere s-a întâmplat cu valoarea actuală, schimbând la 0,27391 USD.
https://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2019/08/xrpusd-1h-2-1024x479.png
Pe conturul orar, puteți vedea că costul Ripple este blocat într-un altul chiar și sub cel trecut, însă peste nivelul de ajutor plat mai mic, care nu s-a dovedit a fi completat ca fiind unul uriaș. Acesta este motivul pentru care accepți că demiterea s-a întâmplat la cea uriașă este să reducă costul Ripple mai scăzut, însă o altă reîncepere se poate întâmpla înainte de începerea unei alte scăderi. În cazul în care valoarea arată *** să se întoarcă la nivel plat, aceasta ar putea presupune că înfrângerea a fost exagerată, întrucât costul Ripple s-a diminuat cu 49% față de nivelul ridicat continuu, sub nivelul de 0,5 $.

Nu există indicii rezonabile ale intrigii în vârf în prezent, motivul pentru care actuala continuare a scăzutului pare aproape sigură, dar șansa ca această evoluție pe parcursul următoarelor două zile să poată stabili costul Ripple. într-o recuperare critică, care poate fi ajuns încă la nivelul 0.618 Fib.

AntonioSammy
08-28-2019, 11:10 AM
Costul Ripple s-a străduit să mențină nivelul de ajutor mai mic, chiar de 0,26617 dolari, care este sub cel mai important de 0,29450 dolari și a încadrat un triunghi echilibrat, care ar putea fi descifrat ca un steag urs. Steagul este cunoscut ca un design de continuare a modelului, care este motivul pentru care am putea vedea o dezactivare a dezavantajului, cu toate că costul Ripple este la nivelurile cele mai reduse din septembrie în urmă cu un an și a scăzut cu peste jumătate din nivelul său anual, care este motiv pentru care am putut observa în curând nivelul de susținere a nivelului cu recuperarea până la capăt.
https://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2019/08/xrpusd-4h-1024x480.png
Pe conturul de 4 ore, puteți vedea esențialul din spatele nivelului de 0,26617 dolari, deoarece nu există nici măcar niveluri de ajutor apropiate de sub el. Și fără șansa ca valoarea să se mențină la dezavantajul de sub acest nivel de ajutor și observăm o desprindere cu energie solidă de urs, următorul nivel de ajutor remarcabil care ar putea opri licitația ar fi de 0,22 USD, dar promoția ar putea fi chiar la 0,1518 USD.

De la nivelul maxim anual, am observat un declin de cinci valuri, motiv pentru care nu accept faptul că costul Ripple ar scădea fundamental, dar încă o valoare mai mică ar putea să se întâmple înainte de a vedea o altă recuperare.

AntonioSammy
09-04-2019, 08:00 AM
Il costo di Ripple è stato di $ 0,27788 nel suo punto più degno di nota lunedì da dove abbiamo visto un abbattimento del 10,34% nella sua parte inferiore assoluta a $ 0,249 fatto giovedì, tuttavia, poiché il valore è sceso al suo livello di aiuto anche inferiore e abbiamo scoperto che lì c'è un aiuto minore il recupero è stato visto di circa il 6% poiché il valore è salito a $ 0,2645.
https://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2019/09/xrpusd-1h-1024x480.png
Dando uno sguardo al diagramma orario, puoi vedere che, analogamente a causa di Bitcoin, il costo di Ripple si è separato dal triangolo bilanciato e ha iniziato a spostarsi verso l'inconveniente, ma ha recuperato il suo livello piatto incasinato per un nuovo test. Niente affatto come a causa di Bitcoin, il recupero visto è di poco conto che potrebbe implicare che il recupero procederà, poiché il costo arrivato nella regione della tomaia aiuta anche che attualmente si riempie come opposizione, potremmo vedere un licenziamento.

Nella remota possibilità che il costo venga rifiutato al livello pari superiore a $ 0,26617 potremmo vedere un ulteriore svantaggio al costo di Ripple, tuttavia nella remota possibilità che il valore capisca come spostarsi sopra di esso e rimanga lì potremmo vedere procedere il recupero al più critico a $ 0,29405.

AntonioSammy
09-11-2019, 07:12 AM
Costul Ripple a fost blocat într-un apartament de la 0,24730 dolari, linia de mijloc fiind minimul de luni, la 0,25393 dolari, iar nivelul său de opoziție fiind de 0,26617 dolari. Din minimul de luni trecut, care a fost o comunicare cu nivelul mediu, am observat o extindere la nivelul opoziției sale, însă o altă retracție minoră după ce conexiunea s-a terminat ca demitere cu valoarea care se află acum în jur de 0,26 USD.

Pe conturul orar, putem observa că, de la valoarea maximă anuală, în jur de 0,5 dolari, costul Ripple a scăzut și s-a devalorizat într-un stimulent, marginal peste jumătate venind sub cel mai de remarcat nivel de ajutor plat la 0,29405 USD, atunci când a fost blocat în plus un interval egal și a trecut la dezavantajul la dezavantaj. Va crea un exemplu similar și urmează să continuăm continuarea pe scădere, dar este încă vag, cu toate acestea, intervalul actual de nivel ar putea fi tradus ca unul consolidator din care va avea loc recuperarea. O descoperire de pe ambele părți va direcționa avansul mai elaborat al termenului, motiv pentru care se completează nivelurile planului de gamă plană pe măsură ce se concentrează.

AntonioSammy
09-11-2019, 07:15 AM
Costul Ripple a fost blocat într-un apartament de la 0,24730 dolari, linia de mijloc fiind minimul de luni, la 0,25393 dolari, iar nivelul său de opoziție fiind de 0,26617 dolari. Din minimul de luni trecut, care a fost o comunicare cu nivelul mediu, am observat o extindere la nivelul opoziției sale, însă o altă retracție minoră după ce conexiunea s-a terminat ca demitere cu valoarea care se află acum în jur de 0,26 USD.
https://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2019/09/xrpusd-1h-1-1024x477.png
Pe conturul orar, putem observa că, de la valoarea maximă anuală, în jur de 0,5 dolari, costul Ripple a scăzut și s-a devalorizat într-un stimulent, marginal peste jumătate venind sub cel mai de remarcat nivel de ajutor plat la 0,29405 USD, atunci când a fost blocat în plus un interval egal și a trecut la dezavantajul la dezavantaj. Va crea un exemplu similar și urmează să continuăm continuarea pe scădere, dar este încă vag, cu toate acestea, intervalul actual de nivel ar putea fi tradus ca unul consolidator din care va avea loc recuperarea. O descoperire de pe ambele părți va direcționa avansul mai elaborat al termenului, motiv pentru care se completează nivelurile planului de gamă plană pe măsură ce se concentrează.

AntonioSammy
09-18-2019, 07:38 PM
De la minimul de ieri, la 0,2576 dolari, costul Ripple s-a extins cu 6,73%, în momentul în care se schimbă acum la 0,27495 USD și este într-o direcție ascendentă. Cu o săptămână în urmă, costul Ripple a fost blocat într-un interval de niveluri între obstrucția uniformă de la 0,26617 USD și ajutorul de 0,2526, însă astăzi am observat o depășire în sus.
https://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2019/09/xrpusd-1h-2-1024x480.png
Pe diagrama de oră, puteți vedea că forța din spatele expansiunii arată solidă și cu valoarea care își rupe opoziția imensă chiar și. Creșterea costurilor va continua probabil mai mult până când va ajunge la obstrucția sa superioară în jurul valorii de 0,27843 USD sau următoarea la 0,29405 USD. După ce expansiunea se va închide, m-aș aștepta la o retracție înapoi la obstrucția nivelului naufragiat ca o reîncercare a ajutorului și dacă valoarea va descoperi *** să se mențină deasupra ei, ar putea arăta începutul recuperării. Cu toate acestea, cu o șansă necorespunzătoare ca costul să neglijeze să o mențină deasupra lui și mai degrabă intră mai puțin, ar fi mai probabil să presupună că extinderea observată a fost remediază și că scăderea ar urma să depășească un alt nivel mai mic înainte de a putea fi recuperată.

