PDA

View Full Version : tvrdý

almos
04-11-2017, 12:45 PM
Myslím, že forex obchodování je téměř o 80% psychologie co vám říká,

Andulka
04-14-2017, 08:51 AM
bez ohledu na to, jaké jsou vaše psychologie je to, pokud nemáte velmi dobré obchodní dovednosti pak mi řekni, jak se vaše 80% vám může pomoci?

AntonioSammy
12-19-2018, 06:56 PM
Toto téma je nyní otevřené.

Radek
01-11-2019, 07:22 AM
forex není těžká práce. je to chytrá práce. a to je jen pro ty lidi, kteří mají technické dovednosti, kteří mají lepší příkaz pro vyhledávání v google o zpravodajském trhu související. tak je to ostrý smysl pro práci člověka.

Ambroz1979
02-22-2019, 06:23 AM
Někteří obchodníci skočí ze strategie na strategii po ztrátách. Já vím, že to není dobrý zvyk, a to znemožní vaši mysl. Měli byste měnit svou strategii s časem, abyste dosáhli lepších výsledků místo toho, aby seskakovali z jednoho do druhého. V Forexu nemůžete vyhrát v každém obchodě, takže pokud vaše strategie dává 60% úspěšných obchodů, pak bude pro vás lepší.s

Garshasp
04-18-2019, 09:40 AM
mé hlavní slabé stránky v obchodování Forex je moje obchodní analýza tolikrát, že mnoho obchodních analýz se pokazilo a vzhledem k tomu, že můj vstupní bod je wring a já musím čelit konečné ztrátě nebo čelit čekání na to, že loos bude obnoven, tak slabý body by měly být na prvním místě a napravit, umožnit m \ t

Ambroz1979
05-22-2019, 09:17 AM
Někteří obchodníci skočí ze strategie na strategii po ztrátách. Já vím, že to není dobrý zvyk, a to znemožní vaši mysl. Měli byste měnit svou strategii s časem, abyste dosáhli lepších výsledků místo toho, aby seskakovali z jednoho do druhého. V Forexu nemůžete vyhrát v každém obchodě, takže pokud vaše strategie dává 60% úspěšných obchodů, pak bude pro vás lepší.s

Forex je druh investičních peněz prostřednictvím měnových spekulací o nákupu a prodeji, což představuje další verzi akciového trhu, ale přihlašovací a prodejní páry různých měn.
Dík,
S pozdravem.

AntonioSammy
09-25-2020, 09:03 PM
otevřené téma