PDA

View Full Version : Forex je skutečný světový obchod

AntonioSammy
07-30-2017, 09:51 PM
Ano forex je vše o výměně dobrých a služeb mezi zeměmi světa, takže pokud nejste obchodování přímo v forexu, jste v jednom nebo druhém směru obchodování s forexem, je legální a široce akceptován různými lidmi z celého světa svět

Arnost
10-19-2017, 09:52 AM
Jo, máte pravdu a také si myslím, že v tomto oboru je pro všechny začínající obchodníky velmi důležité se dozvědět o nástrojích metatraderu. Je to hlavní platforma pro podnikání.

Arnost
11-20-2017, 08:45 AM
Od svých let jako obchodník, když jsem se dozvěděl, jsem si uvědomil, že Forex učení je těžké a velké řešení, a to, že se stát profesionálním úspěšným obchodníkem je velmi možné. Stát se profesionálním obchodníkem by přišel jen s velkou oddaností, učením a pak by tento úspěch přišel.

almos
11-23-2017, 05:58 AM
chci se stát úspěšným obchodníkem a učím se všechny potřebné věci k dosažení tohoto snu. jsem v mém vzdělávacím stadiu a plánuji získat co nejlepší zisky a úroveň kariéry v Forexu a za to musím být tvrdě pracovat a upřímný.

akmit
12-11-2017, 06:47 AM
Mnoho obchodníků může dostat selhání v forex obchodování, protože má nízkou přípravu, ve skutečnosti praxe v demo účet je dobré místo k praxi a učení, ale mnoho obchodníků může být líné pomocí demo účet, protože nikdy dělat reálné peníze, ale pro školené obchodování dovedností pomocí demo účtu je zcela bez rizika

AntonioSammy
12-19-2018, 07:00 PM
Toto téma je nyní otevřené.

almos
12-20-2018, 06:40 AM
v obchodování s forexem neexistuje žádný limit učení. protože jde o podnik založený na znalostech a existuje tolik znalostí, že je velmi těžké ukončit naše učení o tomto podnikání. tak se musíme snažit tak těžko se naučit.

AntonioSammy
12-23-2019, 10:14 AM
téma bylo znovu otevřeno.