PDA

View Full Version : Minden új robot

Fruzsi
05-12-2017, 01:27 PM
Van-e kereskedelmi forgalomban bármilyen új robot?

Bálint
09-20-2018, 08:33 AM
Igen, egyetértek veled néhányszor a forex miatt, ami szomorú. A Forex a leginkább jövedelmező online üzlet, és kockázatos is. Ezért van egy elveszett kereskedelem, ami miatt szomorú vagyok. Ha nincs elveszített kereskedelem, meg kell tanulnom a forex kereskedelemről, és meg kell tudnom róla.

Talius
12-19-2018, 07:54 AM
ha veszteségem a pénzem, akkor azt hiszem, mohó vagyok a nagy pénzért, és őszinte legyünk önmagunkkal, veszteséges veszteségeket vesztettünk, mindig azt mondjuk, hogy része a Forex üzletnek, és mindig visszakapjuk, ha jó pénzt használunk és mi elveszítjük tőkeünket, így a veszteségtől függünk, és ez rossz jelenség a Forexban

Zsombor
12-24-2018, 07:02 AM
Azt hiszem, hogy a nyereséget hasznosnak nevezem, jó kereskedési stratégiának nevezem, mert néha némi probléma merülhet fel a kereskedelem során.

Virágg
12-28-2018, 09:36 AM
Úgy gondolom, hogy a forex kereskedő sikerének meghatározása az, ahogyan azt meghatározod, mert amikor mindannyian rendszeresen nyerünk nyereséget, akkor azt feltételezik, hogy sikeresek voltak, mivel a profit egyre gyakrabban érzi magát .

Nikolett21
01-10-2019, 09:47 AM
igen, mindaddig, amíg a kapzsi szokások nem vesznek át olyan technikákat, amelyeket a nyereséghez használnak, mert azt hiszem, ha mindig kapzsi vagy jól ismeri a kapzsi képességeket, egyre nehezebb lesz a rossz érzelmek, mint a kapzsi irányítás.

raulsena
08-28-2019, 08:17 PM
nyitott téma most

Pwnstar
02-24-2020, 07:42 AM
vagyok. Ha nincs elveszített kereskedelem, meg kell