PDA

View Full Version : robot

Fruzsi
04-28-2017, 10:22 AM
Ha valaki használ valamilyen robotot, akkor azt javasolnám mindannyiót, hogy küldje be itt, hogy ellenőrizzük és tanulhassunk együtt

Ákos
09-20-2018, 08:33 AM
A robotkereskedelem jó, ha nagyon jó EA dolgozik vele

Levente
12-14-2018, 09:59 AM
Mint korábban mondtam. A forex egyszerű elkészítése Öntől függ. Szakértőnek és tökéletes kereskedőnek kell lenni tanulással és gyakorlással. Ha szakértői kereskedővé válhatsz, ha keményen dolgozol a tanulásban, gyakorolni fogsz, akkor a forex könnyű lesz az Ön számára. A forex könnyebbé teheti, ha összpontosít a tanulás, a gyakorlás.

Zsombor
12-17-2018, 07:54 AM
A nyereség minden nap jön, de reményt kell szereznie, amikor a trendet a kereskedelemben tartja. Ha ez a tendencia mentén halad, akkor hosszú távon biztosan eléri. A kereskedő néhány órát tölthet a kereskedelemben, hogy megragadja a kereskedelmet

raulsena
12-17-2018, 12:04 PM
https://forum.fxopen.com/threads/116553-Add-some-futures-fix-your-MQ4-files-(experts-indicators-scripts)?goto=newpost
Az EA jó a kereskedelemben
van olyan személyünk, aki képes Önnek egy EA-t készíteni

Zsombor
12-26-2018, 07:26 AM
Igen, barátom, igazad van. Nincs semmi stratégia abszolút, de néhány stratégia pozitívabb eredményekkel rendelkezik, mint a negatív hozam. Szóval elég gyakorolni kell ahhoz, hogy egy jó stratégiát hozzon létre, amely több nyereséget adhat, mint a veszteségek, és az utolsó egyenleg pozitív lesz.

Fruzsi
12-28-2018, 09:37 AM
Lehetséges, hogy sikeresek legyünk a forexben. Számos forex kereskedő van, akik naponta igazán jó pénzt kapnak. De ahhoz, hogy nagy pénzt keresjünk, keményen kell dolgoznunk, és nagyon jól kell tanulnunk.

frioyo
01-04-2019, 06:42 AM
Igen a korábbi veszteségeimtől, hogy mindig a repülőgéppel és a küldetéssel kereskedhettem a forex-ekkel, így kereskedem most, hogy napi célpontom legyen, és mindössze 1% -a napi kereskedésemtől, mert küldetésem, hogy havi 20% -kal növeljem jövedelmemet, mert a forex túl sokat segítsek jövedelmem növelésében, és a jövedelem által az életem legjobban megváltozott, amit mindig a kereskedésemből teszek, de alacsony kockázatú és pénzkezeléssel

frioyo
01-15-2019, 09:06 AM
Ez fontos, hogy több tudásunk legyen a forexben, mielőtt nagy pénzbe fektetnénk az üzletbe, mivel túl kockázatos, és mi gyorsan elveszíthetjük a pénzünket. Amikor jó stratégiánk van, kezelhetjük az ebbe az üzletbe befektetett pénzösszegeket.

Ákos
02-28-2019, 07:18 AM
a forex sikerének elérése érdekében sok munkát kell végezni. Szintén rendkívül fontos, hogy megismerjük a Forex knitty grittjét, és hogy erőteljes tanulásnak vetjük alá magát. Fontos, hogy megtanuljuk a helyes stratégiát, és megértsük magunkat arról, hogy mi és hogyan kell a legjobbat elérni a forex.Forex valóban nagyon könnyűvé teszi az életet, és ezért hálásak vagyunk.

frioyo
04-29-2019, 12:40 PM
Alapvető fontosságú, hogy minden egyes alkalommal nyerjen nyereséget a piacról. A kis vagy nagy nyereség megtartja számlánk növekedését, és erős piaci elképzeléseket építsünk a piacra. Tehát a következményes bázisokon nyereséget kell tennünk ahhoz, hogy sikeresek legyünk a Forex kereskedési üzletágban.

Agoston
05-21-2019, 09:06 AM
A nyereség minden nap jön, de reményt kell szereznie, amikor a trendet a kereskedelemben tartja. Ha ez a tendencia mentén halad, akkor hosszú távon biztosan eléri. A kereskedő néhány órát tölthet a kereskedelemben, hogy megragadja a kereskedelmet

tiszteletben tartom túl sok Forex üzletet, tudom annak fontosságát az életemben, annyi reményem van ebben az üzletben, szeretem, és annyira tetszik, remélem, hogy megváltoztatja az életmódomat, és tiszteletben tartom azt társadalom, megfelelően tanulok, és remélem, hogy sikeres leszek a Forex üzletben egy nap. Ez a nap lesz az életem legjobb napja

raulsena
08-28-2019, 08:17 PM
nyitott téma most

raulsena
03-28-2020, 08:23 PM
újra...