PDA

View Full Version : or tapasztalatoka

frioyo
08-06-2018, 07:34 AM
A készségek a tapasztalatok második neve A tudás a tanulás második neve Amikor a forex kereskedésről beszélünk, akkor először ismerni kell a forex ismeretét Másodszor, amikor a forexről tudunk, akkor tapasztalatokat szerezhetünk . És ugyanaz a tapasztalat ad nekünk a készségeket.

Gergely
09-20-2018, 08:37 AM
ha elveszítjük a pénzünket, az erkölcsök egy ideig le lesznek, de harcolnunk kell, hogy visszaszerezzük a nyereségünket. Ne engedje, hogy az érzelmei mindent irányítsanak. Lépjen vissza erős elemzéssel és stratégiával. Gyõzze meg a szomorúságodat. mindenki.

Virágg
12-18-2018, 08:32 AM
Nem tudom biztosan mondani, hogy a forex kereskedelem a legjobb üzleti valaha, de egy dolog tudom biztosan, hogy a forex egy nagyon nyereséges vállalkozás, hogy bárki el tudja dönteni, hogy csatlakozik bármikor. valójában ez egy olyan vállalkozás, amely nagyon jövedelmező és lehetőséget nyújt számunkra, hogy magunknak készítsen valamit. olyan büszke vagyok, hogy forex kereskedő vagyok, és nem hiszem, hogy hamarosan el fogom hagyni ezt az üzletet

Attila
01-04-2019, 06:39 AM
Igen, minden bizonnyal hosszú és nagy küldetésem van a célom elérésében a forex kereskedelemben a karrierem során. Forexet kereskedek sok éven át, és pozitív vízióm van a forex pályafutásomról. Jó előrehaladást érek el, és remélem, hogy a jövőben ezt a vállalkozást fogom bevinni a fő bevételi és fő szakterületemnek. A Forex nagyszerű vállalkozás, hogy pénzt szerezzen karrierünkben.

Virágg
01-29-2019, 12:56 PM
Igen, minden bizonnyal hosszú és nagy küldetésem van a célom elérésében a forex kereskedelemben a karrierem során. Forexet kereskedek sok éven át, és pozitív vízióm van a forex pályafutásomról. Jó előrehaladást érek el, és remélem, hogy a jövőben ezt a vállalkozást fogom bevinni a fő bevételi és fő szakterületemnek. A Forex nagyszerű vállalkozás, hogy pénzt szerezzen karrierünkben.

Ha úgy gondolja, hogy a demo kereskedelem időrabló gyakorlat, akkor komolyan kétségbe vonom a profi kereskedők fejlődését, mert az élő kereskedelem katasztrofális lesz azok számára, akik figyelmen kívül hagyják a demó számlák erejét, igen demo-fiók hiányzik néhány szempont, de fontos

Bence
04-29-2019, 12:46 PM
a nyereség nem jön el minden alkalommal, mert a kereskedő nem nyeri meg az összes kereskedést, amit meg fog tenni, a kereskedőnek elvárnia kell a veszteséget, amikor elvárja a keresetet, a kereskedőnek kis kockázattal kell kereskednie a veszteség lehetőségének csökkentése és a nyereség csökkentése érdekében.

Istvan
05-20-2019, 09:00 AM
Igen, ha a veszteségeket pozitívan vesszük, mint lehetséges, fontos, hogy fegyelmünket a kereskedelemben tartsuk, mert ha fegyelem vagyunk, akkor megakadályozhatjuk, hogy sok pszichológia valódi számlát alakítson ki, különösen mohó és félelem. Ha fegyelem vagyunk, akkor kereskedési tervünkként kereskedhetünk, és minden tervezést könnyebb elérni.

raulsena
08-28-2019, 08:15 PM
nyitott téma most

raulsena
03-28-2020, 08:22 PM
újra...

raulsena
06-27-2020, 06:34 PM
újra...

raulsena
08-28-2020, 04:22 PM
újra...