PDA

View Full Version : EA

AntonioSammy
03-26-2018, 03:43 PM
Dacă sunteți pe cale de a utiliza de tranzacționare automată (EA) în valută
vă rugăm să vă împărtășiți experiența sau EA cu raportul lor în această secțiune a forumului.

alinaanca
03-30-2018, 11:26 AM
Eu spun că EA sunt bune dacă le verificăm mai întâi contul demo

ECATERINA
04-02-2018, 09:48 AM
Cred că EA plătită sunt bune pentru a fi utilizate

teodora
04-30-2018, 11:07 AM
Eu încă nu cred că consilierul de experți se întreabă că doar automatizează munca specifică numai de către

teodora
05-02-2018, 11:06 AM
Complet corect și corect, nu există nimic fals despre tranzacționarea în valută, singura modalitate în care o persoană poate fi înșelată în valută este dacă nu tranzacționează cu un broker autentic care este înregistrat și controlat. Acesta este motivul pentru care un comerciant trebuie să fie atent de care broker de Forex să vă înregistrați, este foarte important.

ECATERINA
05-31-2018, 09:36 AM
Da, afacerea de tranzacționare Forex poate face ca visul fiecărui comerciant să vină, poate să-i ajute să crească. Visul meu în Forex este simplu și, de asemenea, majoritatea celorlalți comercianți visează simplu, toți visăm să ne dezvoltăm într-o măsură care să putem începe să facem profituri consecvente în tranzacționarea noastră.

teodora
12-14-2018, 07:59 AM
Da, cu siguranță tranzacționarea în valută este ca un joc, dar un joc diferit - un joc care descrie război și tactici. Nu mulți oameni știu că tranzacționarea în valută este ca un joc care captează condițiile de luptă și manevrele. Comercianții instituționali din marile bănci și fondurile speculative care transferă piețele sunt vicleniști. Îi place să lupte murdar și, de obicei, nu au nici o îndoială, aruncând tot ce au ajuns într-o afacere. Ei sunt foarte familiarizați cu subiectele din teoria jocurilor, structura pieței și strategia de piață. Performanța mea de tranzacționare sa schimbat de fapt după ce am început să joc cu jocul și mentalitatea de luptă.

alinaanca
12-17-2018, 01:26 PM
folosind EA este bun, dar cred că ar trebui să-l utilizați cu moduri de canal multi ceea ce spun

AntonioSammy
12-17-2018, 01:28 PM
folosind EA este bun, dar cred că ar trebui să-l utilizați cu moduri de canal multi ceea ce spun

Pai depinde.
de ce nu deschideți un cont demo cu FXOPEN, testați-vă strategia de tranzacționare astfel încât să știți mai multe despre widget-ul dvs.

teodora
12-19-2018, 06:57 AM
a face un robot puternic este foarte greu

alinaanca
12-20-2018, 08:57 AM
Este adevărat că abilitățile și cunoștințele tale din ce în ce mai multe conduc spre succes în orice domeniu, dacă vrei să câștigi profit în forex, decât trebuie să o înveți în mod corespunzător, există atât de multe informații disponibile pe internet care pot fi folosite pentru a face profit real

alinaanca
12-27-2018, 07:48 AM
sfârșitul anului cineva folosit EA?

Boiann
01-03-2019, 08:52 AM
prima dată când tranzacționez pe tranzacționarea în valută, obiectivul principal pe care îl folosesc este demo-ul pentru creșterea abilităților mele de tranzacționare, experiența mea despre mișcarea pieței și determinarea stilului meu de tranzacționare și căutarea unei strategii de tranzacționare potrivite pentru mine, dar acum folosesc demo să vă înscrieți în concurs demo și să încercați o nouă strategie de tranzacționare.