AntonioSammy
09-24-2019, 07:56 PM
Începând cu miercuri trecute, când costul Ripple a fost în punctul său cel mai de remarcat începând cu data de șase august și se afla la 0,32103 dolari, am observat o scădere de 17,09% estimată până la nivelul absolut, costul a fost astăzi la 0,26617 dolari.
https://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2019/09/xrpusd-1h-3-1024x477.png
Luând o schemă la conturul orar, putem observa că valoarea a scăzut până la nivelul de remarcat, care a fost nivelul de obstrucție față de planul în care costul s-a contopit înainte de a se separa cu susul față de cel mai critic la 0,29405 USD. Această activitate viitoare ar fi putut fi reparativă ca al treilea val din ajustarea care a început în data de 16 iulie.

Nivelul de 0,29405 dolari ar fi trebuit să completeze un ajutor semnificativ dacă forța obișnuită urma să procedeze, însă costul a respins nivelul în mare măsură, trecând mai departe spre cel inferior. În cazul în care nivelul de ajutor colaborat în acest moment se păstrează, ar putea exista în prezent probabilitatea ca expansiunea să continue, cu toate acestea, având în vedere energia, consider că un bob de la nivelul actual ar fi unul minor precedent valorii în continuare.

AntonioSammy
10-01-2019, 04:15 PM
Costul Ripple s-a redus cu 30,19% de la data de 18 septembrie, când a atras valoarea cea mai de remarcat, la 0,32504 dolari, estimată la valoarea minimă de marți trecute, la 0,22725 USD. Din acel moment, am început să creăm o recuperare cu valoarea care se întinde astăzi în jurul valorii de 0,26138 USD, ceea ce reprezintă o recuperare de 14,72%.
https://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2019/10/xrpusd-1h-1024x481.png
În graficul pe oră, puteți vedea că valoarea a coborât sub nivelul egal mai scăzut față de înfrângerea trecută, care a fost nivelul de ajutor din intervalul plat în care costul s-a unit după creșterea în vârf. Această energie solidă a ursului a condus costul în regiunea cumpărătorului, care este motivul pentru care achiziția a fost efectuată, cu toate acestea, având în vedere regiunea nivelului plat superior care actualmente se completează ca o obstrucție, nu se știe dacă extinderea va continua.

În cazul în care vedem că trecerea costurilor peste nivelul de 0,26617 dolari, expansiunea va continua probabil, însă șansa ca valoarea să interfețe cu nivelul și să descopere opoziția, există o deteriorare suplimentară.

AntonioSammy
10-08-2019, 06:47 PM
De la deschiderea de ieri, la 0,2535 dolari, costul Ripple s-a extins cu 11,88%, deoarece a ajuns astăzi la 0,28528 dolari în punctul cel mai ridicat. În acest moment, costul se schimbă ceva mai mic, deoarece s-a făcut conexiunea cu nivelul 0 Fib, care este nivelul inferior al imensei zone de ajutor plat în jur de 0,294 USD.
https://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2019/10/xrpusd-1h-1-1024x478.png
Așa *** ar trebui să fie evident în diagrama oră, costul Ripple a ajuns, de asemenea, la nivelul de opoziție al canalului în creștere, care a fost modelat din valoarea scăzută anterior pe 24 septembrie, când valoarea a scăzut sub nivelul egal de 0,2473 USD. Acest lucru se încadrează acum, după toate probabilitățile, vom vedea o retracție înapoi fie la nivelul de ajutor al canalului de scufundare, fie la o porțiune a notelor niveluri de ajutor plate, dintre care cel mai recent la 0,26617 dolari ar părea mai probabil.

În cazul în care costul continuă să se extindă de aici și va da seama *** să intrați în zona superioară peste nivelul de 0 Fib și 0,29405 dolari, ar trebui să facă acest lucru cu energie solidă, deoarece zona de ajutor completează în prezent ca o obstrucție solidă. Această energie a apărut de la deschiderea de ieri, însă, *** ar fi vârful trecut care s-a terminat într-o distrugere, am putea vedea o altă structură de urcare de restaurare.

AntonioSammy
10-16-2019, 03:40 AM
Costul Ripple a ajuns la opoziția sa uriașă chiar și la 0,29405 dolari astăzi, cu toate acestea, în prezent, este schimbat sub acesta, deoarece colaborarea s-a încheiat ca demitere. Începând de vineri trecute, când costul se schimba la 0,2659 dolari, am considerat că este de 12,48%, deoarece costul și-a consolidat al cincilea val.
https://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2019/10/xrpusd-1h-2-1024x477.png
Așa *** ar trebui să fie evident în graficul orar, costul a ajuns, de asemenea, la punctul de trecere al opoziției, cu canalul în creștere, care a fost încadrat începând cu data de 25 septembrie, motiv pentru care acum aș aștepta un retracement din care trebuie să verificăm dacă continuarea creșterii ar avea loc sau ar fi fost această expansiune de restaurare în natură. Acest exemplu demonstrează o direcție ridicată în voga, însă ar putea fi, de asemenea, restaurator, întrucât precede micșorarea, am văzut condiții de revărsare, cu valoarea plonjată sub nivelul inferior al volanului de 0,24744 USD. Întrucât a fost realizată colaborarea cu cel mai imens nivel plat, aceasta completează un punct de rotație deasupra căruia continuarea creșterii pare probabilă, însă sub care este posibilă continuarea declinului.

AntonioSammy
10-23-2019, 05:56 AM
În urmă cu o săptămână, când costul Ripple a ajuns la un nivel imens de 0,29405 USD, am văzut că valoarea se deplasează lateral. În prezent, este peste nivel și într-o direcție ascendentă, cu toate acestea, nu putem afirma că s-a observat o întrerupere, întrucât a fost neglijat să depășească nivelul superior, realizat în efortul principal.
https://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2019/10/xrpusd-1h-3-1024x476.png
În graficul pe oră, puteți vedea că costul este încă într-o direcție ascendentă și mare este încă în interiorul regiunii canalului în creștere, cu o valoare minimă de 0,226 USD. După *** am verificat cinci valuri, mișcarea ar trebui să fie fie primul flux al mișcării cu cinci valuri cu un grad mai mare în sus și având în vedere canalul, acesta ar putea fi valul primar. În orice caz, în condițiile în care am văzut că valul principal se termină acum, cel care urmează ar trebui să înceapă să creeze la dezavantaj și să testeze din nou nivelul de 0,247 USD pentru ajutor.

Făcând o atenție asupra activității valorice, s-ar părea că cumpărătorii fac presiune asupra obstrucției chiar uriașe, astfel încât trecerea la dezavantaj la 0,247 USD probabil nu se va produce în acest caz, ar fi greu să se afirme că șansa este posibilă a fost al doilea val sau nu. În orice caz, m-aș aștepta la o retracție de aici, după care ar trebui să se creeze o declanșare a dezavantajului.

AntonioSammy
10-29-2019, 03:37 PM
Costurile pentru Ripple au cooperat astăzi cu creșterea trendului, care a completat totuși ajutor, dar în prezent se completează ca opoziție, motiv pentru care asociația a terminat ca demitere.
https://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2019/10/xrpusd-1h-1024x427.jpg
După *** ar trebui să fie evident în graficul pe oră, după o reîncărcare a nivelului de remarcat de 0,26617 dolari, care a completat, ajutând ca valoarea să crească din nou peste cea mai critică, la 0,29405 dolari, vineri și să o reîncepere în toate zilele următoare.

