PDA

View Full Version : Investujte své nečinné peníze do forexu

AntonioSammy
07-30-2017, 08:47 PM
Myslím, že správným způsobem, jak to udělat s našimi nečinnými penězi, je investovat do forex obchodování. Jako obchodování s investováním forex obchodování může být velmi vysoký zisk a forex obchodník může získat spoustu výhod nebo příjmů z používání volnočasových peněz jako forex obchodování kapitálu. To je nejlepší způsob, jak využít naše nečinné peníze k růstu a získání finančních prostředků.

Andulka
10-13-2017, 03:57 AM
musíte být opravdu moudří, když děláte investice do forex obchodování mnoho lidí dělat opravdu zpoždění o této věci dělají hloupé chyby a oni trpí skutečné velké ztráty, takže bych radu dělat investice s moudré m...

almos
10-20-2017, 07:44 AM
Správa peněz je velmi důležitá a je to typ umění, je nutné, abychom správně spravovali peníze, protože tam je všechno, co je vyhrál a ztraceno, je to také páteř jako nováčci, pokud pracujeme s dobrým hospodařením s penězi, pak vítáme mnoho dobrých věcí.

Ambroz1979
11-06-2017, 09:51 AM
Ne, nemohu přemýšlet o odchodu z forexového obchodování, protože pokud budeme s důvěrou řídit, můžeme si vydělat z tohoto obchodu. zanechání podnikání není řešením problému, řešením je čelit výzvám a zavázat se k cíli, pokud se pokusíme dosáhnout cíle, který můžeme dosáhnout, ale pokud ho ignorujeme, můžeme ztrátu a konec opustit podnik.

almos
11-08-2017, 08:17 AM
Ano, je nesmírně náročné pracovat v našem procesu učení, abychom získali vynikající dovednosti čelit obtížným výzev tohoto podnikání. Je však důležité vědět, že díky správnému procesu učení zjistíte, že úspěch v Forexu závisí spíše na inteligentním práce spíše než tvrdou práci.

Andulka
11-11-2017, 06:43 AM
Jsem nový obchodník a každý den neobchoduji. Používám bonusový účet pouze pro můj obchodní účet, takže jsem trochu opatrný, abych převzal riziko. Nemám mnoho peněz v mém hlavním městě, trvám hodně času před otevřením obchodních pozic. Strávím 5/6 hodin každý den číst knihy, zprávy a také sledovat cenu. Používám pákový efekt 1:50 pro svůj vlastní účet.

Ambroz1979
11-14-2017, 06:54 AM
Nejprve naším cílem je růst kapitálových peněz, protože víme, že velké kapitálové peníze dávají velký zisk. Takže nevybíráme zisk z peněz. Malé kapitálové peníze jsou riskantní, existují šance na ztrátu peněz kvůli malé chybě. Obchodník by proto měl myslet na zvýšení kapitálových peněz. Na konci měsíce vybíráme zisk z obchodního účtu.

almos
11-16-2017, 08:39 AM
Dobrá kontrola ztrát v obchodování pak musíte vždy použít stop loss ve vašem obchodu. můžete si počítat, kolik částky si můžete dovolit ztratit v obchodování a udělat nějaký výpočet, abyste definovali, kolik velikosti šarže, kterou budete používat pro obchodování, abyste mohli mít limit pro definování stop loss.

Andulka
11-24-2017, 06:31 AM
Být ve zisku bych byl velmi dobrá věc a zůstat v zisku je nejlepší aspekt obchodování. Někdy můžeme mít zisk dnes a zítra být ve ztrátě. K tomu dochází, když nejsme konzistentní při vytváření zisku. Konzistence hodně ovlivňuje trh s forexem, pokud chceme být úspěšní

akmit
12-01-2017, 06:48 AM
vidím, že vaše obchodování s penězovým managementem je nejlepší obchodovací letadlo, s nímž můžete obchodovat s ním, protože obchodování s příkladem letadla, které činí 20% měsíčně z vašeho zůstatku, vás vždy vede k obchodování s nízkým rizikem, a to pouze 1% denně vždy být velmi dobré letadlo pro vás obchodovat s velmi nízkým rizikem, můžete přežít na tomto trhu bez velké ztráty

almos
12-13-2017, 06:02 AM
Pokračovat v práci na demo účtu, abyste se později stal odborníkem při práci se skutečným účtem? To je to, co můžete odpovědět sami. Moudrý obchodník by měl být schopen "měřit", jak dobře je, pokud jde o zvládnutí techniky, kterou používá k praxi, protože každá technika obchodníka nebude stejná jako druhá.
Otázkou je, kdy můžeme dobře spravovat náš obchodní účet a dokážeme trvale vyrábět ne méně než 3 měsíce po sobě s disciplínou, pak kdy byste měli být připraveni čelit skutečnému trhu.

Arnost
12-18-2017, 06:50 AM
Mám slib, že v tomto obchodě dosáhnu 1 milion dolarů, je mi jedno, co jsem teď viděl! Ani mě nezajímá fakt, že můžete ztrácet celý svůj kapitál? pokud Forex není ziskové, proč je na trhu více makléřů. tak jsem se zaměřil na to, aby se v tomto oboru stalo úspěšným, což je moje priorita

AntonioSammy
12-19-2018, 06:00 PM
Toto téma je nyní otevřené.

Ambroz1979
12-21-2018, 07:25 AM
Dobré řízení peněz je pro obchodníka Forexu velmi důležité, aby sledoval jejich obchodní kariéru, aby udržel podnik snadné ovládat a vydělat peníze. Forex obchodník musí mít dobré dovednosti, správný plán dělat lépe v Forexu. Forex obchodník může vydělat peníze důsledně, když on nebo ona má dobrý plán řízení peněz a oni jsou schopni provést to včas.

AntonioSammy
12-23-2019, 09:14 AM
téma bylo znovu otevřeno.