Boiann
01-08-2019, 09:40 AM
Acestea sunt noul avantaj pe care ar trebui să-l practice și să-l învețe mai întâi. Demo este cel mai bun pentru învățare și practică. Demo ajuta un comerciant să învețe perfect Forex. Demo este oglinda contului real. Demo-ul este perfect pentru aceia care sunt noul comer. E un producător. Cu practica în afara și de învățare un comer nou nu ar trebui să înceapă această afacere.

alinaanca
01-10-2019, 07:39 AM
În primul rând, trebuie să învățați să vă dezvoltați și să vă stăpâniți strategia de tranzacționare personală și să aveți disciplina de a urma întotdeauna acest sistem de lucru bine testat de-a lungul timpului și veți descoperi că realizarea de bani consecvenți va deveni a doua la natura ta! a face bani consistenți necesită să știți ce faceți și să continuați să o faceți în orice moment!

alinaanca
02-28-2019, 01:27 PM
Aveți dreptate și ați văzut mulți membri care nu iau Forex-ul ca fiind serios și se confruntă cu pierderi uriașe, apoi încercați să dați vina pe această afacere, cred că este o afacere foarte riscantă și, dacă vrem să obținem venituri din această afacere, învățând această afacere și apoi, după ce am învățat, am obținut o bună experiență în formarea demo-ului și apoi ne-am făcut serios în obținerea de profit, atunci putem obține rezultate bune din această afacere.

Godoired
03-01-2019, 08:39 AM
Forex este cea mai bună afacere din punctul meu de vedere;
1. A contribuit la reducerea șomajului în rândul populației
2. Este singura mărturisire online care stă atunci când toate celelalte au dispărut.
3. A contribuit la reducerea infracțiunilor cibernetice, deoarece tinerii pot avea acum ceva legal de făcut online
4. A redus nivelul de căutare de locuri de muncă în străinătate
5. Puteți lucra chiar de acasă și puteți fi plătit fără stres

Roy
03-19-2019, 07:42 AM
în general, mulți oameni se alătură acestei afaceri din cauza potențialului enorm al veniturilor. puteți câștiga profit zilnic, spre deosebire de lucrătorii formali care primesc doar un salariu lunar. atât de mulți oameni sunt interesați în valută. dar mulți care părăsesc forex-ul pentru pierderi. ei nu învață mai întâi riscul, ci numai orientați spre profit.

ECATERINA
04-01-2019, 06:55 AM
în general, mulți oameni se alătură acestei afaceri din cauza potențialului enorm al veniturilor. puteți câștiga profit zilnic, spre deosebire de lucrătorii formali care primesc doar un salariu lunar. atât de mulți oameni sunt interesați în valută. dar mulți care părăsesc forex-ul pentru pierderi. ei nu învață mai întâi riscul, ci numai orientați spre profit.

în tranzacționarea în valută avem un tip diferit de comercianți și toate tranzacțiile bazate pe convinient și tipul de strategie pe care el / ea la învățat în timpul demo tranzacționare

personal, sunt un comerciant de acțiuni cu prețuri. tranzacționez piața pe baza prețului pe care îl poate oferi de la comportamentul lumanarilor de pe piață

Caturix
04-29-2019, 07:15 PM
în tranzacționarea în valută avem un tip diferit de comercianți și toate tranzacțiile bazate pe convinient și tipul de strategie pe care el / ea la învățat în timpul demo tranzacționare

personal, sunt un comerciant de acțiuni cu prețuri. tranzacționez piața pe baza prețului pe care îl poate oferi de la comportamentul lumanarilor de pe piață

S-ar putea să dureze luni sau jumătate de ani, ani pentru a obține o experiență solidă atunci când vine vorba de valută. Chiar și după ce vă simțiți că ați devenit un expert în tranzacționare, trebuie să învățați *** să vă îmbunătățiți stilul de tranzacționare și acest lucru implică învățarea ulterioară. În realitate, niciun om nu este o insulă a cunoașterii. Honing setul dvs. de calificare este un proces foarte important un nou comerciant trebuie să treacă înainte de a se aventura în tranzacționare. Dacă nu depuneți efortul și timpul necesar pentru a învăța, contul dvs. este în pericol de faliment

AntonioSammy
02-23-2020, 08:16 PM
subiect redeschis