PDA

View Full Version : Může se člověk učit tím, že sleduje trh sám?

AntonioSammy
02-19-2018, 10:22 AM
Většinou obchodníci se setkávají a požádal jsem je o to, jak se o tom dozví, říkají, že se prostě naučí sledovat trh. Takže tady je moje otázka, jestli se někdo dívá na trh, aby se mohl naučit nebo získat zkušenosti, aby mohl posoudit pohyb trhu?

Arnost
03-14-2018, 10:43 AM
trend je přítelem obchodníka a musíme vždy s tímto trendem obchodovat, protože nás to příliš chrání před velkou ztrátou, která se může stát, kdybychom obchodovali s trendem, takže vždy obchoduji pouze s tímto trendem.

ale když je trend rozbitý, musíme začít s obchodováním proti tomuto trendu a můžeme si být jisti, že trend rozbitý klouzavým průměrem, ale bez kříže klouzavého průměru na opačné straně, musíme pokračovat v našem obchodování s trendem

almos
03-20-2018, 08:55 AM
Mám jen jednu a já ji už dlouho využiji, nemám záměr měnit to. Podstatou strategie obchodování je však, abych mohl vydělat peníze z trhu a můj peníze mi dělají peníze, takže budu dál využívat a zlepšovat.

AntonioSammy
12-19-2018, 05:59 PM
Toto téma je nyní otevřené.

Dominik
12-28-2018, 09:01 AM
Pokud budete dělat to nejlepší, můžete také pracovat tvrdě, pak by bylo možné dosáhnout úspěchu. Musíte mít trpělivost. Trpělivost je tak důležitá. Bez tréninku vítězství v forexu je nemožné. Být trpělivostí, pokud zůstanete forexem a budete pokračovat v práci, úspěch přijde k vám.

AntonioSammy
12-23-2019, 09:15 AM
téma bylo znovu otevřeno.