PDA

View Full Version : stratégia

Nikolett21
04-02-2018, 09:10 AM
melyik stratégiát használja a verseny nyerésére

Virágg
04-05-2018, 08:38 AM
Eu acho que cada estratégia tem seus próprios benefícios

Virágg
04-12-2018, 08:52 AM
Ami a devizapiaci kereskedelmet illeti, nagyon fontos az a tény, hogy minden kereskedő Learner. Ezért az új kereskedő számára nagyon fontos, hogy nagyon komolyan vegye napi tanulását. Végül is a tudás, amit mondanak, hatalom.

Virágg
04-17-2018, 08:25 AM
A forex piacon az a jó dolog, hogy mindkét módszert meg kell keresnünk, amikor arra számítunk, hogy egy pár / eszköz árfolyama lefelé esik, eladhatjuk és később csökkenthetjük az ügyletet, így profitot érhetünk el. Hasonlóképpen, ha arra számítunk, hogy az árak felfelé haladnak, megrendelést rendelhetünk és magasabb áron zárhatjuk. Tehát függetlenül attól, hogy a piac felmerül-e vagy lemegy-e, lehetőséget biztosít számunkra a kereskedéshez.

Nikolett21
04-30-2018, 09:13 AM
az egyszerű a stratégia, annál hatékonyabban tudunk dolgozni

Virágg
05-02-2018, 09:20 AM
Eddig tudom, hogy a forex egy igazi üzlet. Azt hiszem, miért kezeljük a forex-et, mint egy hamis üzletet, mert ott vannak az üzleti világban a nagy bankok és kormányok. Ha forex hamis, akkor nyilvánvalóan nem kereskedtek forex. Tehát könnyen megtehetnénk ezt az üzletet anélkül, hogy aggódnánk.

Bence
05-31-2018, 07:43 AM
Igen haver. Remélem, hogy megvalósíthatom az álmaimat ebben az üzletben. Jó kereskedő akarok lenni, és mégis szeretném megvalósítani az álmaimat ebben az üzletben. Ebben az időben keményebben kell dolgoznom, hogy minden álmom elérhesse. Az egyik álma az, hogy segítsen a szegénynek, és remélem elérhetem ezt az álmot. Kívánjak egy jó szerencsét barátom.

Nikolett21
06-29-2018, 08:13 AM
Igen, ez nagyon fontos a veszteségek és hibák kijelölése érdekében, mert nincs probléma, ha veszteségeket okozzunk a kereskedés közben, de a nagy probléma az, ha nem tanítjuk a hibáinkat, mert a hibáktól való tanulás mindig növeli tapasztalatunkat és a tudás ebben a vállalkozásban, és amikor újra megpróbáljuk kompenzálni a veszteségünket, mindig elkerüljük ezeket a hibákat, és ez mindig vezet minket a sikerhez a kereskedelmi

Fruzsi
08-06-2018, 06:31 AM
A készség és a tudás két fontos dolog a Forex piacon, és fontosabb, mint a pénz sikeres kereskedelme. Tehát a dicsőséggel és keresettel való kereskedelemhez óriási készségre és tudásra van szükség. Mert ez segíti a túlélést itt sokáig a kereskedési világban. Tehát kereskedőnek kérem Önt, hogy egyre több tudást és készséget szerezzen, hogy szembenézzen a különböző és válsághelyzetekkel. Tehát a Forex piacon megfelelő készségekkel és ismeretekkel kell kereskednie.

Zétény
09-20-2018, 07:35 AM
Nagyon erős kereskedelmi stratégiára van szükségünks

Fruzsi
12-14-2018, 08:59 AM
Ha arra számítasz, hogy a forex piacon elkezdenek aranyat köpködni és pénzt keresni neked, mint valami képzett majom, ami mindent megtesz, amit mindenkor mondasz, biztos vagyok benne, hogy egy nagy sokk a Kong és a rövid futamain valójában a kereskedési karrier. Szóval vegye be idejét, hogy elsajátítsa.

Zsombor
12-17-2018, 06:56 AM
A nyereség minden nap jön, de reményt kell szereznie, amikor a trendet a kereskedelemben tartja. Ha ez a tendencia mentén halad, akkor hosszú távon biztosan eléri. A kereskedő néhány órát tölthet a kereskedelemben, hogy megragadja a kereskedelmet...

