PDA

View Full Version : A stratégia a Forex-ban kötelező

raulsena
09-30-2018, 07:04 AM
Ez lesz a kereskedési folyamata, ha nem rendelkezik jó kereskedelmi stratégiával, nincs mód arra, hogy sikeresen kereskedjen a forex kereskedésben. Szüksége van egy stratégiára ahhoz, hogy megvásárolhasson és eladhasson, egy stratégiára van szükség ahhoz, hogy jobban összpontosítson a jó összeg megszerzésére. Személy szerint megtanultam, hogy egy stratégiával javultam a kereskedelem módja, nem tudok kereskedni jó fejlesztésekkel.

raulsena
12-19-2018, 05:26 AM
Megnyitjuk a témát, gyorsan csatlakozzunk a témához

Marton
01-04-2019, 05:39 AM
Van egy kis küldetésem ennek az üzletnek a vonatkozásában is. Havonta folyamatosan keresek pénzt, és ez az utolsó küldetésem. Mert ha nem havonta keresek pénzt, akkor nem használom a nyereségemet, ha szükséges. évről-évre jelenítse meg a számlát, hogy növelhessem a tőkét és a jövedelmet.

Virágg
02-05-2019, 10:12 AM
gvásárolhasson és eladhasson, egy stratégiára van szükség ahhoz, hogy jobban összpontosítson a jó összeg megszerzésére. Személy szerint megtanultam, h

frioyo
05-02-2019, 09:05 AM
A forex kereskedési piacról való kilépés nem igazán egy lehetőség a forex kereskedési piacon. Ahhoz, hogy jó kereskedelmi eredményt érjünk el, a kereskedelemben használjuk a hozzáállást. Az egyetlen dolog, amit tehetünk, ha nem kapjuk meg azt a devizapiacon, hogy megbizonyosodjunk arról, hogy megtaláljuk a probléma Ruth-ját, és nem futunk a kereskedésből

raulsena
08-28-2019, 07:15 PM
nyitott téma most