PDA

View Full Version : Může mi někdo říct pár exotických párů lepší než EUR / USD?

AntonioSammy
07-30-2017, 08:48 PM
Může někdo říkat některé exotické dvojice, které jsou lepší než eur / usd, takže můžeme naše obchodování jednodušší s lepšími zisky. Někteří lidé mají pocit, že exotické dvojice jsou prospěšné než ty nejméně volatilní páry.

almos
10-13-2017, 04:16 AM
tento pár je jedním z nejvíce obchodovaných párů na trhu, ale tento pár je skutečně vysoký
pro krátkou dobu obchodování můžeme na to posunout

Ambroz1979
10-30-2017, 06:57 AM
tento pár je jedním z nejvíce obchodovaných párů na trhu, ale tento pár je skutečně vysoký
pro krátkou dobu obchodování můžeme na to posunout

Rád bych řekl, že stejně jako každý vědět, že forex je velmi riskantní podnikání a je velmi těžké obchodovat bez jakékoliv ztráty nebo minimální ztráty si myslím, že jsem nováček obchodník nemohu obchodovat bez ztráty vůbec Myslím, že ztráta je základní část každého podnikání a musíme jej nést v některých fázích a minimalizovat ho pomocí různých technik, jako je zastavení ztrát a správa peněz.

almos
11-14-2017, 06:56 AM
Jsem v podstatě obchodování za nějaký druh příjmu, existuje mnoho obchodníků, kteří pracují v počáteční fázi obchodu, aby se kapitálový růst, který je také dobrý způsob, jak učinit zisk, nicméně jsem s názorem, že jsem pracoval pro výrobu zisk.

Andulka
11-17-2017, 06:01 AM
Trpělivost je klíčem k tomu, abychom se na tomto trhu stali úspěšnými obchodníky, musíme se naučit být trpěliví, pokud chceme být úspěšní, s trpělivostí bez ohledu na to, jak dobrý je váš obchodní systém, určitě to opustíte i za něco jiného, takže musíme učit se a držet se toho, co zde známe, abychom byli úspěšní.

akmit
11-20-2017, 07:42 AM
aby se stal profesionálním obchodníkem, je velmi dosažitelné, protože mnoho obchodníků se stalo tak v tomto podnikání, ale bude vždy cena, která přichází s každou dobrou pozici v životě, takže kdokoliv se bude chtít stát profesionální forex obchodník musí být připraven zaplatit cenu, která jde spolu s it.remember nepříjemné leží hlavu, která nosí korunu.

Arnost
11-28-2017, 06:27 AM
Naučte se a učit se při každé příležitosti, protože když nemáte dostatečné znalosti o obchodování s forexem, je jisté, že nebudete schopni navrhnout vlastní přizpůsobený obchodní styl a nedostatek osobního stylu obchodování není dobrá věc pro obchodníka.

Ambroz1979
12-04-2017, 07:48 AM
Ahoj přátelé, určitě jako začátečník uděláte spoustu chyb, ale musíte se ujistit, že se učíte od vašich chyb a ujistěte se, že tyto chyby znovu neopakujete. Jako začátečník, když se poprvé vydáte, budou v Forexu spousty ups a downs, ale nikdy se nevzdáte.

Andulka
12-08-2017, 07:02 AM
Forex obchodování je velmi důležité zkušenosti, znalosti a dobrý plán trading.If máte dobré peníze, ale nemáte řádné obchodování na trhu i n forex obchodování pak budete ztrácet peníze velmi brzy. Takže máte dobré fro obchodní zkušenosti.

AntonioSammy
12-19-2018, 06:02 PM
Toto téma je nyní otevřené.

Izak
12-28-2018, 09:02 AM
95 procent obchodníků dostane ztráty z tohoto obchodu, ale to není pravda, že žádné tělo nemůže vydělat peníze z tohoto podnikání. Zde mnoho obchodníků vydělává peníze a zisk pomocí svých rozvinutých obchodních dovedností. Pokud tedy někdo obchodník tvrdě pracuje, aby se naučil tento obchod a získal zkušenosti s demo účtem, pak je jasné, že zde získá velké množství peněz.

AntonioSammy
12-23-2019, 09:12 AM
téma bylo znovu otevřeno.