O altă mișcare de sus a început, cu toate acestea, în timp ce valoarea descoperită opoziție la ajutorul anterior, un retracement înapoi chiar nivelul de ajutor ar putea arăta. Înainte am văzut o cățărare directă în sus, în care a fost creată o structură de cinci valuri, iar distrugerea până la nivelul de 0,26617 dolari a fost într-un mod cu trei valuri.

Aceasta ar putea fi descifrată, întrucât cele două valuri inițiale de la începutul 12345 se deplasează în creștere, caz în care expansiunea pe care am văzut-o de la nivelul de 0,266 USD ar fi sub-unda primară a celui de-al treilea val din gradul superior.

În cazul în care acest lucru este valabil, la acel moment continuarea modelului în sus ar trebui să se întâmple scurt cu energie solidă bullish, deoarece al treilea val este în general cel mai concludent.

AntonioSammy
11-05-2019, 01:15 PM
Costul Ripple s-a extins de la cel mai ridicat nivel de ieri la 0,2903 dolari cu 5,55%, deoarece a ajuns la 0,3064 dolari în cel mai ridicat punct de astăzi. În momentul de față, costul este schimbat oarecum sub valoarea de 0,3 USD, dar costul este într-o direcție ascendentă.
https://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2019/11/xrpusd-1h-1024x478.png
În graficul pe oră, puteți vedea că valoarea a făcut o decalare din triunghiul care s-a încadrat după a doua încercare cu costul de a se menține peste nivelul critic egal la 0,29405 USD. Întrucât costul a dat indicații de hărțuire după ce s-a dat seama *** să reținem nivelul 0 Fib, creșterea văzută ar putea fi semnul principal că costul este să păstreze un ajutor egal, dar am putea vedea un alt creștere de restaurare, care este să testăm din nou domeniul vânzătorului de mai sus.

Ținând cont de faptul că costul nu a făcut un nivel mai mare contrastat cu cel realizat pe 26 octombrie, când s-a făcut efortul ulterior, indiferent că nu putem afirma că valoarea a rupt nivelul egal referit. Cu șansa de dezafectare a valorii de aici și creează o asociere cu următorul nivel Fib în linie de aproximativ 0,325 USD, ar fi un semn decent, cu toate că șansa ca costul să nu își dea seama *** să depășește valoarea maximă de 0,309 USD înainte de a coborî sub nivelul 0 Fib din nou, probabil că va demonstra un dezavantaj suplimentar la costul Ripple în perioada următoare.

AntonioSammy
11-12-2019, 02:26 PM
Începând de joi, când costul Ripple a ajuns la valoarea maximă la 0,31222 dolari, estimat la nivelul actual la 0,2703 dolari, am observat o scădere de 13,58. Costul este încă într-o scădere și se apropie de regiunea minimului anterior și nivelul de ajutor plat la 0,26617 USD, astfel încât să putem observa colaborarea cu nivelul înainte de o creștere.
https://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2019/11/xrpusd-1h-1-1024x477.png
În diagrama oră, putem observa că costul este în declin după ce o altă redresare ABC până la capăt a capătului, însă structura valului afectează imprudența. Începând cu data de 26 octombrie, când costul a fost cel mai minim în timp ce am observat o creștere de cinci valuri în interiorul unui canal în creștere, după care au creat două structuri de remediere. Aceasta implică că înfrângerea actuală ar putea fi a treia structură din modificarea gradului superior.

În cazul în care această șansă este valabilă, după acel moment, după ce scade scăderea, vom vedea continuarea creșterii ulterioare și pe măsură ce costul se îndreaptă către un nivel critic de ajutor, înainte de mult timp vom obține aprobarea necesară.

AntonioSammy
11-19-2019, 04:55 PM
De la valoarea maximă de ieri, la 0,266 dolari, costul Ripple s-a diminuat cu 8,27%, în timp ce a ajuns la 0,24407 dolari la nivelul său absolut astăzi în jurul căruia se schimbă acum. Valoarea a scăzut cu putere la nivelul 0.786 Fibonacci și a descoperit ajutor în scopul finalizării ultimului al doilea val. Făcând o viteză la graficul pe oră, putem observa că după trecerea în cinci valuri în sus, am văzut două revizii ABC, cu reducerea de la data de 7 noiembrie fiind a treia. În cazul în care această a treia ajustare ABC s-a încheiat și s-ar părea că ar putea avea, în prezent, vom vedea începutul următoarei mișcări de cinci valuri în sus.
https://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2019/11/xrpusd-1h-2-1024x479.png
În ciuda faptului că aceasta va fi evaluată din energia din spatele expansiunii, am putea vedea valoarea trecând peste nivelul maxim. Toate lucrurile avute în vedere, mișcarea normală ar fi cea de-a treia parte a gradului superior includ totuși ca pe contul Bitcoin, de asemenea poate fi valul C dintr-o altă structură de restaurare.

AntonioSammy
11-27-2019, 10:00 AM
Costul Ripple a scăzut în raport cu asocierea din ultima săptămână cu nivelul de ajutor, la 0,244 dolari, și a coborât ieri la 0,20865 dolari la nivelul său absolut. Din acel moment, am considerat a fi de 9,05%, deoarece valoarea a ajuns până la 0,22591 USD în punctul cel mai demn de azi.

În diagrama oră, putem vedea o imagine comparabilă ca pe contul Bitcoin, în special comunicările cu nivelul Fib ca valoare descoperită în 1.272. Valoarea a scăzut sub valoarea anterioară scăzută la 0,2276 dolari, cu o forță solidă de urs care demonstrează că ne aflăm încă într-o fază de restaurare de un grad mai mare și refutând probabilitatea valului de motivație creatoare.

Cu toate acestea, în prezent, m-aș aștepta la începutul recuperării și la o mișcare grăbită în sus, dar, fără îndoială, valul C ca structura actuală se va încheia pe cel de-al treilea val ca o mișcare de restaurare cu trei valuri în sus. Acest lucru implică după ce este fructificat, costul Ripple este să continuăm să ne mișcăm la dezavantaj, creând alte valori minime.
https://blog.fxopen.com/wp-content/uploads/2019/11/xrpusd-1h-3-1024x461.png
În condițiile în care se preconizează că această mișcare ar trebui să fie în sus, vom evalua potențialul scăzut, totuși, întrucât valoarea s-a mutat sub cea anterioară, m-aș aștepta la un nivel mai scăzut sub nivelul critic de ajutor plat la 0,29405 dolari a cărui reîncercare s-ar putea vedea.

AntonioSammy
12-03-2019, 12:51 PM
Începând de vineri trecute, când costul Ripple a ajuns la 0,23307 USD, am considerat că a fost de 5,78%, deoarece valoarea a scăzut la 0,2199 dolari în partea inferioară absolută de ieri, care este din nou testată pentru ajutor.
https://www.fxopen.blog/wp-content/uploads/2019/12/xrpusd-1h-1024x474.png
În graficul pe oră, puteți vedea că valoarea este făcută într-o recuperare de cinci valuri comparabilă ca în conturul Bitcoin și a format un triunghi de urcare. Odată cu scăderea valorii, testăm acum ajutorul egal, trebuie să verificăm dacă ajutorul este disponibil.

Și fără șansa ca costurile să descopere suport la nivelurile actuale și să înceapă să se extindă încă o dată, depășind nivelul de 1 Fib, s-ar putea demonstra că am văzut prima undă ieșind din unitatea superioară care s-a terminat ca un colț principal la colț. Așa se poate, dacă valoarea continuă să se miște sub actualul ajutor, se poate observa o reîncărcare a nivelului de 1.272 Fib.

