PDA

View Full Version : Je forex obchodování vhodné pro nevzdělané osoby?

AntonioSammy
02-19-2018, 10:28 AM
neexistuje žádný prostor pro nevzdělané obchodníky, protože Forex obchodování musíme mít dostatečné znalosti s potřebnými schopnostmi dovedností a zkušeností. a prospěšný obchod potřebujeme udělat dobrou analýzu, která také vyžaduje dobré znalosti a hluboké studium mnoha faktorů trhu.

Ambroz1979
02-22-2018, 07:00 AM
Pro mě obchodování jedna nebo více metod je stejná, pokud máte dovednosti a správnou strategii pro použití ve vašem obchodování, trh je velmi likvidní povahy a můžeme vytvořit různé přístupy, které mohou být ziskové v našem obchodování, co je je důležité, že můžete obchodovat dobře, ať používáte jednu nebo více metod, ale pro začátečníky navrhuji zaměřit se nejprve na použití jedné strategie.

Andulka
03-26-2018, 08:32 AM
Zastavení ztráty funguje do značné míry, když je umístěno za podpůrnou nebo odporovou úroveň, takže se spustí pouze tehdy, když je velmi dobrá šance, že se cena rozhodla změnit směr. V opačném případě je pravděpodobné, že se zastaví ztráta a cena se bude pohybovat po směru, který jste očekávali.

AntonioSammy
12-19-2018, 05:59 PM
Toto téma je nyní otevřené.

akmit
12-21-2018, 07:23 AM
Správa peněz je sine qua non v obchodování s forexem, jako by mít dobrou obchodní strategii, stejně jako dobrý obchodní plán je důležitý, ale výsledek obou nemusí být uznáván, aniž by bylo řízení peněz dáno správným místem v systému věcí.

Andulka
12-21-2018, 07:24 AM
Opravdu s vámi souhlasím, protože když jsem foukal svůj bonusový účet, bylo to proto, že jsem se nedržel disciplíny peněz a řízení rizik. Ale teď, že to držím, i když se ztrácím, stále se zachraňuji a pak mohu znovu obchodovat a vydělat více zisků, to je způsob, jakým funguje trh pro mě, protože jsem přišel souhlasit s využíváním peněz a řízení rizik .

oldrich
01-25-2019, 12:16 PM
Správa peněz je sine qua non v obchodování s forexem, jako by mít dobrou obchodní strategii, stejně jako dobrý obchodní plán je důležitý, ale výsledek obou nemusí být uznáván, aniž by bylo řízení peněz dáno správným místem v systému věcí.

Máte pravdu Malý zisk je lepší než nic. Tyto národy mají úspěch na tomto fóru, který je vážný a vyhýbá se chtivosti. Chamtivost je nepřítelem obchodníka, protože může vymýtit náš obchodní účet, takže si udržujte trpělivost a nastavte malý cíl a snažte se ho dosáhnout. A postupujte pomalu a rovnoměrně a vyhrajte závodní vzorec.

AntonioSammy
12-23-2019, 09:13 AM
téma bylo znovu otevřeno.