PDA

View Full Version : Mohou četné ztráty přerušit vaši disciplínu?

AntonioSammy
02-19-2018, 11:22 AM
Ne každý je dostatečně silný na zvládnutí ztrát, zvláště když se to stane ve velmi krátkém čase. Zůstanete trpěliví a počkejte na svou šanci uchopit nějaké jádro, ale jakmile ztratíte peníze, stáváte se trochu opatrnějším dalším obchodním pokusem. Ale pokud opět ztratíte peníze, pak věci nejsou normální. Často mi je těžké zůstat uklidněná, když se utrpím trvalými ztrátami. Je to jako celý svět je proti mně. Přijal jsem malý přístup, abych tuto situaci napravil, a tak jsem se nedopustil své frustrace.

Arnost
03-07-2018, 10:11 AM
Ztráta ztráty a stop loss atd. Jsou opravdu velmi dobré obchodní nástroje pro forex obchod. Abychom mohli kontrolovat naše ztráty, používáme je. Nikdy však nepoužívám střihové ztráty a stop loss. Protože jsem viděl, že pokud mohu otevřít obchod z dobré a vhodné pozice podle dobré analýzy, pak většinu času jde do zisku. Ačkoli to jde na ztrátu, ale po nějaké době to obvykle přichází k zisku znovu. Ale pokud použijeme stop loss nebo cut loss, pak je to úplně ztráta.

akmit
03-23-2018, 07:50 AM
analýza v forexu je stejně jako kyslík člověk spotřebovává, aby zůstal naživu, bez analýzy trhu nebudou potřebovat forex, protože analýza je velmi důležitým faktorem bin forex bez analýzy trhu žádný obchodník nebude odvážný investovat do jakékoliv obchodní činnosti jako analýza vám dá směr, kdy investovat a ne investovat, kdy vyplatíte, nebo ne.

Ambroz1979
04-20-2018, 08:52 AM
Obchodníci obvykle nezastavují. Všichni už chápou, že zastavení ztráty způsobí škodu, pokud obchodník neví, kam ho dát. Téměř žádný z obchodníků neví, kam zastavit ztrátu a nedávejte je.

Dominik
04-30-2018, 11:36 AM
Cílem všech členů forexového obchodování je vytvářet zisk a odmítat ztrátu. Takže není nutné předkládat jejich předmět, jinak by to mohlo způsobit podráždění. Máme hlad, abychom věděli o bezpečné obchodní politice, která nám udržuje účet bez ztráty a zvyšuje rovnováhu.

Ambroz1979
05-16-2018, 09:28 AM
Pokud se nezkušená osoba pokusí obchodovat s forexem, to by bylo špatné, chyba, s nímž se může setkat sama, může způsobit, že mu nebo ona úplně zapomene na tento obchod, ale pokud neohrozí příležitost se učit, nic nemůže zabránit tomu, aby jedinec nakonec dosáhl velkého úspěchu.

Ambroz1979
05-25-2018, 10:23 AM
Cent účet je ideální pro začátečníky, ačkoli to snižuje velké rozložení, ale s cent účtů začátečníci budou moci obchodovat snadno také se mohou naučit obchodování. Standardní účet nebude pro ně prospěšný. Mohou ztratit celou částku, pokud používají standardní účet. Dávám přednost novým obchodníkům, kteří obchodují se svými centy, aby jim pomohli obchodovat se svými znalostmi.

Arnost
06-05-2018, 09:28 AM
Obchoduji s forexem více než 6 let a myslím, že je důležité, že bychom měli strávit dlouhé roky, než se učíme a procvičíme, abychom se stali úspěšným forexovým obchodníkem. Někteří obchodníci potřebují méně času, někteří mohou trvat více času, ale na základě vlastního názoru musíme strávit alespoň jeden celý rok, abychom získali základní představu o obchodování s forexem.

AntonioSammy
12-17-2018, 11:03 AM
téma je otevřeno, připojte se k diskusi

Evzen
01-21-2019, 08:03 AM
Ztráta ztráty a stop loss atd. Jsou opravdu velmi dobré obchodní nástroje pro forex obchod. Abychom mohli kontrolovat naše ztráty, používáme je. Nikdy však nepoužívám střihové ztráty a stop loss. Protože jsem viděl, že pokud mohu otevřít obchod z dobré a vhodné pozice podle dobré analýzy, pak většinu času jde do zisku. Ačkoli to jde na ztrátu, ale po nějaké době to obvykle přichází k zisku znovu. Ale pokud použijeme stop loss nebo cut loss, pak je to úplně ztráta.

vlastně někdy, když se znovu a znovu dostanu do mého obchodního účtu, pak v té době si myslím, že jsem uvolněnější, protože mám pocit frustrace a smutku kvůli mým ztrátám a cítím se těžko pokrýt tuto ztrátu znovu, ale když to udělám tvrdá práce pak pokryji všechny své ztráty a znovu začít vydělávat z tohoto forex trhu.

almos
03-04-2019, 06:55 AM
Obchoduji s forexem více než 6 let a myslím, že je důležité, že bychom měli strávit dlouhé roky, než se učíme a procvičíme, abychom se stali úspěšným forexovým obchodníkem. Někteří obchodníci potřebují méně času, někteří mohou trvat více času, ale na základě vlastního názoru musíme strávit alespoň jeden celý rok, abychom získali základní představu o obchodování s forexem.

ano Forex je dobrý a výnosný obchod, ale drahá jeho příliš riskantní většina lidí neplatí správný čas na obchodování, protože někteří jsou studenti a někteří dělají práci jinou a soem z nás neinvestoval spoustu peněz a jako profesionální obchodník musíme platit celý čas k obchodování a potřebujeme dobrý kapitál pro spořicí obchod, takže si myslím, že Forex je pro nás nejlépe pro práci na částečný úvazek. můžeme to udělat jako profesi po dobrých zkušenostech

AntonioSammy
12-23-2019, 10:12 AM
téma bylo znovu otevřeno.

AntonioSammy
07-23-2020, 09:39 AM
téma bylo znovu otevřeno.