Valul C din trecutul reviziei ABC la dezavantaj s-a terminat probabil, motiv pentru care aș aștepta o extindere peste alte valori minime, dar acest lucru trebuie confirmat de cea de-a doua undă presupusă, care se creează acum.

AntonioSammy
12-10-2019, 06:00 PM
Costul Ripple a scăzut cu 4,4% de la deschiderea de ieri, la 0,23235 dolari, deoarece a coborât la 0,22215 dolari la nivelul său absolut de astăzi. În urmă cu o săptămână, joi, o recuperare minoră a început și a împins valoarea peste nivelul de 1 Fib, dar din acel moment a fost făcută o retracție minoră sub aceasta. Acesta ar putea fi un semn timpuriu că scăderea valorii va continua cu atât mai mult cu cât nivelul nu a completat ca ajutor.

În diagrama oră, puteți vedea că costul Ripple s-a mutat lateral de la asocierea cu nivelul Fibonacci 1.272 și a ajuns la un nivel semnificativ anterior, fără a-l uita înainte de a începe o altă scădere. Întrucât costul a făcut un triunghi în creștere la incrementul trecut și ulterior a continuat să se diminueze cu un nivel mai mare, acesta ar putea fi începutul celei de-a treia valuri până la dezavantajul din care vedem prima undă.
https://www.fxopen.blog/wp-content/uploads/2019/12/xrpusd-1h-1-1024x462.png
Așa *** este posibil, aproape sigur, întrucât ultima creștere pare neuniformă și restaurantă, am observat o mișcare laterală cu trei valuri, care este un alt amendament înainte de minimele inferioare. În cazul în care această șansă este valabilă, la acel moment aceasta ar putea fi cea de-a patra structură din rectificarea wxyxz cu un grad mai mare, ceea ce ar presupune că costul Ripple este un element esențial pentru dezavantajul, deoarece unda Z ar trebui să crească complet . Aceasta va fi aprobată încă profunzimea retracementului actual, la fel *** energia următoarei se mișcă în sus.

AntonioSammy
12-17-2019, 12:25 PM
Il costo di Ripple è sceso sotto $ 0,2 solo perché dopo due anni. La rovina è stata prodotta usando $ 0,21881 su ieri disponibile a $ 0,19031 al suo picco più ridotto oggi. In questo momento, il valore viene scambiato a $ 0,19865 e fornisce lievi indicazioni rialziste.
https://www.fxopen.blog/wp-content/uploads/2019/12/xrpusd-1h-2-1024x464.png
Dando uno sguardo al grafico orario, puoi vedere che questa sconfitta assomiglia a causa del Bitcoin che si prevede finisca immediatamente poiché abbiamo visto la cooperazione con il livello di aiuto in calo con un enorme stoppino dal lato dell'acquirente. Si farebbe affidamento sul costo per iniziare a spostarsi verso l'alto ora, ma con ogni probabilità è possibile tenere il passo con una tendenza al ribasso in quanto potrebbe benissimo essere di natura correttiva.

Un'altra plausibilità può essere che abbiamo visto la fine dell'onda Y, nel qual caso il minimo attuale è l'ultima ondata della diminuzione iniziata il 7 novembre. In ogni caso, il mio bilancio essenziale è che stiamo assistendo a un'altra revisione della ABC al rialzo dopo la quale potrebbe verificarsi un'ulteriore svalutazione. In ogni caso, da qui mi aspetterei un'espansione da cui dobbiamo valutare la probabilità.

AntonioSammy
12-24-2019, 06:50 PM
Costul pentru Ripple a încercat să obțină peste 0,2 dolari în măsura în care a scăzut sub acesta în urmă cu o săptămână. În prezent, se schimbă la aproximativ 0,19130 USD și se află într-o direcție descendentă.
https://www.fxopen.blog/wp-content/uploads/2019/12/xrpusd-1h-3-1024x462.png
Făcând o viteză la graficul pe oră, puteți vedea că valoarea a retestat nivelul de plonjare a opoziției, deoarece a căzut sub el în urmă cu o săptămână și a descoperit în sfârșit o obstrucție acolo care începe să provoace o altă scădere. De la o săptămână scăzută în urmă, am văzut aranjarea triunghiului în creștere în care s-a făcut o mișcare de cinci valuri și poate fi tradusă ca o apariție principală de la începutul creșterii. Toate lucrurile luate în considerare, devalorizarea observată acum este doar o retracție minoră înainte de începerea următoarei mutări inutile în sus.

Așa *** s-ar putea, acesta ar putea fi, de asemenea, un alt ABCDE de restaurare înainte de deteriorarea ulterioară cu prețul Ripple. În cazul în care valoarea încetează să se micșoreze peste nivelul 1.618 Fib și începe să se mute în sus cu trendul de scufundare, ar putea arăta începutul unei recuperări. Așa *** este posibil, este mai probabil să vedem costul Ripple-ului sub nivelul 1.618 Fib, caz în care alte valori minime ar putea fi normale, poate fi scăzut la 0.15186 dolari ca fiind următorul nivel plat critic în linie.

AntonioSammy
01-22-2020, 05:54 AM
De la duminică, la 0,2514 dolari, costul Ripple s-a deteriorat cu 10,67%, estimat până la nivelul absolut, costul a fost până acum, care este de 0,2246 dolari. În momentul de față, costul este schimbat ceva mai mare, în jur de 0,2365 USD și se află într-o traiectorie ascendentă. Pe diagrama oră, puteți vedea de la colaborarea cu 0,18939 USD chiar și la nivelul nivelului de ajutor, am observat o creștere exponențială într-un mod alegoric la cost din Ripple de aproximativ 34%. Având în vedere măsura creșterii costurilor, am fi putut vedea finalizarea mișcării în cinci valuri în creștere, dar este la fel de neplăcută cu ce structură are.
https://www.fxopen.blog/wp-content/uploads/2020/01/xrpusd-1h-1-1024x427.png
În cazul în care ne alăturăm trecerea trecută la capătul care a fost un triunghi minor al cățărat, am putea vedea ABC în sus, care este de natură restauratoare. În cazul în care această șansă este valabilă, la acel moment valoarea se stabilește rapid către valori minime suplimentare și structura în creștere ar trebui să fie ruptă în orice moment în viitorul apropiat.

În orice caz, costul nu a terminat îmbunătățirea celui de-al cincilea val, deoarece acum mișcarea ascendentă observată ar trebui să împingă costul pentru a depăși nivelul maxim trecut.

AntonioSammy
01-29-2020, 08:28 AM
Costul Ripple s-a extins cu 9,76% față de vinerea trecută, provenind de la 0,214 dolari la 0,235 dolari în cel mai demn de azi. De acum, am observat că energia se reduce, dar valoarea se schimbă în jurul acestor niveluri.
https://www.fxopen.blog/wp-content/uploads/2020/01/xrpusd-1h-2-1024x480.png
În diagrama oră, puteți vedea că valoarea a venit peste nivelul de 1 Fibonacci, cu toate acestea se luptă pentru a continua să se deplaseze la valoarea de 0,786 și deloc așa *** se datorează Bitcoin este departe de valoarea anterioară. Întrucât am observat o reducere de 15,76% de la „maximul anual” la cel mai mic de vineri, această extindere ar putea fi una de restaurare și ar fi al doilea val din amendamentul ABC de grad superior.

Acest lucru se presupune că scopul consumului celui de-al cincilea val este cel mai ridicat anual, însă este încă neînțeles dacă am văzut o rectificare ABC cu un grad mai mare în sus. În cazul în care am făcut că costul este în prezent orientat către un declin mai scăzut, însă cu șansa ca acele trei valuri să fie 123 dintr-o unitate de cinci valuri, la acel moment, creșterea actuală ar fi a cincea. val și ar conduce costul Ripple peste nivelul maxim anual la 0,25435 dolari.

