PDA

View Full Version : Jaký je nejlepší způsob, jak získat vynikající výsledky v oblasti forexu?

AntonioSammy
06-30-2017, 05:17 AM
Nejlepší způsob, jak získat na tomto trhu vynikající výsledek, má mentor, který obchoduje s bankami. Když máte mentora, že obchodování s bankami bude pro ně snadné

Abyste tento obchod dobře pochopili, forex trh je vysoce rizikový podnik, který musíme studovat velmi dobře a obchodovat s lidmi, kteří ví, jak obchodovat

trh

akmit
09-27-2017, 10:49 AM
Samozřejmě je v tomto podnikání velmi vysoké riziko
Vzhledem k tomu, že tento obchod nám poskytne LEVERAGE, které vylepšují příležitost vydělat více s malými capaital tak samozřejmě bych doporučil jít s moudrým druhu obchodování.

almos
10-21-2017, 07:56 AM
Penso que se um comerciante se tornar bem sucedido, o comerciante facilmente pode se tornar um ganhador consistente. Às vezes, abro um comércio com certeza de que obtendo lucros neste comércio e depois obtendo lucros, mas nem sempre abrir um pedido com cautela e, dessa forma, nem sempre obter lucro. Penso que existe uma necessidade de controle sobre as emoções.

Andulka
10-24-2017, 08:43 AM
Nikdo nemůže vydělávat na tomto trhu bez toho, aby se dobře učil. Většina obchodníků ztrácí svůj kapitál, protože mají v jejich znalostech nedostatek děr. Nezáleží na tom, zda obchodník má dobré zkušenosti, ale bez znalosti nic v tomto oboru není možné.

almos
10-26-2017, 08:54 AM
No, poprvé také dělám obchod s využitím mnoha ukazatelů pro provádění technické analýzy, ale nemohl jsem získat žádný pozitivní výsledek obchodu a pak jsem se také vzdát používá ukazatelů a také obchodování s fundamentální analýzou a maximálním časem obchodování na čas zpravodajství a získání velkého zisku z obchodu.

AntonioSammy
12-17-2018, 10:21 AM
téma je otevřeno, připojte se k diskusi

Garshasp
12-18-2018, 05:30 AM
Forex rozhodně není záležitostí štěstí, ale dovedností a zkušeností. ti, kteří se spoléhají na štěstí, aby získali zisk ve forexu, nakonec ztratí své peníze z dlouhodobého hlediska, ale ti, kteří tvrdě pracují na získávání znalostí a zkušeností,

VESTA
12-27-2018, 08:16 AM
Vážení přátelé emoce jsou velmi těžké ovládat i pro zkušené Forex obchodníky, každý se stane emocionální na vidět velký zisk nebo ztrátu, takže to vyžaduje hodně praxe a tvrdá práce mít trpělivost při trading.We se musí naučit pracovat s disciplínou a vždy následovat to přísně, obchod jako profesionální a vždy věří v to, co vidíte na trhu, ne to, co si myslíte, že se stane na trhu.

DALIBOR
02-20-2019, 06:12 AM
Samozřejmě je v tomto podnikání velmi vysoké riziko
Vzhledem k tomu, že tento obchod nám poskytne LEVERAGE, které vylepšují příležitost vydělat více s malými capaital tak samozřejmě bych doporučil jít s moudrým druhu obchodování.

Ano drahé hnutí zlata je velmi rychlé a zlaté Obchodování je tak riskantní a já jsem si umyla svůj účet mnohokrát na zlato Trading, takže teď jsem jen obspey držet hnutí a získávání tipů na zlato Obchodování tak, když jste jnew v forex obchodování pak se vyhnout ze zlata Obchodování a inly obchodovat s měnovým párem ...

AntonioSammy
09-25-2020, 08:03 PM
otevřené téma