PDA

View Full Version : předmět

Ambroz1979
05-24-2017, 11:45 AM
Proč se bojíme forexového obchodování
Která část nevers těžko pochopit o této činnosti...

AntonioSammy
12-17-2018, 10:04 AM
téma je otevřeno, připojte se k diskusi

Jirka
12-18-2018, 05:33 AM
Dovednost je v této oblasti velmi potřebná, aniž byste získali dovednosti, takže bez ohledu na vaše štěstí v forexu jsem si jistý, že nebudete schopni přežít během týdne Vaší kariéry.

Garshasp
01-03-2019, 05:52 AM
Lidé mohou získat peníze z práce, ale neomezené peníze v Forexu. Nejlepší způsob, jak vydělat peníze, je obchodování na Forexu, ale potřebuje spoustu času a velkých bojů, aby byli úspěšní obchodníci za to, že vydělávají velké peníze. Myslím si, že v každém zaměstnání je menší riziko, že ztratí měsíční plat, zatímco Forex je riskantní obchod, proto zde obchodníci bohatí, mají schopnost řídit riziko dobře.

akmit
01-14-2019, 09:09 AM
Vážený jsem 100% souhlasím s vámi, že tvrdá práce vede k úspěchu drahý, protože víme, že forex podnikání je velmi obrovské podnikání a potřebujeme spoustu času se naučit tento podnik, ale jak jste říkali, že pokud jsme motivováni k učení tohoto podnikání pak rozhodně přijde čas, kdy budeme mít úspěch v tomto podnikání a že budou velmi dobrým dnem pro všechny z nás tak snažit se o tvrdou práci získat znalosti získat zkušenosti získat úspěch v forex podnikání

Bohdan
02-25-2019, 06:33 AM
Ti, kteří se nelíbí Forex obchodování jsou ve skutečnosti lidé, kteří nevědí, co Forex obchodování je, nebo jak může být obchodován. Tito lidé postrádají znalosti a dovednosti a selhávají v reálné obchodní atmosféře, takže lidé stále obviňují forex obchodování za své vlastní chyby a selhání. Forex je nejvyšší volatilní trh vyžaduje, aby obchodníci byli efektivní, dobře informovaní, dobře vybaveni dovednostmi a obchodním plánem. Bez vědomí, že lidé neuspějí vůbec. Úspěch v obchodování na Forexu má korelaci se znalostmi, dovednostmi a dokonalým vstupem a výstupem.

Filip
04-18-2019, 08:42 AM
Ti, kteří se nelíbí Forex obchodování jsou ve skutečnosti lidé, kteří nevědí, co Forex obchodování je, nebo jak může být obchodován. Tito lidé postrádají znalosti a dovednosti a selhávají v reálné obchodní atmosféře, takže lidé stále obviňují forex obchodování za své vlastní chyby a selhání. Forex je nejvyšší volatilní trh vyžaduje, aby obchodníci byli efektivní, dobře informovaní, dobře vybaveni dovednostmi a obchodním plánem. Bez vědomí, že lidé neuspějí vůbec. Úspěch v obchodování na Forexu má korelaci se znalostmi, dovednostmi a dokonalým vstupem a výstupem.

1. Občas jsem na agresivní, zadám pozici příliš brzy s dobrými položkami místo čekání na skvělé položky s lepšími kurzy.
2. Někdy i pod odhadem potenciální volatility v obchodě a ztratit 2% vlastního kapitálu v reade versus 1%, což je můj cíl.
3. Mám problémy se změnou systému, kdy se mění trh,
4. Nejsem spokojený s několika dolarovými zisky ..

Garshasp
06-04-2019, 08:18 AM

I obvykle číst a učit se z jiných forex obchodní strategie, ale pak jsem udělat nějaké změny, aby přijaly do své vlastní obchodní strategie. Pomocí naší vlastní obchodní strategie můžeme získat optimální obchodní zisk, protože můžeme náš obchodní styl sladit s obchodní strategií. Můžeme také upravit nastavení naší obchodní strategie, abychom zvýšili šanci na větší zisk.

AntonioSammy
09-25-2020, 08:03 PM
otevřené téma