PDA

View Full Version : Pouze 1% za měsíc nestojí za to obchodovat?

AntonioSammy
07-30-2017, 09:51 PM
Proč je třeba cílit pouze na 1% návratnost investice po celý měsíc, to znamená, že dostanete pouze 12% za celý 1rok a to není v mém případě dost dobré, raději by to bylo asi 10% Měsíc.

Arnost
10-19-2017, 09:49 AM
Dobře ano, měli byste se vždy pustit a pak pracovat na správném profilu, obchodování je o zachování dobrého obchodního postavení a pak udržovat některé dobré věci v procesu práce, takže musíme obchodovat a dělat zisk úplně

akmit
11-08-2017, 09:13 AM
Všichni jako forex obchodníci mohou mít a pokračovat v lepší obchodování s životem forexového trhu, kdy se zaměříme na naše obchodní zanícení a aspirace do dlouhodobé obchodní perspektivy. Čím méně obchodujeme, tím více věříme, že vidíme skutečný smysl pro trh, ale čím více obchodujeme, tím větší je výsledek.

Andulka
11-09-2017, 10:55 AM
doporučil bych novým obchodníkům, aby se naučili obchodovat na EUR / USD a usd / jpy, neboť v těchto párech je méně volatilita a likvidita v páru jako EUR / USD je vysoká. také tyto páry mají tendenci více a jsou není vysoce volatilní

almos
11-13-2017, 06:51 AM
Myslím, že je více než 90% obchodníků, kteří jsou poraženi a jiní, než jsou vítězové. Je těžké podniknout tuto práci bez řádných znalostí a dovedností. Když máme dobré znalosti a dovednosti, dokážeme z tohoto podnikání dosáhnout dobrých příjmů. Z tohoto důvodu se musíme vždy učit a praktikovat co nejvíce.

Ambroz1979
12-11-2017, 06:50 AM
Za prvé máte pravdu. Souhlasím s vámi, že se nejprve učíte lépe než vydělávat. Vždy když začínáme nějakou práci, musíme znát základní učení. Pokud se samozřejmě učíme více a více, máme úspěch v každém způsobu výdělečné činnosti. myslíte, že se nejprve musíme učit, než jsme začali podnikat v tomto Forexovém obchodu.

Arnost
12-13-2017, 07:00 AM
Obchodování s demo účtem není něco, co můžete spěchat, dovolte si, abyste získali veškeré potřebné znalosti dříve, než můžete přestat používat demo obchodní účet.

Ambroz1979
12-18-2017, 07:48 AM
To je dobré a pomůže obchodníkovi sledovat jeho obchodní disciplínu. Zaměřil jsem se na to, a tak jsem se dozvěděla, že se člověk může stát úspěšným v podnikání, aniž by podnikl příliš mnoho obchodů, ale tím, že jsem byl disciplín a trvá jen málo obchodů od té doby, co jsem se dozvěděl, že jsem dost trpělivý na to, správně nejlepším způsobem, jakým jsem měl vědět, jak obchodovat.

akmit
12-20-2017, 09:08 AM
vždycky se učím mými chybami, vždy analyzuji své chyby a hluboce si uvědomuji, proč a kde jsem udělal chybu a pamatuji si na tu chybu, nebo někdy jsem zapisovala tu chybu, a tak jsem nikdy znovu neopakovala tu chybu. Je to dobrý způsob, jak udržet sebe sama pro ztrátu znovu a znovu za stejnou chybu, pamatujte si, že chyby nejsou špatné věci, můžete se naučit mnoho věcí z vaší chyby, ale opakování vašich chyb je velmi špatné.

almos
12-22-2017, 10:41 AM
Ztráta je částí a parcel v forex obchodování jako ostatní podnikání. Pokud můžeme obchodovat konzervativně a vyhnout se nízké kvalitě obchodu, náš obchodní zisk se rozhodně zvýší. Hlavním důvodem ztráty na forexu je chamtivost a nedostatek trpělivosti. Měli bychom provozovat náš obchodní účet s dobrou disciplínou a podle toho dobrým obchodním plánem.

Arnost
01-11-2018, 07:39 AM
Význam výuky forexu je velkou výhodou, pokud se dobře naučíte forex obchodování, může se stát jistým zdrojem příjmů, stabilní práce pro vás a dělat vás jako svého šéfa. Forex obchodování je něco, co můžete dělat na vlastní pohodlí, takže učení, že by bylo něco, co by bylo prospěšné pro vás.

Ambroz1979
03-23-2018, 07:52 AM
Stále zelená řeč říká, že akce uskutečněná bez předpokládaného plánování je prostě jedná, aby selhala na konci takové akce prostřednictvím dílčích důsledků. Každý nový forex obchodník by se měl naučit význam obchodování na trhu efektivně prostřednictvím správné analýzy historie trhové ceny hnutí, aby pochopili směr trhu buď aktuální a budoucí sentimenty.

almos
04-05-2018, 10:33 AM
Některé chyby se uskuteční několikrát na trhu, a můžeme je dělat, znovu a znovu, po celou dobu. Lepší je pro obchodníky na trhu, aby zabránily minulým chybám na trhu. Nakonec nebudou mít problémy s obchodováním a mohou mít nové tržní úspěchy.

Vojta
05-04-2018, 09:33 AM
Nemyslím si, protože potřebujeme pohyb na trhu a jen nárůst a pád nám může přinést prospěch. Tolik se pohybuje tolik, kolik máme zisk, a vybíráme a využíváme zisk prostřednictvím procesu.

akmit
05-17-2018, 12:58 PM
ano, aby se stal dobrým obchodníkem nebo profesionálním obchodníkem Forex budete muset být stabilní zisky, stejně jako pravidelné zisky z trhu Forex, protože pokud nemůžete udržet své zisky z trhu, pak jste opravdu dospělý být volán nebo odkazoval jako dobrý obchodník s Forexem.

AntonioSammy
12-19-2018, 06:58 PM
Toto téma je nyní otevřené.

Arnost
12-28-2018, 09:58 AM
pokud chcete získat úspěch, pak je to 100% možné, ale vyžaduje více času v tomto podnikání a ještě jedna věc, která je znalost a tvrdá práce, protože jejich není žádná zkratka pro tuto práci na tomto trhu, je velmi důležité, abyste se vyhnuli závislosti na vaší štěstí a dali vaši 110% tvrdou práci konzistenci v průběhu vašeho forex obchodování

AntonioSammy
12-23-2019, 10:14 AM
téma bylo znovu otevřeno.