AntonioSammy
02-04-2020, 07:32 PM
De la maximul de duminică, la 0,26198 dolari, am observat că costul Ripple scade cu 5,6%, deoarece a scăzut la 0,24731 dolari în ziua următoare. Valoarea este în prezent schimbată marginal mai ridicată, cu toate acestea este încă în jurul valorii minime de ieri.
https://www.fxopen.blog/wp-content/uploads/2020/02/xrpusd-1h-1024x480.png
Făcând o schemă la conturul orar, puteți vedea că costul lui Ripple a făcut un nivel mai mare contrastat cu cel trecut, în jur de 0,25 USD, care ar putea fi descifrat pe măsură ce al cincilea val din mișcarea de cinci valuri este în sus. Extinderea a fost oprită la nivelul Fibonacci de 0,618, ceea ce face ca acest nivel să fie un punct critic de opoziție și să fie probabil să se completeze ca un moment de rotație între situațiile în vârf în care costul Ripple este să se extindă de aici sau un urs. situații în care costul Ripple ar putea începe să treacă la dezavantaj pe măsură ce valul C de un grad mai mare a fost terminat.

Acest lucru va fi aprobat prin rubrica de declanșare din zona de obstrucție actuală între nivelul Fib la care se face referire și 0,24730 USD interferați cu nivelul mesei. În cazul în care costul va crește cu o creștere ulterioară, ar putea fi normal peste nivelul de 0,5 Fib, dar cu șansa de a sparge ajutorul zonei, am putea vedea o retracție chiar sub 0,2 USD.

AntonioSammy
02-11-2020, 06:29 PM
Valul a scăzut astăzi cu 6,64%, deoarece a provenit de la 0,2873 dolari la cel mai ridicat punct de ieri până la 0,26830 USD cel puțin astăzi. Valoarea este încă schimbată în jurul valorii de la nivelul scăzut prezent și își reproșează regiunea pentru ajutor.
https://www.fxopen.blog/wp-content/uploads/2020/02/xrpusd-1h-1-1024x481.png
Făcând o schemă la diagrama oră, puteți vedea că costul a depășit nivelul critic chiar la 0,26617 USD miercuri trecut și ați gândit *** să rămâneți în cursul celei mai recente săptămâni, dar acum s-a întors pentru a-l testa din nou pentru ajutor. Această retracție minoră a fost realizată la punctul de trecere cu nivelul egal și referit și cu linia de tendință de urcare inferioară, care se aventura să fie nivelul de ajutor al canalului în creștere, care a început să încadreze începând cu 24 ianuarie.

În cazul în care șansa de creștere a canalului în creștere este dezavantajată, costul Ripple va fi stabilit într-un retracement de un grad mai înalt, fără îndoială, sub nivelul egal 0.26617 și, eventual, în jurul celui 0.786 Fibonacci, care va completa ca punct principal de consolidare. spre dezavantaj. Oricum ar fi, dacă valoarea descoperă suport la nivelul egal de 0.26617 și conexiunea cu următoarea notabilă, ar putea fi normal, ceea ce ar duce costul Ripple aproape de 0.3 USD.

AntonioSammy
02-18-2020, 08:14 PM
Costul Ripple s-a redus mai mult în contrast cu costul Bitcoin, deoarece a coborât cu 19,73% de la sâmbătă la 0,33982 USD până la ieri minime la 0,27 dolari, dar și-am dat seama *** să recuperăm cu 8,51% din acel moment înainte și a ajuns la 0,29338 USD cel mult. punct ridicat astăzi. În acest moment costurile sunt schimbate la 0,2844 USD și se luptă să rămână peste nivelul său mare de ajutor plat.

Așa *** ar trebui să fie evident în diagrama oră, costul a ajuns la obstrucția plană critică la 0,29405 USD și a fost respins acolo, motiv pentru care am văzut o retracție înapoi la primul nivel Fibonacci, în conformitate cu dezavantajul, cu toate acestea forța de demitere este la fel de conducând totuși costul mai jos. În cazul în care acest model continuă cu costul, probabil va fi trecut la următorul nivel Fib în linie, care ar conduce costul pe un teritoriu de 0,275 USD.
https://www.fxopen.blog/wp-content/uploads/2020/02/xrpusd-1h-2-1024x450.png
Așa *** am observat o scădere bruscă imprudentă, mișcarea actuală este considerată ca natură restauratoare și este, probabil, a doua undă din remedierea ABC, care a început pe măsură ce mișcarea indiscretă a fost finalizată. Acesta este motivul pentru care m-aș aștepta la o creștere de restaurare ulterioară la nivelul 0 Fib, după care o demitere care s-ar întâmpla este să împingă costul în mod fundamental mai mic, pe măsură ce valul C ar trebui să creeze.

AntonioSammy
02-26-2020, 09:24 AM
La deschiderea de ieri, costul Ripple a fost de 0,2839 dolari, iar din acel moment, este de jos absolut astăzi, până acum, care este de 0,2626 dolari, a făcut o diminuare de 7,51%. Ca și pe contul de Bitcoin, costul lui Ripple este în același timp în derivă în jurul acestor niveluri. totuși, deloc ca Bitcoin, conturul valorii lui Ripple a făcut un contrast mai scăzut, comparativ cu cel trecut, în jur de 0,267 USD. După *** puteți vedea, luând un gander la graficul pe oră, costul realizat în domeniul rulării inferioare sub imensul chiar nivelul la 0,266 USD unde este nivelul 0,5 Fibonacci. Acesta ar putea fi un semn precoce că costul va continua să se deplaseze spre dezavantaj, chiar sub nivelul de 0.786 Fibonacci, care a fost delimitat ca o situație din ancheta trecută, totuși reducerea ar putea să se oprească asupra unei porțiuni a nivelurilor de ajutor mai mari, precum 0.618. Fib sau apartamentul de 0,24730 USD.
https://www.fxopen.blog/wp-content/uploads/2020/02/xrpusd-1h-3-1024x459.png
În cazul în care costul, în ciuda faptului, crește în creștere în ziua următoare, ar putea presupune că această ruptură sub nivelul de 0,266 dolari a fost o plonjare care a retestat regiunea picului de la nivelul scăzut anterior, sperând să aducă o altă rundă de achiziții care este necesară la costul pentru creșterea vitezei ascendente.

AntonioSammy
03-04-2020, 08:04 AM
În plus, costul Ripple a urmat modelul pieței și a revenit de la minimul de duminică la 0,22556 USD cu 7,3%, ajungând la 0,24204 dolari. Începând de ieri, am observat o retracție minoră și o altă tranziție la creștere, costul fiind schimbat la 0,23782 USD în acest moment.
https://www.fxopen.blog/wp-content/uploads/2020/03/xrpusd-1h-1024x461.png
Făcând o schemă la diagrama oră, puteți vedea că am schițat două perspective care ar putea fi în joc. Amândoi acceptă faptul că vedem un ABC la dezavantaj, tot ceea ce contează este că, în cea fundamentală, o reducere suplimentară poate fi privită ca această gamă în care costul a fost de la 26 februarie poate fi al patrulea val din cele cinci -onda C până la dezavantaj. O opțiune ar fi asemănătoare Bitcoin, că remedierea ABC s-a terminat duminică, dar luând în considerare structura valului, nu accept faptul că este la fel de probabil.

Acesta este motivul pentru care urmează să luăm o viteză la nivelul opoziției triunghiului glisant pentru un semn timpuriu cu care putem vedea astăzi o altă legătură.

