PDA

View Full Version : Časové řízení, kdy obchodovat!

AntonioSammy
02-19-2018, 11:27 AM
Je důležité určit, kdy je trh ve vašem místním čase velmi volatilní. Pokud jde o mě, otevřou se obchody pouze odpoledne, kdy se Londýn a New York časem překročil. Ale dříve během asijského zasedání jsem již pozoroval a provedl analýzu se svými třemi oblíbenými páry a ukončil svou analýzu v odpoledních hodinách, tedy v době, kdy jsem si pro zbytek dne vybral, s jakým párem obchodovat.

Arnost
02-22-2018, 07:59 AM
Souhlasím s tím, že obchodník by se nikdy neměl snažit používat vždy jednu metodu v každé situaci na tomto forexovém obchodním trhu, protože jsem mnohokrát viděl, že obchodník ztratí svou dobrou strategii, protože ho používá ve špatném čase, takže doporučuje obchodníkovi, aby měl dvě až tři obchodní strategie, aby mohl podle situace na tomto trhu použít ten nejlepší.

akmit
03-14-2018, 11:42 AM
je mnohem lepší obchodovat spolu s trendem, protože pokud se odvažujete obchodovat proti tomuto trendu, budete si toho úplně litovat, protože když podnikne velmi zručný obchodník, který vydělává na burze obchodováním s tímto trendem, protože má přehled o tom, kde je trend pravděpodobný ohyb.

Ambroz1979
03-15-2018, 10:23 AM
Takové informace nejsou pro každého, dlouhodobé obchodníky nemusí provádět týdenní analýzy, ale pro scalpery je dobré pravidelné fundamentální a fundamentální analýzy, aby mohl být schopen sledovat trh, ale musíme mít dobré znalosti protože nesprávná analýza může způsobit ztrátu.

Arnost
03-28-2018, 11:35 AM
Učení je nepřetržitý proces, který nemá žádný konec a jako takový učení o tom, jak obchodovat Forex denně nemá čas, který byste měli udělat, ale vždy se ujistěte, že se naučíte nové věci každodenní a věnovat nebo obětovat část svého času denně, abyste vždy přidali své znalosti, protože se tak můžete stát dobrým obchodníkem a dosáhnout úspěchu.

AntonioSammy
12-17-2018, 11:06 AM
téma je otevřeno, připojte se k diskusi

Alzbeta
01-16-2019, 09:31 AM
chlapík, který hledá snadný úspěch, by měl jít do jiných podniků. není snadný úspěch v forex obchodování. k úspěchu zde forex obchodník bude potřebovat hodně času se učit a cvičit. znalosti, které získává, a obchodní dovednosti by ho dovedly na správnou cestu k úspěchu. pokud je disciplinován a může dobře aplikovat znalosti, pak uspěje.

Dominik
02-22-2019, 06:19 AM
Věřím, že každý má svou vyhranenou strategii. bez strategie nikdo nemůže získat zisky na forexovém trhu. pokud věříte, že nepoužíváte strategii, to znamená, že jste v emocích. nedostanete emoce, protože emoce nemají místo na devizovém trhu. tak znalost + zkušenost + strategie = zisk.

AntonioSammy
12-23-2019, 10:13 AM
téma bylo znovu otevřeno.

AntonioSammy
07-23-2020, 09:38 AM
téma bylo znovu otevřeno.