PDA

View Full Version : Martingale strategie nebo Trendline strategie?

AntonioSammy
06-30-2017, 05:17 AM
Jsem zvědavá, že většina obchodníků využívá trendovou linii, ale zkoumala jsem, že strategie Martingale je zisková strategie, kde můžete získat 200%

Jen obchod.
Je to pravda?

akmit
09-27-2017, 10:48 AM
Myslím, že dvacátý percentil je tvrdě tvrdě udržitelný.
pokud budeme hovořit o realistickém počtu v%, pak budeme držet cíle co nejpravděpodobnější, pokud zůstaneme realističtí s touto dohodou až poté, co by mohl být pro nás skutečný úspěch.

Andulka
09-28-2017, 07:20 AM
může být realistická postava nakreslena, nemyslím si, že je to pro nás skutečný předmět. pro nás je výzva, že musíme být velmi vynikající, pokud jde o počet stran, když to skutečně máme.

almos
09-28-2017, 07:37 AM
raději bych raději říkal, že bude dobré, kdybychom jeli se strategií podpory a restastiance, protože je to jen jedna z velmi silných obchodních strategií, která nám dává vyšší zisk.

Arnost
10-24-2017, 08:40 AM
není možné obchodovat s obchodem s forem obchodování se zahraničím a vydělávat. obchodník nebude mít představu, jak funguje trh. pro každou podnikatelskou činnost musí účastník se naučit tak, aby měl dobré znalosti o podnikání. to je vědomí, že osoba bude používat, aby se zisky v podnikání.

Andulka
10-26-2017, 08:52 AM
Věřím, že obchodník s forexem by měl kombinovat forexovou technickou a fundamentální analýzu, neboť jsou nejdůležitější pro rozhodování o dobrém obchodování, měli byste také vědět, že analýza zpráv vám nepomůže jen proto, že zprávy někdy mají různé očekávání...

Ambroz1979
12-14-2018, 07:19 AM
Ve skutečnosti si nemyslím, že forex obchodování jako hra, a ve skutečnosti jsem s vámi zcela nesouhlasím s tímto názorem, protože prostě, pokud chceme uspět v forexovém obchodování, musí s ním respektovat a vážně řešit, protože pokud my udělali jsme jakoukoli chybu co nejmenší, abychom zaplatili cenu, je příliš drahá a ztrácíme hodně naší rovnováhy.

Bohdan_
12-27-2018, 07:42 AM
Ano, emoce lze vyhnout, ale zcela se vyhnout. To znamená, že můžete omezit / vyhnout se emocím, můžete někdy odvrátit emocí. Pouze to, že vážní obchodníci nenechají ovlivnit jejich celkové rozhodnutí na trhu. Chcete-li to udělat, je lepší, aby obchodníci obchodovali s dobrými plány a potřebují pracovat s dovednostmi a řízením, které budou pro ně vždy chránit jejich obchodní účet.

Garshasp
01-14-2019, 09:08 AM
Pokud pracujete tvrdě nepřetržitě v nějakém oddělení, zaplatíte za to dobrou odměnu. Podobně v forex obchodování, pokud budete držet hardwork nepřetržitě budete odměněn s dobrým ziskem. Pokud budete pracovat nepřetržitě, nikdy neztratíte svůj moment a udržujte ho až do úspěchu.

Otokars
02-22-2019, 05:24 AM
Jeden z mojor prvního úkolu forex obchodníka je poučit se z každé možné zdroje a získají znalosti o forex obchodování, praxe v demu se vší vážností a koncentrace sbírat zkušenosti, rozvíjet dobré obchodní dovednosti a strategie. Díky znalostem a strategii můžeme analyzovat trh a umisťovat ziskové obchody, abychom se naučili respektovat naši strategii úspěchu a výkonnosti

almos
03-18-2019, 05:18 AM
nakreslena, nemyslím si, že je to pro nás skutečný předmět. pro nás je výzva, že musíme být velmi vynikající, pokud jde o počet stran, když to skutečně

Ambroz1979
04-30-2019, 07:51 AM
Ano, obchodování s Forexem na mnohem složitější a kritické podnikání na světě a jeho manipulace není vůbec snadné, takže bychom měli dělat postupy velmi dobře a pak, když budeme dělat skutečný obchod, pak budeme snadno dělat zisk z obchodu a manipulace Forexu snadno

Jirka
06-04-2019, 08:20 AM
může být realistická postava nakreslena, nemyslím si, že je to pro nás skutečný předmět. pro nás je výzva, že musíme být velmi vynikající, pokud jde o počet stran, když to skutečně máme.

Obchoduji s vlastní obchodní strategií. Nekoním nikoho nebo nepřijímám návrhy od nikoho. Myslím, že moje obchodní strategie je lepší než kdokoliv z tohoto důvodu jsem byl obchodování na forex sám.