PDA

View Full Version : Když se podpírá podpora a odpor, pak bychom měli uzavřít náš obchod

AntonioSammy
07-30-2017, 09:47 PM
Myslím, že když naše předpověď selže a podpora a odpor se v okamžiku, kdy bychom měli uzavřít náš ztrátový obchod. Někdy si myslíme, že se trh vrátí, ale ztráta pokračuje.

AntonioSammy
12-19-2018, 07:00 PM
Toto téma je nyní otevřené.

Joseff
12-20-2018, 06:39 AM
Není tam žádná pochybnost v tom, že Forex obchodování je největší dárek pro nás z internetu b / c od nás dělá dobrý zisk pro naše vlastní, a pokud tam není internet pak nejsme schopni vydělat peníze na on-line bázi a my stále nezaměstnaných ve světě jsem velmi vděčný plně na internetu poté, co jsem velmi plné děkuji plné, pro které jsme schopni pro skutečné obchodování.

almos
02-07-2019, 09:19 AM
Není tam žádná pochybnost v tom, že Forex obchodování je největší dárek pro nás z internetu b / c od nás dělá dobrý zisk pro naše vlastní, a pokud tam není internet pak nejsme schopni vydělat peníze na on-line bázi a my stále nezaměstnaných ve světě jsem velmi vděčný plně na internetu poté, co jsem velmi plné děkuji plné, pro které jsme schopni pro skutečné obchodování.

Jedna z věcí, které jsem se naučil v obchodování s Forexem je, že ztráta všech našich peněz, zejména na Margin volání, je špatná zkušenost, která způsobuje více strachu, beznaděje a také způsobuje, že obchodník ukončí Forex trh. Věc, kterou budu vždy dělat na osobní poznámce, pokud ztratím všechny své peníze na mém účtu Forexu, je re-strategize a pak najdu příčiny mých ztrát. Poté, než se někdy otevře jiný obchod, nejprve se ujistím, že skutečně budu rozvíjet dobré a nové politiky správy peněz Forex, které pomáhají v mých obchodech a kontrolních ztrátách.

AntonioSammy
12-23-2019, 10:13 AM
téma bylo znovu otevřeno.

AntonioSammy
07-23-2020, 09:38 AM
téma bylo znovu otevřeno.