AntonioSammy
03-10-2020, 06:59 PM
Recent, costul Bitcoin a ajuns la 7709 de dolari, la nivelul de jos absolut provenit de la 9166 de dolari, ridicat sâmbătă, ceea ce reprezintă o reducere de 15,9% în doar două zile. De la ieri, a fost scăzut, am observat o recuperare minoră cu costurile care stăteau acum la un nivel de aproximativ 8100 USD. Această expansiune de 5,3% începând de ieri poate continua, deoarece costul este într-o direcție ascendentă și a ajuns pe zona uriașă uniformă.
https://www.fxopen.blog/wp-content/uploads/2020/03/btcusd-1h-1-1024x462.png
Făcând o schemă la conturul orar, putem observa că această mișcare de scufundare a fost adusă prin demitere la nivelul 1 Fibonacci a unui control de grad superior, care a fost cu adevărat scopul închiderii mișcării de restaurare primară, făcută în iunie în urmă cu un an, după incrementul ilustrativ care a creat totul prin partea principală a anului terminat. În acest fel, aceasta a fost a patra undă din motivarea cu cinci valuri de gradul inferior la dezavantajul, care este unda C a unui număr de minute.

Acest lucru implică că vedem îmbunătățirea celui de-al cincilea val care s-ar fi putut termina. Cu valoarea care începe să se mute în sus, într-un mod indiscret și scăderea anterioară a indicațiilor legate de o activitate bullish împingând costul așa *** s-a demonstrat de la fitil din partea cumpărătorului. În orice caz, nu am văzut cooperarea cu nivelul de ajutor al canalului de scufundare și 0.618 Fibonacci nu a fost considerat unul dintre aceste ajustări.

Este posibil să vedem o altă scădere pentru o reexaminare a nivelurilor sale critice, iar punctul focal ar fi convergența nivelului de 0,786 Fibonacci și obstrucția canalului în scădere la 7377 de dolari. În cazul în care costul, apoi, din nou, începe să se extindă și mai mult de aici și va izbucni până la un nivel mai mare de nivelul de 8506 USD, ar putea arăta că ABC trece la dezavantajul finalizat.

AntonioSammy
03-18-2020, 09:25 AM
Costul Ripple s-a extins cu 18,2%, de la minimul de ieri, la 0,1289 USD la 0,15224 dolari, ceea ce este cel mai de remarcat astăzi. Ca și din contul Bitcoin, expansiunea a fost oprită în opoziția plană primară, în linie cu creșterea, dar forța vișinică va continua probabil. L Privind la conturul orar, putem vedea că scăderea înregistrată sub nivelul de 0,15186 dolari a fost, toate lucrurile luate în considerare, o acțiune de cinci valuri și nu un amendament ABC, ceea ce implică faptul că acum, cu toate probabilitățile, s-a terminat pe minimul de ieri. Acesta este motivul pentru care acum m-aș aștepta la o recuperare, dar doar una remedială, deoarece această motivație în cinci valuri pentru dezavantaj ar putea fi un aflux de un grad mai mare.
https://www.fxopen.blog/wp-content/uploads/2020/03/xrpusd-1h-2-1024x463.png
În cazul în care valoarea continuă să se miște peste opoziția descoperită în prezent, accept faptul că, probabil, vom vedea o colaborare cu nivelul 1.272 Fib la aproximativ 0,2 USD, deoarece acesta a fost cel mai critic nivel plat pentru dezavantaj și reluarea sa căci obstrucția trebuie să se întâmple înainte de dezvoltarea ulterioară a dezavantajului.

AntonioSammy
03-24-2020, 02:13 PM
Costul Ripple s-a extins cu 9,27%, provenind din minimul de ieri, la 0,148 USD până la 0,1617 dolari, la cel mai ridicat punct de azi până acum.
https://www.fxopen.blog/wp-content/uploads/2020/03/xrpusd-1h-3-1024x397.png
Făcând o schemă la conturul oră, puteți vedea o circumstanță comparabilă ca pe contul Bitcoin, întrucât activitatea de valoare face o cale comparativă, însă deloc ca pe seama Bitcoin, al patrulea val s-a scufundat în regiunea primului val. .

Acesta ar putea fi un semn precoce că această expansiune nu este una erupțională, întrucât analiza ar putea fi respinsă, cu toate acestea, avem încă o afirmație inconfundabilă.

AntonioSammy
03-31-2020, 07:14 PM
Costul Ripple s-a extins de la minimul de ieri la 0,163 dolari la 0,17619 dolari, ceea ce a fost o expansiune de aproximativ 8%. Din acel moment, am observat o ușoară scădere, cu toate că costul este în derogare peste nivelul de ajutor demn de remarcat.
https://www.fxopen.blog/wp-content/uploads/2020/03/xrpusd-1h-4-1024x461.png
Făcând o schemă la diagrama oră, putem observa că costul a fost într-o creștere începând cu data de 16 martie, când a scăzut la 0,129 dolari la nivelul maximului cel mai redus, iar din acel moment a făcut o creștere de cinci valuri de aproximativ 45,9%. Acesta este motivul pentru care accept că vedem începutul amendamentului dintr-un grad similar, din care structura actuală este a doua undă, B.

Trecerea la dezavantajul care este necesar să înceapă în cel mai scurt timp, toate lucrurile luate în considerare, ar fi unda C sau a treia undă dacă următoarea mișcare este o altă motivație de început pentru dezavantaj, cu toate acestea, în orice mod, se prevede o scădere suplimentară la în orice caz, un anumit loc se situează în jurul nivelului critic egal la 0,152 USD

AntonioSammy
04-07-2020, 11:13 AM
Costul Ripple s-a extins cu 13,19% de la minimul de ieri, la 0,17856 dolari, ajungând la 0,2021 dolari la cel mai ridicat punct de astăzi. Am văzut costurile într-o direcție ascendentă, dar de curând a început să dea indicații de luptă pentru a depăși mai devreme minora.
https://www.fxopen.blog/wp-content/uploads/2020/04/xrpusd-1g-1024x461.png
Pe conturul orar, putem observa că conexiunea a fost făcută cu o obstrucție uniformă la 0,204 dolari, însă la fel ca un vârf puternic. În prezent, costul speră să se extindă, dar a înregistrat o obstrucție solidă marginal sub nivelul de 1.272 Fib, care, de asemenea, poate fi testat înainte de finalizarea acestei extinderi. S-a observat o dezlănțuire din structura de ascensiune, deloc ca pe contul Bitcoin, însă aceasta este o linie de tendință încă nesatisfăcută, care este motivul pentru care nu putem afirma în mod decisiv.

Pe măsură ce valoarea se îndreaptă către o obstrucție demn de remarcat, suntem sortiți să vedem din nou testarea, dar se va recurge la o retragere înainte de a putea vedea o declanșare în sus. Se poate întoarce la nivelul 1.618 Fib sau poate descoperi asistență la 0,189 USD, dar direcția ascendentă în care a fost costul nu se bazează pentru a continua mai mult timp fără un fundament de ajutor.

AntonioSammy
04-15-2020, 09:03 AM
De la maximul de duminică, la 0,19574 dolari, costul Ripple a scăzut cu 7,32% până la săptămâna după săptămână, la 0,1814 dolari, făcut ieri, încă din acel moment, a făcut o recuperare de 4%, ajungând la 0,1893 USD la cel mai ridicat punct de astăzi. În acest moment, costul este schimbat la 0,1856 dolari și este într-o direcție descendentă, dar oferă o indicație despre greutatea cumpărătorului.
https://www.fxopen.blog/wp-content/uploads/2020/04/xrpusd-1h-1024x478.png
După *** ar trebui să fie evident, costul a fost într-un canal de scufundări începând cu data de 8 aprilie, după o colaborare cu nivelul de 0,204 dolari, unde a descoperit opoziția. Aceasta a fost finisarea celui de-al cincilea val din gradul inferior, în comparație cu Bitcoin, care este motivul pentru care s-a conturat acest interval de scufundări. S-au făcut două rectificări secvențiale ABC, care este motivul pentru care îl observăm probabil pe a treia.