Virágg
12-17-2018, 06:58 AM
Azt hiszem, legalább évekig nehéz tanulást és képzést kell kitenni ahhoz, hogy sikeresek legyünk, és egyenlõ nyereséget nyerjünk kereskedelmünkbõl. A gazdagság vagy a nagy pénz egy nap alatt, héten, vagy akár egy hónapon belül nem lehetséges és realisztikus a forex piacon.

Agoston
12-19-2018, 06:55 AM
Ha pénzt veszítek újra és újra a forex üzletben, azt hiszem, hogy lusta vagyok, hogy nehezebben tanuljak, vagy mindig hibáztattam, hogy kockáztattam a pénzemet mohó módon. Miután lehűltem az érzelmeimről, azt gondolom, hogy sok év múlva van ma, és mi a jó terv, hogy folytatódnom kell a forex üzletben.

Laszlo
12-24-2018, 06:03 AM
Igen, a nyereség nagyon fontos, mert a nagy nyereségtől a nagy veszteségig való megfordulás nagyon fájdalmas minden kereskedő számára, függetlenül attól, hogy milyen erős az ilyen kereskedő, amikor már a tőkéjének 20% -a pozitív és 50% -kal fejezi be a kereskedelmet tőkéje, az ilyen esemény az a leginkább sajnálatos esemény, amely egy kereskedővel megtörténhet.

Laszlo
12-26-2018, 06:27 AM
Mindig van egy stratégia, ha nem követünk semmilyen stratégiát, azt jelenti, hogy követed a saját stratégiádat, és a saját stratégiád mindig jobb, mint mások, mindig követnünk kell magunkat, és meg kell tennünk, amit az elméd mondott mindig hallgatni másokat és gondolkodni, ha tetszik kereskedési mód, majd kövesse másképp kövesse magát, és lépésről lépésre használja a kis tétel méretét.

Barnabas
12-28-2018, 08:44 AM
Természetesen lehetséges, hogy sikerüljenek a Forex kereskedési üzletágban, hiszen sokáig keményen kell dolgoznunk, és követniük kell a Forex szabályait és fegyelmét is. Azt hiszem, ha folytatod a kereskedésedet és túléled itt is hosszú ideig idő, akkor sikeresnek kell lennie a Forex kereskedési üzletágban.

Ákos
12-31-2018, 06:33 AM
Az elemzés a kereskedelem sikerének gerincét képezi, a jó elemzés jó kereskedelmet és nyereséget eredményez, két fő elemzésünk van, amelyek a kereskedő számára nagyon fontosak, és jól kell végezni, a kereskedők naponta használják a technikai és alapvető elemzést elemezni a piacot a megfelelő kereskedéshez, a kettő egymástól függ.

Agoston
01-09-2019, 06:40 AM
A sikert nagyon nehéz elérni, és sok más tanulásra, tapasztalatra és kemény munkára van szükség a siker eléréséhez. Tehát ahhoz, hogy a kereskedő sikeres legyen, meg kell tennie az idejét, hogy folyamatosan tanuljon és gyakoroljon.

Bence
01-15-2019, 08:06 AM
A nagy tőke kezelése nem lehet probléma!

Először is a tőkének kell lennie, amellyel elveszítenie kell, és olyan pénzzel kell eljutnia, amelyet megengedhet magának elveszíteni!

Ezután kockáztassuk a kereskedelemben a lehető legalacsonyabb kockázatot, hogy ne veszítsen el sokat, és tőkéje nagy részét tovább kereskedje

A készségek javítása is szükséges, mivel nélkülük nem lehet hatékonyan kereskedni

Így láthatjuk, hogy néhány lépést szisztematikusan kell követnünk, hogy még alacsony kockázatokkal is szerezzen jó eredményeket ...

Virágg
01-31-2019, 07:11 AM
Nyilvánvaló, hogy a Forex-ben a célom, hogy pénzt keressek rajta. És nem csak pénz, hanem sok pénz. Minden kereskedő, hogy hogyan csatlakozik a Forex-hez az oknál, hogy pénzt keresjen. A pénz számunkra is fontos, hogy jobbá tegyük az életünket, és emeljünk életszínvonalunkat és éljünk legendaként.

