PDA

View Full Version : *Chci se stát milionářem v forexu, jak to dělat?

AntonioSammy
06-30-2017, 06:18 AM
Chcete-li být milionářem, můžete pracovat jako profesionálové a potřebujete také velké množství, abyste zde investovali, a také si myslete jako profesionálové, můžete mít všechny

Informace o všech měnách kovů a ropných směnných sazeb pak budete mít silnou představu o tom, jak předvídat trh a na jaké ceně se můžete otevřít a

Zavřít objednávku.

almos
10-13-2017, 05:21 AM
měli byste se pokusit vzít jeden pár pro obchodování.
mnozí lidé kopají ve všem hluku, že se stanou chamtivými, aby obchodovali s každým párem, který se zkazí a čelí selhání

Ambroz1979
10-26-2017, 09:53 AM
Nemám rád obchodování forex zpráv, protože jsem forex obchodník, který věří více forex techniků, je můj přesvědčení, že to, co trh s hlukem forex může rozhodnout, aby se během zpravodajství propuštěn, cena bude určitě dodržovat technické na konci

AntonioSammy
12-17-2018, 11:21 AM
téma je otevřeno, připojte se k diskusi

Filip
12-18-2018, 06:31 AM
Možná jste pravý bratr, někdy štěstí pomáhá některým obchodníkům stát se úspěšným obchodníkem, ale neznamená to, že Forex obchodování závisí na štěstí. Ve skutečnosti neexistuje taková věc jako štěstí, ale lidé dělají peníze na štěstí. Zručnosti a zkušenosti jsou hlavní zbraní forexového obchodování. Abychom se stali odborným obchodníkem, potřebujeme lepší dovednosti, protože dovednosti jsou jedinou věcí, kterou můžeme využít k úspěchu. Takže dovednost je základem našeho úspěchu

Jirka
12-31-2018, 12:08 PM
ano Forex obchodování je podnikání a nikoliv práce, nebo něco jiného, spíše než podnikání, a to by mělo být viděno jako takové, pokud se opravdu chcete uspět v něm. Pokud vidíte Forex obchodování jako podnikání, budete se snažit naučit se podnikání a přestat být naštvaný na trhu, když máte velké ztráty, ale spíše stejně jako každá podnikatelská myšlenka by udělal vyhodnotit příčinu ztráty a pokusit se neopakovat chyba znovu.

DALIBOR
01-29-2019, 07:01 PM
Nemám rád obchodování forex zpráv, protože jsem forex obchodník, který věří více forex techniků, je můj přesvědčení, že to, co trh s hlukem forex může rozhodnout, aby se během zpravodajství propuštěn, cena bude určitě dodržovat technické na konci

Ahoj hru - Pozdravy pro vás, Obchodování Zlato není samo o sobě nebezpečným aktem, ale důležitou věcí je, jak obchodujeme se zlatou, pokud rozumíme základům tohoto obchodu a poptávky a nabídky, než je obvyklé obchodování se zlata, protože zlatý trh je s velmi jasnými trendy srovnatelně s jinými měnovými páry, pokud budeme dobře informováni o důvodech pohybu na trhu se zlatem a mají dobrý postoj k řízení peněz, než je zlato jednou z nejlepších složek forexového trhu, snažte se mít dobrou strategii a plán zvládnout zlatý trh, jestliže to máte, než zlato není problém obchodovat

Garshasp
03-22-2019, 07:18 AM

ano, můžeme vydělat peníze a myslím, že můžeme vydělat více peněz, než jakýkoli jiný obchod, jen bychom měli obchodovat s nějakou trpělivostí, protože pokud obchodujeme s trpělivostí, můžeme snadno pochopit naše objednávky, můžeme získat nejlepší signál jinak někdy ve spěchu umístíme špatný pořádek, který může zničit náš čas i kapitál, takže udělejme nějaké zkušenosti a pak obchod na cílovém základě

Jiri
05-22-2019, 09:12 AM

V laik je termín devizovém trhu je o nákupu a prodeji měn! Jsme jen další online výměník peněz, a to, co děláme, je koupit, když je nízká a prodat, když je vysoká! I když forex obchodování je to jednoduché, ale vyžaduje mnoho dovedností a zkušeností.

Honza
05-28-2019, 07:43 AM
měli byste se pokusit vzít jeden pár pro obchodování.
mnozí lidé kopají ve všem hluku, že se stanou chamtivými, aby obchodovali s každým párem, který se zkazí a čelí selhání

Existují lidé, kteří průběžně vybírají zisky a obchodují s investičním systémem a cílem je získat přístup k účtu ve stanovené výši a poté po odejmutí částky a zisků a takových metod obchodování je třeba dodržet konkrétní obchodní metodu. a chamtivost, aby nedošlo ke ztrátě nějakého účtu ve ztrátě těchto transakcí