PDA

View Full Version : Ryzyko walutowe zakwaszenie Szybko Przed Kluczowe dane z USA, Fed Głośniki

AntonioSammy
05-03-2016, 12:28 PM
*EUR / USD od do wyścigów - wątpliwe EBC pozostaje spokojny na długo.

- EUR i JPY porusza się AUD i GBP niższych wygląda jak kłopoty.

- Większa zmienność na rynku walutowym powinna mieć wpływ na swoich strategiach handlowych.

Przed US Open kapitałów pieniężnych we wtorek ryzykownych aktywów na całym świecie odbywają się nurkowania dolna: AKCJE W Azji i Europie; US futures kapitałowe; surowce energetyczne i metale szlachetne; i wyższych plonach walut FX.

Na szczególną uwagę, składniki Indeksu USDOLLAR odbiegają w sposób podkreślający charakter ryzyka wyłączenia rynku: euro i jena japońskiego zyskały; Funt brytyjski odwróciła swoje zyski, a GBP / USD pracuje na wiszący świecznik człowieka; a dolar australijski zjechał gwałtownie po stopy wyciąć RBA z AUD / USD pracuje nad niedźwiedzi poza ogarnia barze.

Prawdziwe pytanie brzmi: czy którykolwiek z ruchami cen na początku tego tygodnia rzeczywiście ma znaczenie? To trudne pytanie zadać w czasach wzmożonego stresu rynku - niemal co oznacza, że ​​jestem ignorując informacje przychodzące trzymając się za Rosier rezultatu. Jednak moje wątpliwości nie leży w mojej książce, ale w nadchodzącym łupków wydarzeń w kalendarzu ekonomicznym.

Choć dziś jest dość cicho - istnieją dwa głośniki Fed dziś Mester i Lockhart - kalendarz podnosi w sposób istotny od środy do piątku, który można łatwo wyrwać obecną pozycję rynkową. Jutro, na przykład pokaże wtórnych wskaźników rynku pracy, takie jak raport ADP Employment Change oraz ISM służb zatrudnienia sub-indeksu, które mają wpływ na predykcyjnych piątkowym kwietniu USA w sektorze pozarolniczym raportu.

Nie jest trudno wyobrazić sobie mnóstwo danych i głośniki Fed ciągu najbliższych kilku dni, które Zwieńczeniem uczestnicy rynku staje się zbyt zaniepokojony stóp pieszych Rezerwy Federalnej w czerwcu. Przeciągając naprzód oczekiwaniom stóp i przesuwając się presję na dolara amerykańskiego Fed może być grożą podwyżki stóp podobnie jak nastroje na rynku zaczęła sou