Valul B de la cea de-a treia rectificare ABC, acum asumată până la dezavantaj, a interfațat cu obstrucția canalelor care a dispărut și a fost respinsă, motiv pentru care probabil vom vedea costul rutei Ripple sub nivelul 1.618 Fibonacci pentru un nivel mai mic.

AntonioSammy
04-21-2020, 11:47 AM
Costul Ripple a urmat un exemplu similar ca în contul Bitcoin. De la valoarea maximă de duminică, la 0,197 dolari, am observat o reducere până la nivelul egal de 0,189 dolari, un bob de la acesta până la 0,194 dolari, dar în urma a scăzut la 0,1793 dolari, ceea ce reprezintă o scădere de 7,95% față de nivelul maxim de ieri. În prezent, costul este de aproximativ 0,183 USD și este în direcție descendentă după o recuperare minoră.
https://www.fxopen.blog/wp-content/uploads/2020/04/btcusd-1h-2-1024x479.png
Luând un gander la diagrama oră, puteți vedea că, ca și pe Bitcoin, am văzut 4 valuri care creează de la duminica înaltă. Aceasta este destinată să se încheie ca un declin de cinci valuri, cu un alt nivel inferior din apropiere sub nivelul 1.618 Fibonacci. Înainte de mișcarea de cădere indiscretă, am observat costurile într-o direcție ascendentă într-un mod de cinci valuri. Aceasta ar fi putut fi valul C din mișcarea de remediere în sus, dar ar putea fi valul de început din mișcarea erupției următoare.

În cazul în care valoarea se menține sub 0,1776 dolari, această șansă ar fi discreditată, deoarece costul nu poate merge sub etapa de început a primei valuri a doua.

AntonioSammy
04-28-2020, 11:40 PM
Costul lui Ripple a crescut cu 10,94% de marți trecute, când a stabilit cel mai mic preț, care este 0,17908 dolari, cel mai important, deoarece costul de ieri a fost de 0,1986 USD.
https://www.fxopen.blog/wp-content/uploads/2020/04/xrpusd-1h-2-1024x478.png
Dacă ne uităm la graficul pe ore, putem observa că costul a depășit 0,18939 dolari, ceea ce a atins un nivel notabil de obstrucție, dar expansiunea a închis zona maximului precedent. După *** am văzut aranjarea creșterii directe ca în detrimentul Bitcoin, am putea arăta, de asemenea, că acesta este valul definitiv din motivarea cu cinci valuri. Dacă este valabil, costul în acest moment ar putea crește o altă reevaluare a ratei obstrucției sale, aducând costul la 0,2 dolari în cel mai important punct, dar, din acel moment, mă aștept să fie rambursată.

În mod alternativ, canalul de urcare vizibil este principalul val subacvatic de la următoarea mișcare pripită spre partea superioară și vom vedea o rupere, dar acest lucru este în prezent atât de probabil.

AntonioSammy
05-05-2020, 01:24 PM
Costul Ripple a urmat un exemplu similar ca pe contul Bitcoin, deoarece am considerat că este de 21,3%, deoarece a venit la 0,2357 USD joi trecut, de unde am văzut aranjamentul triunghiului restaurator.
https://www.fxopen.blog/wp-content/uploads/2020/05/xrpusd-1h-1024x480.png
Pe conturul oră, puteți vedea că costul a crescut peste nivelul de 1 Fibonacci, dar a revenit prompt sub el, într-un mod eruș, în timp ce a intrat recent în regiunea vânzătorului. Din acel moment, am observat două niveluri mai mici cu costul, reîncercând acum obstrucția triunghiurilor.

Acesta este motivul pentru care m-aș aștepta la un alt nivel mai scăzut înainte de o ieșire de sub tensiune pentru continuarea creșterii, eventual la nivelul de 0,786 Fib, care ar duce costul Ripple la 0,244 dolari.

AntonioSammy
05-12-2020, 02:28 PM
Costul Ripple s-a redus cu 16,8% față de o săptămână în urmă, când stătea marginal peste 0,22 USD și a coborât puternic din acel moment până la nivelul de 0,187 dolari de la început și a continuat să se miște și mai puțin până la 0,184 dolari după unele dezvoltări laterale. În prezent, costul este din nou peste gradul trecut mai ridicat, dar încă se luptă pentru a trece peste nota de 0,2 USD.
https://www.fxopen.blog/wp-content/uploads/2020/05/xrpusd-1h-1-1024x479.png
În graficul pe oră, puteți vedea că a început să crească din nou după o colaborare cu nivelul egal de 0,18939 USD care a fost testat și a oferit ajutor pentru scăderea costurilor. Deoarece am observat o săritură în partea de jos inferioară, am putea vedea începutul unei alte etape de remediere, care este a patra viteză a gradului superior de motivație în cinci valuri pentru dezavantaj sau ca pe cont de Bitcoin, începutul știrii ABC ca valul de acționare s-a terminat.

Costul a ajuns la primul său punct de opoziție și acum din cooperare, urmează să vedem probabilitatea direcțională suplimentară. În cazul în care valoarea continuă să depășească valoarea de 0,2 USD, s-ar putea întâmpla o cooperare cu 0,204 $ și nivelul 1,272 Fib, dar cu șansa de a începe să scadă de aici ar putea fi mai scăzute imediat cu costul Ripple. .

AntonioSammy
05-19-2020, 11:01 PM
Costul Ripple s-a extins cu 11,81% de luni trecând la acesta, deoarece costul a crescut de la 0,186 USD până la 0,208 dolari în cel mai ridicat punct. Ca în contul Bitcoin, din acel moment, am observat o retracție minoră, cu toate că costul este din nou în jurul valorii maxime anterioare.

În diagramhttps://www.fxopen.blog/wp-content/uploads/2020/05/xrpusd-1h-3-1024x479.pnga oră a lui Ripple, putem observa că costul a făcut câteva asociații cu nivelul 1.272 Fibonacci, cu toate acestea, nu s-a confruntat cu o demitere și, mai degrabă, aduce o greutate în sus, întrucât am observat valori mai mici. Aceasta ar putea fi o mișcare ABC cu trei valuri în sus, caz în care m-aș aștepta la un vârf scurt în interiorul regiunii comerciantului peste nivelul Fib la care se face referință înainte de o mișcare dură în vârf, ca ultima dată când costul a trecut la dezavantaj.

Acestea ar fi toate lucrurile considerate a patra undă din următoarea mișcare de cinci valuri la dezavantajul unui grad mai mare, cu toate acestea, cu șansa de dezactivare a faptului că valoarea arată *** să treci peste zona de 0,21 dolari în care va intra în regiunea primului faceți undă și respingeți contul, făcându-l de conceput, acesta este începutul unei alte acțiuni care urmează să conducă costul Ripple peste nivelul maxim din aprilie.

