PDA

View Full Version : hola

Dumitru
03-30-2018, 10:21 AM
salut poporului român

ATANASE
04-30-2018, 10:11 AM
eu sunt unul din romania

Vasile
05-31-2018, 08:32 AM
Cred că forex-ul este o modalitate bună, astfel încât să puteți începe să visezi și să-ți umpleți speranțele, dar ar trebui să începeți să învățați despre ea și să începeți să depuneți eforturi pentru a obține succesul și a vă face visele reale, dar faptul că majoritatea forex-urilor comercianții nu învață, ei doar visează

alinaanca
06-29-2018, 08:59 AM
Marcați în principal greșeala dvs. Greșeala este cel mai important lucru pe care ar trebui să-l îngrijiți. Nu vă faceți griji cu privire la alte lucruri. Aveți grijă de greșeala dvs. Dacă puteți sta departe de greșeală atunci profitul va veni la tine în mod automat. Încearcă tot ce ai mai bun, ca să nu faci nici o greșeală ..

Decebal
07-25-2018, 10:46 AM
Bună ziua din oraș

Dumitru
12-14-2018, 06:56 AM
Forex nu este un joc, este o afacere pură pe care cei care o iau în serios pot câștiga foarte bine, avem nevoie de o mulțime de cunoștințe și abilități de tranzacționare pentru ca noi să putem deveni de succes, cei care văd Forex trading-ul ca joc nu în ultimul timp pe această piață deloc.

ATANASE
12-19-2018, 05:56 AM
Cu adevărat, nu vreau să evit pierderile mele aici, așa *** sunt sigur, nu este posibil de fapt! Dar asta nu înseamnă că îmi place să-mi pierd banii, de fapt nu am un plan specific cu pierderile mele! Pentru că îmi pot recupera cu ușurință pierderile din strategia mea de tranzacționare personală, așa că îmi iau cu ușurință pierderile mele mici!

AntonioSammy
03-27-2020, 07:25 PM
redeschis