Zsombor
02-28-2019, 06:14 AM
Kedves fórumaink, a Forex kereskedők nagy százaléka veszít pénzt a forex kereskedésben. A trad forex tanulása nehéz lehet. Amikor elkezdi a kereskedést, tudnia kell, hogy mit szeretne elérni. És fontos, hogy a célját relatívan állítsd be. A cél beállítása után cselekvési terv szükséges a cél eléréséhez. Természetesen nehéz a megfelelő stratégia nélkül.

Sándor
03-15-2019, 06:51 AM
Eddig tudom, hogy a forex egy igazi üzlet. Azt hiszem, miért kezeljük a forex-et, mint egy hamis üzletet, mert ott vannak az üzleti világban a nagy bankok és kormányok. Ha forex hamis, akkor nyilvánvalóan nem kereskedtek forex. Tehát könnyen megtehetnénk ezt az üzletet anélkül, hogy aggódnánk.

sok kereskedő szakmailag kereskedik, jó pozíciót kell fenntartanunk ahhoz, hogy a kereskedelemben pozitív pozitív jelzéssel dolgozzunk, kereskedést folytassunk ahhoz, hogy a dolgok helyesen maradjanak, és pozitív megjegyzést tehetünk arról, hogy hogyan dolgozzunk együtt azzal, ami segítsen a kereskedelemben, és ezzel nyereséget kapjon

Bálint
04-01-2019, 09:59 AM
A sikert nagyon nehéz elérni, és sok más tanulásra, tapasztalatra és kemény munkára van szükség a siker eléréséhez. Tehát ahhoz, hogy a kereskedő sikeres legyen, meg kell tennie az idejét, hogy folyamatosan tanuljon és gyakoroljon.

Én vagyok intrday kereskedő, de én személy szerint soha nem szívesebben naponta bejutni a nyereség kedvéért, nem minden nap jó nap, ha három napot szeretnél kereskedni egy héten belül, még akkor is, ha kevésbé okoz okot, ha a trend nem felel meg a stratégiánknak, jobb, ha elkerüljük a kereskedést és várjon a megfelelő időben.

Nikolett21
04-29-2019, 11:39 AM
Eu acho que cada estratégia tem seus próprios benefícios

A nyereség és mindig nyereség, ez a kereskedelem szempontjából eléggé rossz és elfogadhatatlan gondolkodás, mivel jó kereskedőnek nem szabad azt kívánnunk, hogy minden üzletünk nyereségessé válhasson, hanem mindig a másik oldalról gondoskodjon a kereskedőtől. nem lenne diszkabilizálódó, és ő mindig is összpontosít.

Virágg
04-30-2019, 10:42 AM
Én vagyok intrday kereskedő, de én személy szerint soha nem szívesebben naponta bejutni a nyereség kedvéért, nem minden nap jó nap, ha három napot szeretnél kereskedni egy héten belül, még akkor is, ha kevésbé okoz okot, ha a trend nem felel meg a stratégiánknak, jobb, ha elkerüljük a kereskedést és várjon a megfelelő időben.

Hát egy nagy veszteség után nagyon nehezen motiválhatja magát a kereskedelemben, mert mélyen azt gondoljuk, hogy elhagyjuk és eltöltjük ezt a sok időt, hogy valami jóat hozzunk ki a forex-ből. Nyilvánvalóan sok pénzre van szükségem, és csak úgy tudom elérni, hogy a pénzösszeg csak Forex kereskedésen keresztül történjen.

Nikolett21
05-02-2019, 09:03 AM

A Forex kereskedés nagyon népszerű üzlet, és számos új ember csatlakozik a Forex kereskedéshez, de sokan kilépnek a deviza kereskedésből is. A kilépés fő oka a veszteségek és a rossz elvárások miatt elkövetett csalódás. A legtöbb quitters olyan ember, aki úgy gondolta, hogy a forex könnyű lenne, és csalódást szenvedett, miután elvesztették a pénzt, és kiléptek.