AntonioSammy
05-27-2020, 01:39 PM
Costul Ripple s-a redus cu 8,92% față de luni, când a fost cocoțat la nivelul de 0,207 dolari, estimat la nivelul de 0,189 dolari realizat joi trecut, însă a fost din nou testat ieri. În momentul de față, costul este schimbat la 0,19422 USD și se află într-o traiectorie ascendentă.BTC și XRP - A început declinul? Pe diagrama oră, puteți vedea că costul a asociat cu nivelul 1.272 Fibonacci de luni trecut, unde a fost demis. și a făcut o mișcare glisantă în regiunea minusului anterior. Acest nivel a fost testat ieri pe o viteză rapidă, iar valoarea descoperită ajută acolo încă o dată, ceea ce a provocat o altă creștere.
https://www.fxopen.blog/wp-content/uploads/2020/05/xrpusd-1h-4-1024x481.png
Această evoluție este, după toate probabilitățile, cea de-a patra undă din acțiunea de cinci valuri către dezavantajul, cu cel observat în prezent, fiind o undă de restaurare a verificării gradului inferior. S-ar putea depăși un pic anterior mai puțin cu toate acestea, însă nu poate trece peste nivelul 1.272 Fibonacci sau ar respinge valoarea. În cazul în care acest lucru este valabil, în acest moment vom observa, în mod imagativ, o altă reexaminare a obstrucției nivelului Fib, determinată de o altă concediere, care va ghida costul Ripple către nivelul Fib inferior, în jur de 0,18 USD.

AntonioSammy
06-02-2020, 02:10 PM
Costul Ripple s-a extins cu 7,1%, de la 0,2154 dolari, estimat ieri până la nivelul maxim actual, la 0,2154 dolari. În ciuda faptului că totul a fost schimbat, nu este normal pentru instanța Bitcoin.
https://www.fxopen.blog/wp-content/uploads/2020/06/xrpusd-1h-1024x427.png
BTC și XRP - Mai mult în așteptare În graficul pe oră, puteți observa că noua versiune anterioară a fost respinsă cu unitatea de cinci valuri de plonjare anterioară care s-a terminat la uriașul chiar și de 0,18939 USD, după care aparent a început o creștere remediată cu trei valuri.

Acesta este motivul pentru care aș anticipa că o creștere suplimentară ar trebui să fie în jurul regiunii scopului consumului celui de-al doilea val din motivația de alunecare trecută care aduce obiectivul de valoare 0,222 USD. Așa *** a indicat acest nou raport, ar fi rezultatul undei C de la ABC ascendent, după care va fi avută în vedere continuarea descendenței.

Și fără șansa ca, oricum, costul să depășească acest nivel și să facă o retracție minoră înainte de a continua să se mute mai departe, ar putea demonstra că vedem îmbunătățirea unei alte creșteri în timp ce trecerea actuală fiind a treia undă din motivația cu cinci valuri, mai degrabă decât unda C asumată acum.

AntonioSammy
06-09-2020, 08:34 PM
Costul lui Ripple a urmat un exemplu comparativ cu cel al Bitcoin, deoarece o creștere erupțională în creștere a creșterii a fost realizată marți trecute, după care am observat o mișcare plictisitoare sub faza sa de început. Reducerea observată a fost de aproximativ 8,42% provenind de la 0,215 USD la 0,197 dolari, cu toate acestea, a început să se extindă după aceea și a ajuns să retesteze nivelul 1.272 Fibonacci.
https://i.postimg.cc/d0w6H4FZ/2.png
Făcând o schemă în diagrama oră, puteți vedea că valoarea a descoperit opoziția la nivelul Fib și s-a deplasat lateral de la acel moment înainte, în cea mai mare parte sub nivelul chiar mai mic de remarcat la 0,204 dolari. Structura valurilor depășește faptul că am văzut finalizarea remedierii ABC, care este motivul pentru care o mișcare de scufundare de aici ar arăta probabil, mai ales gândindu-ne la faptul că am văzut consumarea unei declinuri de cinci valuri urmată de un trei- valul unu.

Costul ar putea, în principiu, să facă un alt efort pentru o depășire a ritmului față de nivelul Fib menționat, totuși, îmi va fi greu să cred că dezlănțuirea va fi făcută, deoarece presiunea comercianților pare mai mult bazată acum.

AntonioSammy
06-16-2020, 07:31 PM
Costul Ripple s-a extins cu 6,29% de la ieri, la 0,1823 dolari, deoarece a ajuns la 0,19384 dolari în punctul cel mai demn de azi. În momentul de față, acesta este schimbat în mod marginal mai mic, cu toate acestea este încă într-o direcție ascendentă, oarecum deplasându-se în lateral.
https://www.fxopen.blog/wp-content/uploads/2020/06/xrpusd-1h-2-1024x480.png
Pe conturul orar, puteți observa că a fost realizată o defalcare sub nivelul de remarcabil nivel egal, de 0,18939 dolari, dar costul a revenit deasupra acestuia din nou, în jurul nivelurilor de la care s-a efectuat deplasarea care a scăzut. Ca și în cazul Bitcoin, această evoluție din 12 iunie seamănă cu o altă revizuire a ABC, care este motivul după o altă mișcare în creștere minoră, m-aș aștepta ca o scădere legitimă să conducă la costul Ripple cu totul mai mic.

Începând cu a doua iunie, am observat începutul trecerii în grabă a dezavantajului care a dus costul la o devalorizare de 14,23%, cea pe care o vedem în prezent, este cu siguranță o reîncercare a regiunii de 0,19 dolari pentru regiunea actuală completând drept obstrucție. înainte de a începe declinul.

AntonioSammy
06-30-2020, 07:50 PM
De la sâmbătă, la 0,169 dolari, costul Ripple a revenit cu 6,26%, deoarece a ajuns la 0,17958 dolari în cel mai ridicat punct, dar este în prezent schimbat ceva mai mic, deoarece a început să descopere opoziție sub nivelul 1.618 Fibonacci.
https://www.fxopen.blog/wp-content/uploads/2020/06/xrpusd-1h-4-1024x462.png
În graficul pe oră, puteți vedea că, ca și în cazul dezvoltării ulterioare a dezavantajului Bitcoin, ar fi normală de aici, întrucât, după toate probabilitățile, îmbunătățim ajustarea cu trei valuri în prima măsură din prima iunie. este valabilă, la acel moment structura de plonjare observată acum din al șaptesprezecelea este o acțiune cu cinci valuri și va continua să încadreze pentru un alt nivel mai mic, contrastat cu cel de sâmbătă.

După rezultatul acestei mișcări în scădere, am putea observa o recuperare de un grad similar, cu toate acestea, o scădere pe termen mai lung ar putea arăta, de asemenea, probabil dacă WXY restaurativ este atras de două unde suplimentare X și Z.

AntonioSammy
07-07-2020, 07:22 PM
Costul lui Ripple a crescut esențial până la ritmul de creștere, întrucât duminica scăzută a fost de 0,175 dolari. Am observat o expansiune de 8,33%, valoarea atingând 0,18977 USD la un nivel plat remarcabil și a crescut chiar și mai mult peste nota de 0,19 USD. Pe măsură ce a intrat în zona superioară, unde domeniul vânzătorului este o serie de licitații a fost lansată, iar costul a scăzut cu aproximativ 3,1% de la acest moment și se află la 0,184 USD în acest moment.
https://www.fxopen.blog/wp-content/uploads/2020/07/xrpusd-1h-1024x481.png
Făcând o schemă la conturul orar, putem observa că, în ciuda faptului că s-a observat o forță prăbușită grăbită, această expansiune ar putea fi, în orice caz, inclusă ca natură restauratoare, întrucât nu am observat o creștere, precum se aștepta recent la 0,5 Fibonacci nivel pentru îmbunătățirea undei C. Toate lucrurile luate în considerare, această expansiune poate continua pentru o altă val până la capăt, întrucât unda C este să creeze într-un mod cu cinci valuri și, se pare, am văzut trei, caz în care scăderea observată în prezent ar fi a patra.

În prezent, costul este similar cu cel al contorizării Bitcoin pentru a reîncepe, este încurcat obstrucția pentru ajutor, iar dacă ajutorul este disponibil, probabil că vom vedea continuarea în sus, însă în cazul în care valul Y într-o măsură suplimentară a terminat noi ar putea vedea costul care trece direct la dezavantaj pe măsură ce o crește o altă scădere.