PDA

View Full Version : Lucrul greu și cea mai bună capacitate de învățare reprezintă cheia succesului

AntonioSammy
10-31-2017, 05:06 PM
Dacă doriți să aveți succes în orice domeniu de muncă, atunci trebuie să lucrați din greu și nu există comenzi rapide în legătură cu aceasta, numai munca grea și cunoștințele vă pot face să reușiți. Deci, cei care muncesc din greu și fac acolo cel mai bine să învețe afacerea și apoi utilizează abilitățile acolo, aceștia vor câștiga succes și vor deveni bogați și faimoși, Forex este o afacere în care trebuie să învățăm și apoi să muncim din greu pentru a face analize și a prezice și a păstra răbdarea până când vom obține profit. Deci, este o muncă grea.

Laurits
12-19-2018, 05:54 AM
bine cred că voi încerca să recupereze pierderea cursului trebuie să vă asigurați că am calmat mai întâi pentru a vă asigura că nu voi face comerțul doar pe baza emoției sau lăcomiei și se pot concentra atunci când fac analiza de preț și pot au șanse mai mari să recupereze banii decât să-și piardă mai mulți bani

Dumitru
12-21-2018, 06:23 AM
da, dacă continuați cu regula de gestionare a banilor în tranzacționarea dvs., rămâneți salvați de daune mari și lăcomie. din păcate, numărul maxim de comercianți nu preferă gestionarea banilor datorită ratei eșecului ridicat.

ECATERINA
12-28-2018, 06:42 AM
Pentru a câștiga bani, am făcut afaceri de tranzacționare în valută. Forex este una dintre cele mai ușoare afaceri și afaceri profitabile în prezent. Fac forex, câștigând din valută cu acei bani care duc o viață foarte bună. Voi rămâne în valută tot timpul. Starea în Forex îmi voi schimba viața....

ATANASE
01-11-2019, 07:59 AM
Da Cred că aveți dreptate deoarece majoritatea dintre noi care iubesc banii pe care le poate genera Forex nu primesc banii, dar cei care iubesc afacerea doresc mereu să muncească din greu pentru a învăța și a practica tranzacționarea cu atenție pentru a obține cunoștințe și abilități relevante în valută și sunt unul obținând banii

Caturix
01-15-2019, 07:22 AM
Capitalul mare nu este deloc o necesitate în tranzacționarea în valută. În cazul în care sistemul dvs. de tranzacționare vă oferă o bună întoarcere în mod constant, atunci veți fi în măsură să facă un echilibru mare ușor. Veți putea, de asemenea, să vă controlați emotiile dacă soldul contului dvs. este mic.

stanlon
01-25-2019, 09:53 AM
Pentru a câștiga bani, am făcut afaceri de tranzacționare în valută. Forex este una dintre cele mai ușoare afaceri și afaceri profitabile în prezent. Fac forex, câștigând din valută cu acei bani care duc o viață foarte bună. Voi rămâne în valută tot timpul. Starea în Forex îmi voi schimba viața....

Cred că tranzacționarea în valută este o afacere foarte profundă pe care nu o putem învăța complet. Această învățare de afaceri se schimbă din când în când, deoarece piețele nu rămân aceleași, dar se schimbă de la o oră la alta. Nu putem înțelege cu adevărat pe deplin piața de tranzacționare, și în jos.

Decebal
02-28-2019, 12:24 PM
da, dacă continuați cu regula de gestionare a banilor în tranzacționarea dvs., rămâneți salvați de daune mari și lăcomie. din păcate, numărul maxim de comercianți nu preferă gestionarea banilor datorită ratei eșecului ridicat.

Da, sunt de acord cu dvs. în acest moment. La tranzacționare în acest forum nu este o treabă ușoară. Pentru a obține succesul, trebuie să muncim din greu să învățăm și să o luăm ca o afacere serioasă și, de asemenea, să arătăm seriozitatea noastră cu acest forum. Când prezentăm o atitudine serioasă în acest forum și simțim responsabilitatea, atunci îl învățăm rapid și ușor. Acest forum este bunul nostru spirit, deci responsabilitatea noastră de a învăța și de a câștiga de la el.

Dumitru
04-01-2019, 05:56 AM

Controlul și gestionarea emoțiilor este foarte importantă în afacerea comercială, este necesar să stați departe de lăcomie, furie și frustrare și toate aceste reacții și emoții care vă afectează abilitățile și aptitudinile.

Caturix
05-01-2019, 08:51 AM
Controlul și gestionarea emoțiilor este foarte importantă în afacerea comercială, este necesar să stați departe de lăcomie, furie și frustrare și toate aceste reacții și emoții care vă afectează abilitățile și aptitudinile.

Cred că comerțul cu valută este o muncă inteligentă și o muncă grea, pentru că atunci când un comerciant nu are cunoștințele sale complete, atunci acest lucru este greu, dar după cunoașterea completă a tranzacțiilor este o muncă inteligentă și putem câștiga venituri bune din acest lucru cu ușurință.