PDA

View Full Version : Můžete riskovat?

AntonioSammy
12-30-2017, 07:26 AM
Yes.the forex obchodování podnikání je všechno o risk taking, protože žádné rozhodnutí je někdy 100% jisté.Všechny rozhodnutí jsou pravděpodobnost based.No obchodník ví pro

jisté, co bude výsledkem dalšího rozhodnutí. Takže každé rozhodnutí přijaté v forexovém obchodu je rizikem a mohlo by jít buď way.so někdo, kdo půjde

daleko v forex obchodování musí mít srdce riskovat

Ambroz1979
01-03-2018, 07:57 AM
Je možné vytvářet zisky v průběhu forexového obchodování bez fundamentální analýzy, protože není nutné, abyste si to vydělali, abyste získali zisk z forexového trhu pokaždé. Ale provádět základní analýzu vedle technické analýzy před zahájením obchodů zvýší vaše šance na úspěch.

Arnost
01-10-2018, 07:40 AM
Technická a fundamentální analýza je stejně důležitá u forexového obchodníka. Nemůže splnit kromě jednoho. Vzájemně se doplňují. jste zásadní obchodník nebo technický obchodník žádný problém, ale máte znalosti o oheeru, aby se vaše analýza stala kompletní. Bez vašeho obchodního rozboru by nebylo splněno vaše přání.

Většina obchodníků si myslí, že jsem nejlepší tím, že se učí a používám technický nebo zásadní, ale přemýšlejte, proč čelím ztrátě nebo tolika problémům. Nesouhlasili s tím, aby se dozvěděli vše o forexu. Já také s touto kategorií to je důvod, proč jsem čelit ztrátě většinu času. Takže myslím, že technický obchodník také ví o zásadním obchodování za úspěch obchodní kariéry.

Vojta
04-09-2018, 09:58 AM
Měl jsem spoustu ztrát, o kterých si opravdu nemůžu vzpomenout na největší z nich, ale jediná věc, kterou můžu říct, je to, že mé ztráty mě při analýze a obchodování zesílily.

Také není snadné si vzpomenout na nejvyšší zisk plynoucí z mých obchodních aktivit, ale děkuji Bohu, že můj zisk mi pomohl hodně ve svém finančním životě.

Arnost
05-03-2018, 08:29 AM
Myslím, že správný kapitál pro začínajícího obchodníka je padesát dolarů. není třeba investovat více peněz do reálného obchodování ještě protože musíte potrpit asi 6 měsíců demo obchodování rozhodně. obchodník nemůže jít do forexového trhu a najít úspěch každý den bez porozumění. žádná práce nezaručuje, že tak navrhuji práci s malým kapitálem a obchodem bezpečně, zvýšíte tento malý kapitál a pak se přesunete na další možná 100 dolarů apod.

Arnost
05-28-2018, 10:15 AM
V forexu je tolik vzorů svíček. Japonský obchodník tento vzorec jasně pochopil forex trh. Z tohoto důvodu si můžete přečíst vzorek vzorku svíček. Tato kniha je k dispozici na internetu. To je tolik užitečné pro pochopení forexového trhu

AntonioSammy
12-17-2018, 11:03 AM
téma je otevřeno, připojte se k diskusi

Jirka
01-16-2019, 09:30 AM
Neexistuje žádná cesta, jak snadno získat úspěch v obchodování na Forexu, vyžaduje to trvání praxe a spoustu investic, ale když jsme získali správné znalosti ohledně Forex Tradingu, můžete to udělat jednoduše než.

VESTA
02-22-2019, 06:19 AM
Myslím, že tím, co myslíte tím, že respektujete vaši strategii, je sledovat vaši strategii s disciplínou a bez emočně zakalených okamžiků. To je velmi důležité, protože vaše strategie bude definována na určitých parametrech a pokud se jí nebudete držet, ztratíte.

AntonioSammy
12-23-2019, 10:13 AM
téma bylo znovu otevřeno.

AntonioSammy
07-23-2020, 09:38 AM
téma bylo znovu otevřeno.