PDA

View Full Version : Tveganje FX souring Hitro Pred ključnih ameriških podatkov, Fed zvočniki

AntonioSammy
05-03-2016, 01:29 PM
*EUR / USD off na dirkah - dvomljivo ECB ostane tiho za dolgo.

- EUR in JPY premakne z AUD & GBP nižjih izgleda kot težav.

- Višja volatilnost na valutnih trgih, bi morala imeti posledice za vaše tržne strategije.

Pred denarnega kapitala v ZDA odprta v torek, tvegana sredstva po vsem svetu so ob potopa nižje: delnice v Aziji in Evropi; Terminske pogodbe na delniški ZDA; energetskih surovin in plemenitih kovin; in višje dobimo FX valute.

Posebej je treba omeniti, komponente indeksa USDOLLAR so različna na način, ki poudarja tveganje-off naravo trga: Evro in japonski jen pridobili; Britanski funt se je obrnil svoje dobičke, z GBP / USD dela na visi človek svečnik; in je avstralski dolar, po mere cut RBA je ostro zdrsnila s AUD / USD dela na Medvjedast izven zajela bar.

Pravo vprašanje je: ali katera koli ukrepa cen na začetku tega tedna je dejansko pomembno? To je težko vprašanje, predstavlja v času povečane tržne stresa - skoraj kaže, da sem ignoriranje dohodne podatke, medtem ko imajo jasno zakaj Rosier izid. Vendar se moj dvom ne leži v moji knjigi, temveč v prihajajoči skrilavca dogodkov na gospodarskem koledarju.

Danes pa je nekoliko tiho - obstajata dve Fed zvočniki danes Mester in Lockhart - koledar pobere v veliki meri od srede do petka, da bi tresenje od trenutnega položaja na trgu. Jutri, na primer, bo razkrila sekundarni kazalniki na trgu dela, kot so poročila o ADP zaposlovanje Change in ISM Storitve zaposlovanja podindeksa, ki imajo napovedno posledice za poročila petek april ZDA nonfarm payrolls.

To ni težko predstavljati, kup podatkov in Fed zvočniki v naslednjih nekaj dneh, ki doseže vrhunec z udeleženci na trgu ne bi postala preveč zaskrbljen stopenj pohodniških Federal Reserve v juniju. Z vlečenjem naprej pričakovanja mero in povišal pritisk na ameriški dolar, Fed bi lahko grozi, da bo pohod cene tako kot se je razpoloženje na trgih začel sou