Talius
05-20-2019, 07:56 AM
Igen haver. Remélem, hogy megvalósíthatom az álmaimat ebben az üzletben. Jó kereskedő akarok lenni, és mégis szeretném megvalósítani az álmaimat ebben az üzletben. Ebben az időben keményebben kell dolgoznom, hogy minden álmom elérhesse. Az egyik álma az, hogy segítsen a szegénynek, és remélem elérhetem ezt az álmot. Kívánjak egy jó szerencsét barátom.

azok számára, akik új és akik csak először találkoznak ezzel a veszteséggel, és ezt a veszteséget követően ismerik a veszteség okait, és a következő életben mindig tanulnak valamit, és teljes körű figyelmet szánnak rájuk, ez jó dolog és nekik előnyös

Kristóf
05-31-2019, 09:14 AM
Barátod, akinek teljesen igaza van, a tanulás nagyon fontos a Forex Trading sikeréhez. Biztosíthatod, hogy a jövedelem akkor lesz, amikor a tanulás megtörténik. A legjobb platform a forex kereskedéshez: mt5. tapasztalatok és ereszcsatornák, amelyek miatt az új tag részesült. Tehát, amennyire csak lehetséges, a Forex kereskedési platformjával együtt, a gyakorlatban a lehető legjobban gyakorolhatja a demó számlát, tartsa meg a találkozót a vezető kereskedőjével, egy nap mikor fogsz sikerüljön.

Zsombor
08-22-2019, 09:38 AM
fontos az a tény, hogy minden kereskedő Learner. Ezért az új kereskedő számára nagyon fontos, hogy nagyon komolyan vegye napi tanulását. Végül is a tudás, am

Levente
08-27-2019, 07:50 AM
A forex piacon az a jó dolog, hogy mindkét módszert meg kell keresnünk, amikor arra számítunk, hogy egy pár / eszköz árfolyama lefelé esik, eladhatjuk és később csökkenthetjük az ügyletet, így profitot érhetünk el. Hasonlóképpen, ha arra számítunk, hogy az árak felfelé haladnak, megrendelést rendelhetünk és magasabb áron zárhatjuk. Tehát függetlenül attól, hogy a piac felmerül-e vagy lemegy-e, lehetőséget biztosít számunkra a kereskedéshez.
Egy másik dolog, kivéve a nagy mozdulatokat és a Szétterjedést, amelyek vannak, alig határoznak meg hírekkel. Látom, hogy azoknak a kereskedőknek szólnak, akik régen voltak Forexben, és a hírektől és más ismeretlen körülményektől függetlenül értelmezhetik a piaci trendeket.

Mihae
09-13-2019, 11:28 AM
szia barátaim, hogy vagy ez egy jó téma, amelyet meg kell tanulnod a hibáidtól, ha tévedsz, meg kell tanulnod a hibádtól, amely már a korai szakaszában volt, vagy végül ez egyszerű módszer arra, hogy összehasonlítsd a hibádat és a jó döntés ilyen módon jó színház lesz a modern korban

Bálint
10-01-2019, 09:53 AM
eg kell tanulnod a hibáidtól, ha tévedsz, meg kell tanulnod a hibádtól, amely már a korai szakaszában volt, vagy végül ez egyszerű módszer arra, hogy összehasonlítsd a hibádat

Zétény
10-09-2019, 05:59 AM
sz, meg kell tanulnod a hibádtól, amely már a korai szakaszában volt, vagy végül ez egyszerű módszer arra, hogy összehasonlítsd a hibádat

Zsombor
10-28-2019, 03:08 AM

Igen, kedves, a forex tapasztalatokból a veszteség akkor is származik, ha pozitívnak gondolkodunk, akkor úgy érezhetjük, hogy amikor veszteséggel szembesülünk, ez szintén jót jelent nekünk, mert a veszteségből is levonjuk a leckét. A veszteség az érzelmek ellenőrzésének alapvető kulcstényezője, így nem kell aggódnia, és mindig pozitívan gondolkodni, és a veszteségből is levonulni.

Barnabas
12-02-2019, 06:17 AM
et, így profitot érhetünk el. Hasonlóképpen, ha arra számítunk, hogy az árak felfelé haladnak, megrendelést rendelhetünk és magasabb áron zárhatjuk. Tehát függetlenül attól, hogy a piac felmerül-e vagy lemegy-e, lehetőséget biztosít számunkra a kereskedéshez.

Tibor
02-24-2020, 06:39 AM
árhatjuk. Tehát függetlenül attól, hogy a piac felmerül-e vagy lemegy-e, lehetőséget biztosít számunkra a kereskedéshez.