PDA

View Full Version : Jak se vyhnout velkým ztrátám v některých obchodech?

AntonioSammy
02-19-2018, 10:24 AM
ahoj přátelé jsem dosáhl dobrých zisků zatím na všech obchodech, ale tam jsou některé obchody, na kterých mám velké ztráty, a to je opravdu špatné, které jí všechny své zisky ... co dělat, aby se tomu vyhnout?

almos
02-21-2018, 07:52 AM
Forex obchodování je velmi výnosné, ale pouze těm, kteří skutečně mají znalosti a zkušenosti, ne každý subjekt dělá zisk na tomto trhu, pouze ti, kteří mají správné množství znalostí a disciplíny, mohou přijít na výzvu, kterou tento trh přináší, pokud nejsme dobře připraveni, nemůžeme to udělat zde.

Arnost
02-28-2018, 07:08 AM
Netýkat správné fungování forexu by mohlo být zásadním důvodem. Novináři nejsou o forexu vážní. Oni dokonale nevědí forex. Pro ně je forex loterie. Domnívají se, že forex, protože hazardní hry si také myslí, že se špatně vyhraje v forexu je nemožné. Manipulují s forexem špatně, a proto ztrácejí. Jednoduchá rovnice.

almos
03-07-2018, 09:10 AM
Co se týče mě, raději ztratte ztrátu, abyste snížili ztráty, protože pomocí ztráty na snížení ztráty, abyste zastavili ztráty, může být pouze emocionální jízda namísto přesné analýzy a dobrého důvodu. když používáte stop loss a nastavíte jej na správnou cenu na základě vaší analýzy. protože většinu času, když podnikáte trh, může být špatně zacházeno a dává vám nějaké ztráty, ale pokud nastavíte stop loss správně a trh se nedostane do stop loss, trh se může obrátit a stále jít ve váš prospěch. to je, když nastavíte stop loss za správnou cenu.

AntonioSammy
12-19-2018, 05:58 PM
Toto téma je nyní otevřené.

VESTA
01-21-2019, 07:06 AM
Toto téma je nyní otevřené.

Zde je jeden z mých nejoblíbenějších citátů, které opravdu vyjádří svůj názor na otázku, že přijmou být volnější, myslím, že nikdo by nikdy neměl používat takové negativní slova na sebe sama, ani nenapadat tolik, kolik jste neuspěli ve svém úsilí být kompetentní forex obchodník byste neměli používat slovo looser na sebe. Pokud si myslíte, že jste vítězem, pokud si myslíte, že jste volnější, úspěch jde pouze těm, kteří věří, že mohou uspět.

AntonioSammy
12-23-2019, 09:13 AM
téma bylo znovu otevřeno.

AntonioSammy
07-23-2020, 08:38 AM
téma bylo znovu otevřeno.