PDA

View Full Version : Je forex chamtivý obchod?

AntonioSammy
02-19-2018, 11:29 AM
Ve skutečnosti je chamtivost lidské bytosti přirozená. To je jedna ze šesti srdečných vášní člověka. Zdá se mi, že to dokážeme podmanit meditací. Takový názor je však velmi osobní. Je pravda, že se nám stane chamtivý pohled na pohyb nebo nestálost cenových akcí. Ale trhliny jsou těžké. Z tohoto důvodu se musíme před otevřením obchodu řídit. Kromě toho je nezbytné vypočítat úroveň uzavření obchodu brzy po otevření obchodu.

Ambroz1979
02-21-2018, 09:04 AM
Ano, samozřejmě, forex je nejvýnosnější, ale riskantní a obtížné podnikání na světě, pokud se obchodníci mohou dokonale naučit znalosti o obchodních dovednostech a strategii o forexu. Pokud však obchodníci zahájí svoji činnost bez řádných znalostí, musí ztratit a nemohou zůstat v forexu. Takže před nástupem do obchodníků se musí nejprve učit, aby se stal úspěšným obchodníkem.

Arnost
03-01-2018, 09:05 AM
Forex obchodování je největší on-line obchodování měny na světě. Obchodníci zde mají dobrou příležitost získat dobré peníze. Takže tady obchodníci mohou investovat vlastní peníze na obchodování. Má nějakou dobrou příležitost. Pokud se obchodníci učí obchodovat, pak budou moci obchodníci získat zisk a zbohatnout.

akmit
03-06-2018, 09:19 AM
Věříme v základní analýzu. Při zahájení obchodování jsme použili technickou analýzu, ale z většiny obchodů jsme ztráceli, protože technická analýza nevykazuje přesný obchodní signál. Různý indikátor vykazuje jiný signál a tak se mýlíme. Ale pomocí základní analýzy můžeme přijmout správné rozhodnutí pro vstupní bod a můžeme snadno vydělat zisk z obchodu.

AntonioSammy
12-19-2018, 06:58 PM
Toto téma je nyní otevřené.

Dominik
12-28-2018, 10:00 AM
pokud to není možné, pak proč všichni bojujeme o zisk, takže je to opravdu důležité pro nás všechny, abychom měli toto přesvědčení opravdu, že to může být fantastický nápad opravdu pro všechny z nás, aby si tento obchod a to může být fantastický obchod skutečně a úžasné podnikání opravdu pro nás, abychom si užili a já jsem na výzvu

Strom
01-21-2019, 08:02 AM
pokud to není možné, pak proč všichni bojujeme o zisk, takže je to opravdu důležité pro nás všechny, abychom měli toto přesvědčení opravdu, že to může být fantastický nápad opravdu pro všechny z nás, aby si tento obchod a to může být fantastický obchod skutečně a úžasné podnikání opravdu pro nás, abychom si užili a já jsem na výzvu

Pokud si zvolíte Forex jako svou kariéru, neměli byste nikdy považovat za ztrátu na konci vaší kariéry. Úspěšný člověk je, když trpí ztrátami, které si vybere a přijde se silným odhodláním. Nepřijímám slovo ztracený v mém životě, jsem odhodlaný a vědět, že budu úspěšný obchodník a mým cílem je být dobrým obchodníkem.

oldrich
03-26-2019, 09:35 AM
Tento trh je velmi riskantní a složitý a každý člověk chce investovat na tomto trhu, ale potřebuji získat dostatek znalostí a zkušeností s každým zvýšením jeho důvěry, když se snažíte investovat na tomto trhu a riskujete, pak musíte mít velkou důvěru ve vás a důvěra může být získána jen z příliš mnoho znalostí a zkušeností a praktikováním.

Jirka
04-01-2019, 06:15 AM
Forex obchodování je největší on-line obchodování měny na světě. Obchodníci zde mají dobrou příležitost získat dobré peníze. Takže tady obchodníci mohou investovat vlastní peníze na obchodování. Má nějakou dobrou příležitost. Pokud se obchodníci učí obchodovat, pak budou moci obchodníci získat zisk a zbohatnout.

Jsem velmi líný obchodník, nemám obchod každý den, pracovní 2,3 hodiny po 2,3 dny. Protože když budeme obchodovat více, bude to větší riziko pro kapitál a účet. Beru Forex jako práci na částečný úvazek a nepracuji denně jako ostatní obchodníci dělají.

akmit
04-29-2019, 08:28 AM
Forex obchodování a každé tělo má velkou a neomezenou práci a dozvíte se více a more.we změnit zisk na ztráty Měli bychom kontrolovat své emoce při obchodování

Jirka
05-20-2019, 07:14 AM
Forex obchodování a každé tělo má velkou a neomezenou práci a dozvíte se více a more.we změnit zisk na ztráty Měli bychom kontrolovat své emoce při obchodování

To je také správné a svým způsobem to není správné. Pokud jste nová a děláte nějakou chybu poprvé a v budoucnu jste schopni se poučit ze své chyby, pak je pro vás správné, že je to pro tebe dobré i ostatní moudrí.

Izak
05-27-2019, 08:00 AM
Jsem velmi líný obchodník, nemám obchod každý den, pracovní 2,3 hodiny po 2,3 dny. Protože když budeme obchodovat více, bude to větší riziko pro kapitál a účet. Beru Forex jako práci na částečný úvazek a nepracuji denně jako ostatní obchodníci dělají.

to bylo prokázáno, protože všichni úspěšní obchodníci používají stop loss, neexistuje žádný úspěšný obchodníci, kteří přežijí bez použití stop loss, pokud zjistíte, že pak mi ukázat, protože musím dokázat sám sebe.

Dominik
05-29-2019, 08:15 AM
Věříme v základní analýzu. Při zahájení obchodování jsme použili technickou analýzu, ale z většiny obchodů jsme ztráceli, protože technická analýza nevykazuje přesný obchodní signál. Různý indikátor vykazuje jiný signál a tak se mýlíme. Ale pomocí základní analýzy můžeme přijmout správné rozhodnutí pro vstupní bod a můžeme snadno vydělat zisk z obchodu.

Myslím, že praxe a poučení z našich zkušeností je nejrychlejší způsob, jak se naučit forex obchodování, protože z praxe můžeme získat zkušenosti, znalosti a dovednosti, takže bychom měli praktikovat s důsledným zlepšováním našich dovedností.

Alzbeta
05-31-2019, 08:00 AM
Pokud si zvolíte Forex jako svou kariéru, neměli byste nikdy považovat za ztrátu na konci vaší kariéry. Úspěšný člověk je, když trpí ztrátami, které si vybere a přijde se silným odhodláním. Nepřijímám slovo ztracený v mém životě, jsem odhodlaný a vědět, že budu úspěšný obchodník a mým cílem je být dobrým obchodníkem.

Přátelé, budete potřebovat dobré obchodní dovednosti a dobré obchodní zkušenosti a potřebujete trpělivost při získávání všeho lepšího je to, že lidé, kteří chtějí získat dobrý příjem z domova a chtějí být dobrým a dokonalým obchodníkem, se musí snažit dostat vše toto. Hezký den

AntonioSammy
12-23-2019, 10:12 AM
téma bylo znovu otevřeno.

AntonioSammy
07-23-2020, 09:38 AM
téma bylo znovu otevřeno.